... новопридобитата свобода

  • 2 946
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8
И при мен в началото беше по- леко. Въпреки зимния ремонт, адаптацията в новия град, търсенето на работа, ДГ и т.н., и т.н., бях свръх енергична, организирана, уверена и твърдо решена да се справя. Сега, след 6 мес., непрекъснато се връщам назад, самоанализирам поведението си и в съзнанието ми се прокрадва тягостното чувство за вина и болка. А снощи за първи път се наревах, ама юнашката. И сега пак съм готова.

# 16
  • Мнения: 2 011
Защо трябва да се връщаш назад и да анализираш наново??? Ти си взела решението отдавна , нещата са тръгнали в новия установен от теб ред- нова работа, нова градина  и пр. Не разглеждай това като Свобода  а като Ново начало! Анализирай бъдещите си планове! Peace

# 17
Наревах се от все още непреминалата болка, наспах се, и на другия ден проумях, че товара който носех, вече не е на гърба ми. Починах си няколко дена, за да събера сили за новия живот и стартирах.

# 18
  • Мнения: 514
Моя развод беше преди години, но още помня че след като приключи всичко в съда се върнах на работа и се чудех дали да взема кутия с бонбони да почерпя. За мен това си беше повод за черпене, но тъй като не бях виждала и чувала някой да е черпел за развод реших да се въздържа.  Laughing
Чувствах се свободна, доволна бях че всичко свърши...

# 19
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Почуствах облекчение. Това е. Че болка ще има, ще има, но пък със сигурност ще е значително по-малко от тази, която изживях преди това.

# 20
  • София
  • Мнения: 6 477
Първото нещо беше облекчение...свърши се с трагедията без край...Известно време май не знаех какво да правя със свободата си. Но сега като се замисля - за нищо на света не бих я заменила...защото сводобата, Санчо..... Grinning Grinning Grinning

# 21
  • Мнения: 107
Моя развод беше преди години, но още помня че след като приключи всичко в съда се върнах на работа и се чудех дали да взема кутия с бонбони да почерпя. За мен това си беше повод за черпене, но тъй като не бях виждала и чувала някой да е черпел за развод реших да се въздържа.  Laughing
Чувствах се свободна, доволна бях че всичко свърши...

Васа Ганчева и Михаил Белчев след последното дело са отишли с кумата си Маргарита Михнева на ресторант и са се почерпили. Laughing

# 22
  • София
  • Мнения: 1 320
След като мина процедурата в съда, качих се в колата си и се наревах една хубаво.... Всякаш преживях раздялата ни наново! Незнам колко време съм седяла, след това сложих, черните си очила, да се скрия от света всякаш и седнах на кафе с 2 приятелки!
Чак след 3 месеца почуствах "свободата" и това, че отново живея!  Simple Smile

# 23
  • София
  • Мнения: 233
Моя развод беше преди години, но още помня че след като приключи всичко в съда се върнах на работа и се чудех дали да взема кутия с бонбони да почерпя. За мен това си беше повод за черпене, но тъй като не бях виждала и чувала някой да е черпел за развод реших да се въздържа.  Laughing
Чувствах се свободна, доволна бях че всичко свърши...
Черпих и на подписване на споразумението, и след делото, и след като си взех решението на съда, и след като си взех новата лична карта - 4 пъти черпих.
Истината е, че две седмици след като се изнесох не знаех къде се намирам, ходех по улиците километри, защото не исках да се прибирам където и да било, пълен блокаж от всякъде.
Сега, обаче, година и половина след раздялата просто не мога да повярвам, че някога съм живяла с този човек.

Общи условия

Активация на акаунт