ЮЛИ 2009. Тема 41

  • 12 846
  • 292
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 15
Суко, Стеф за кой ХИТ говорите, този който е за хранителни стоки ли? Аз тъкмо съм се засилила да ходя до Люлинския Хиполенд и вие го оплюхте, наистина ли е толкова зле положението? Какво се продава в Хиполенда? А пък този магазин Юск го чувам сега от вас за първи път-това чудо пък къде се намира и какво има в него?

# 226
  • Мнения: 260
EliG, весел празник!   bouquet

Вили, стискам палци да ви се размине варицелата! А изказването на свекървата нама да го коментирам.  ooooh! Възхищавам се на умението ти да приемаш по-спокойно подобни неща. 

Mia_ata, за съжаление все по-често се случва работодателите да постъпват по подобен начин. Дано нещата се наредят и взимаш майчинство.  Praynig

Мама Диди, невъзможността на мъжете да отказват помощ на другите май е повсеместен вирус. И при нас е така.
Ние тази година мислехме да правим ремонт на кухнята, който включва и грандиозно къртене на сегашната лята мивка. Доста късно се сетихме като цяло, но все пак можеше да стане навреме. Новата идея на мъжа ми съвсем САМ да прави всичко (включително и шкафчетата) направо ме срази. Дано да успея да го убедя поне да го отложи за другата година.  Tired

Айде стига толкова от мен, че стана пак цял роман.

# 227
  • Мнения: 9 120
Суко, Стеф за кой ХИТ говорите, този който е за хранителни стоки ли? Аз тъкмо съм се засилила да ходя до Люлинския Хиполенд и вие го оплюхте, наистина ли е толкова зле положението? Какво се продава в Хиполенда? А пък този магазин Юск го чувам сега от вас за първи път-това чудо пък къде се намира и какво има в него?
Аз от ХИТ нямам впечатления, само от Юск (магазин за всичко) и Хиполенд - и тъй като са верига, нещата са еднакви и в Пловдив, и в София, и в другите градове, та си позволих да изкажа мнение Simple Smile В Хиполенд е скъпичко, а и ако не знаеш какво търсиш, не можеш да очакваш да те ориентират, явно масово се наемат некадърни продавачки...иначе стоките са предимно турски, но от качествените.

# 228
  • Мнения: 425
cveten prashec в Хиполенда има детски стоки всякакви - дрешки, колички, креватчета, играчки, абе като Вис Виталис е, обаче цените са много надути в сравнение с другите магазини.
Хита е точно този за хранителни стоки, не знам другите как са, но в този в Младост, дето ще ходи Куко има и дрехи и какво ли още не. А Юск - ето ти сайта да разгледаш какво има http://jysk.hostme.lv/?l=5
Тези и трите магазина се намират в Младост и са в една сграда. Иначе ги има и на други места по отделно.

Я Стеф ме изпревари

# 229
  • София
  • Мнения: 15
Много ви благодаря момичета за отговорите-разбрах ви, вече ми се изясни. Хайде аз ще се поразходя до Хиполенда да поразгледам само щом е скъпичко и после ще споделя впечатления.

# 230
  • Мнения: 2
Привет  newsm51
Да се отчета след днешният преглед. preggo Бебчо е добре. Вече тежи 2840. Толкова е голям, че апарата трудно го обхваща. Направихме му 3Д снимчица на муцунката и е много сладък. Ще го гледаме пак чак Юни.
Щастлива съм , че резултатът от генетичният тест за HSV-1 и 2 е отрицателен !  newsm44 Живот и здраве ще раждам нормално  Grinning Все пак си имам някаква инфекция и ще трябва да се мажа с Triderm  newsm78. Дано помогне бързо и всичко да е наред, когато бебчо реши да излиза.

Хайде , връщам се назад да ви прочета.

# 231
  • Мнения: 425
Берушка, в окръжна съм, да. При д-р Жекова... Ти ще избираш ли екип там?

Лекарката, при която ходя на ЖК изражда там, така че ще съм при нея. Ама то пак си се води избор на екип. Другата седмица съм на ЖК и тогава ще избистряме подробностите.

Като гледам обаче няма да се засечем, аз съм 2 седмици пред теб, а и ми казаха, че едва ли ще дочакам термина. Поне ще ти кажа как е обстановката  Laughing

Момичета като ви чета, че повечето вече сте готови с покупките и леко почва да ме обзема тиха лудост. Сега преглеждах списъка и се оказа, че почти нищо не съм купила. Като че ли само от към дрешки съм добре, но за другите джунджурии все си викам има време, ето и днес цял ден се размотавам и никва не я свърших, а то май време не остана. А и ние сме в ремонт и хранех някакви илюзии да го заършим до края на месеца, ама май няма да ме огрее.

