Жената зодия Риби - 4

  • 22 081
  • 449
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 370
здравейте момичета. Hug
добре дошла ДЕНИЧКА. добре дошла в нашето рибешко домче. Heart Eyes
ВИВИ,честито мила.а сега да те черпя по случая изпита ти.



поздрав и за НУР,която ни е перфектната учителка и има търпението да се занимава с нас начинаещите.а да не говорим,че има търпение и  стакива като мен почти нищо неразбиращи.  bouquet
бен,видях,че искаш аз ако моге да пусна новата тема,но незнам как. трябва за в бъдеще да ме научиш и примерна като те няма да мога аз да го правя.но сега просто незнам как става.бен,наистина ако искаш научиме.имам го желанието. Grinning

# 406
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Добро Утро/Добър Ден   Hug
НУР  #Crazy Всичко това си го видяла само по картите  Shocked По точно казано/написано не бях го чувала/чела до сега,даже аз не мога да си го формулирам по този начин.Няма да се извинявам,но БЛАГОДАРЯ   bouquet И да ти кажа,с този  http://www.prikachi.com/files/876899a.jpg  човек  никога не съм имала проблеми.Разделихме се след много време заради увлечението му по всички жени  Confused
И понеже всички вече сте наясно,ще споделя - не е толкова лесно,тук в чужбина,без близки и приятели/съвсем никой/ да предприемеш такава решителна крачка.Освен това от 7 месеца се мъчим със собствен бизнес.Ами най-големите ми разочарования и сривове в самочувствието ми се случиха през това време познайте по каква причина  Confused По този повод/някой питаше за Водолеи/ те са най-големите манипулатори за мен !!!

# 407
  • в страната на абсурдите
  • Мнения: 1 237
nur много,много благодарности!

# 408
  • Мнения: 5
Дором, радвам се, че си се разделила с него. С водолея. Наиситна този човек те е изпивал и.....и т.н. За Телеца сега ме мързи да гледам. Нали нямаш нищо против? Това, че си в чужбинско аз честно казано не го забелязах. Ма пък се бях съсредоточила между общите ви аспекти на теб и Водолея, не гледах поотделно. И помни какво ти казах за догодина. То си остава в сила. В момента Сатурн е в Дева и всички Деви, донякъде и Риби, заради опозицията /а и Уран в момента е в Риби/ го усещат. Догодина ще влезе във Везни и ще падне точно върху Венерата, Луната ти и Уран ти. Кво можеш да направиш по въпроса?
Да се подготвиш за емоционално-любвни проблеми, драми от подобно естествено, болка в душата, празнота....Съжалявам, че го казвам, но така го виждам. Ако си подготвена ще минеш през това по-лесно и ще излезеш след него по-силна. От догодина брой 2 години напред. Това е периодът, за който говоря.

# 409
# 410
  • Бургас
  • Мнения: 347
....По този повод/някой питаше за Водолеи/ те са най-големите манипулатори за мен !!!

Аз питах..., жалко е ...., имам подобни впечатления...
Също така май са големи любовчии, не им стига една връзка, ами гледат да хойкат...
Да не говорим, че получат ли нещо им става безинтересно и гледат настрани..
Кофти ми е, че ги казвам тези неща... и продължавам да се надявам да ме поправи някой... и да намеря пътя, ако щете пътечката, която опровергава казаното... все се надявам че ... просто аз не ги познавам добре... Confused

Имат и много положителни черти... ще ги споменя и тях... романтични, всеотдайни ( в началото), забавни, интересни... пълни с емоция и страст... приятели

# 411
  • Мнения: 1 798
http://www.youtube.com/watch?v=scdm5il-hC4
поздрав за нежните рибишки души Heart Eyes

# 412
  • Мнения: 370
уауууууу,деликет,супер песничка си избрала мила.дайдо ми е една от любимите певици.мерси.чак настръхнах като я слушам.  bouquet
бен,и аз имам същото мнение за мъжете водолеи.не ги познавам от близо,но това са ми първите впечатления.да,имат и побожителни черти както всички де.но основното е това.пак казвам не съм чак толкова добре запозната с тях,както примерно раците.
нур,вчера бях пратила една карта на един скорпион. не е моя скорпи,а на друг скорпи,който в момента е във вихара си и е в много кофти позиция.можеш ли да я погледнеш и да кажеш дали виждаш нещо по-така/сложно и какво виждаш де.знам,че може да съм нахална в омента,за което съжалявам и ,че може да тие неприятно.ако е така,не го рави ще разбера.благодаря все пак.
много искам да се науча да разбирам астрологията като теб.и дано се науча.лека нощ мили момичета. Heart Eyes

# 413
  • Мнения: 112
Момичета много интересни карти правите за хора с вас.Аз нищичко не отбирам от астрология  Embarassed
Само мога да споделя,с вас че моята половинка е овен.Имаме си и дразги,но и добри моменти  Laughing

# 414
  • Мнения: 1 798
Момичета много интересни карти правите за хора с вас.Аз нищичко не отбирам от астрология  Embarassed
Само мога да споделя,с вас че моята половинка е овен.Имаме си и дразги,но и добри моменти  Laughing

Айде още една Grinning
И моята е овен,но се разбираме прекрасно Heart Eyes

# 415
  • Мнения: 112

Айде още една Grinning
И моята е овен,но се разбираме прекрасно Heart Eyes

Това е чудесно.Аз не се оплаквам,само споделям.Но то неможе без мрънканици.Дано при вас винаги е така   bouquet

# 416
  • Мнения: 1 798
  bouquet пожелавам щастие на всички Heart Eyes

# 417
  • Мнения: 370
добро утро на всички.днес съм на работа с малката ми хубавица. започна ваканцията и градината изписа децата и сега ще си гледаме децата.
честит празник на всички дечица.  bouquet

# 418
  • Мнения: 1 798


Добро утро !Честитя деня на детето -на всички деца, както и на по-възрастните, които са запазили детското в себе си.

# 419
  • Бургас
  • Мнения: 347
Честит Празник!!!

Общи условия

Активация на акаунт