Май все пак ще си извлека корема на вън и ще ида до един детски магазин наблизо, да видим ще си харесам ли нещо. Ако не поне да си видя пак количката и да и се порадвам.

# 232
  • Мнения: 1 208
 Jaana , доста голяма това вашето бебче  newsm32
Ние може докрая да не стигнем тези грамове - а и Петя я родих 2600 гр.  Laughing

# 233
  • София
  • Мнения: 725
Момичета стискайте палци, отивам на преглед в МД и на запис на тоновете на бебета. Взимам си торбичката, та ако ме приемат да не съм изненадана. Ако не пиша довечера,  значи са ме приели.

# 234
  • Мнения: 1 208
Санитам,никакво приемане - чакаме да се върнеш с добри новини  Hug

# 235
  • Мнения: 755
Момичета стискайте палци, отивам на преглед в МД и на запис на тоновете на бебета. Взимам си торбичката, та ако ме приемат да не съм изненадана. Ако не пиша довечера,  значи са ме приели.

 Стискам палци всичко да е наред! Hug Peace

# 236
  • София
  • Мнения: 121
Санитам, чакаме те в темата  Praynig
А сестра ми е пак в болница - пипнала вирус и повръщала цяла нощ постоянно, та се наложило за втори път да я приемат. Незнам дали споменах, но тя чака 2ро момче - напълно обратно на "прогнозата" на една позната , която ни прогнозира с конец и халка . Тогава аз бях с момчето, а сестра ми с момичето  Simple Smile

Джиджи, аз за утре още незнам дали ще дойда със сигурност. Ако се отмени пътуване съм на линия в 10ч пред входа  Heart Eyes

# 237
  • София
  • Мнения: 39
galeto123, относно д-р Беремлийска - да чака се. При д-р Борисова е още по голяма лудница. Много мой познати и техните деца са при д-р Беремлийска и няма недоволни. Пожелавам ти освен на консултацийте да не се срещате повече от един път в годината (най - много и то за някоя бележка).   newsm10

# 238
  • Мнения: 7
ЧЕСТИТ ПРЗНИК НА ПРАЗНУВАЩИТЕ ДНЕС. ЖЕЛАЯ МНОГО ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ И ЛЮБОВ И НАЙ-СЛАДКИТЕ БЕБЧЕТА!!!   bouquet
Вили, надявам се всичко да ви се размине!!!Каква е тая свекърва??? Тя не е ли била бременна та така да се отнася  newsm78
А що се отнася до пътуванията...В неделя с моя се вдигнахме с моя от центъра на София, минахме през Дружба да вземем брат му, снахата и племенницата и хайде в Пловдив. Разходих ме се из старият град (аз до колкото успях де), хапнахме в едно заведение, после пак имаше малко разходка...Честно да си кажа се поизморих на края на деня, но и се почувствах доста добре от това пътуване - зареди ме с положителни емоции, не ми стана лошо, да не говорим, че бъдещия татко се оказа по-голяма пикла от мен  Whistling
Момичета, като чета за вашите ремонти ми става малко по-леко. Иначе или има време, или са ни задържали в работа, или трябва да се купи нещо "по-важно" и отлагаме ламината с 10 дена...А на мен ми се струва, че време не остана.На мен ли ми има нещо  newsm78

# 239
  • Мнения: 2
Ето ме пак  wavey
Честит празник на именниците ! И честита годишнина на EliG ! Мнооого любов и живо и здраво бебче ! Two Hearts
djidjito, радвам се , че вече си по-добре. Hug
medula, не съм много наясно , но ми се струва, че би трябвало той да ти го издаде. Все пак може би трябва да питаш личният си лекар.
Вили, не се притеснявай за малката. Сигурно е от полена. А за свекървата ти нямам думи.  newsm11
mia_ata, дано се наредят нещата с майчинството. Не мога да повярвам, че има такива хора !!!  smile3515
Virginity, мерси. И аз вече съм на мнение, че третата е най - добрият вариант.
Мама Диди, ми то си е голям мъж вече. На майтап си казваме, че като се роди, направо на мотора го качваме.  motor А твоите красавици са си фини дами като теб.  Simple Smile
sanitammfingerscrossed
Гале , дано сестра ти се оправи бързо.

Общи условия

Активация на акаунт