Движение на българските майки -ВИДИН тема 24

  • 28 677
  • 715
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 502
Танче ,защо не изчака да се запознаем вчера на срещата ?


ето за инфо http://209.85.129.132/search?q=cache:4OaBmZ_6wkkJ:www.events.bg/ … ;client=firefox-a

# 16
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Днес със Светлето и отчасти с Ренка и Дени се видяхме с абитурентката ни! Донапазарувахме необходимите неща и уговорихме с маникюристката и фризьорката час и визия . Много е приятно това изживяване/ то май ние повечко го усетихме и не без удоволствие и носталгия/  Laughing Остава да я видим сега и в пълен блясък! Щях да забравя Светлето е уговорила професионална гримьорка  Peace
напазарували сме обувки, сатениран офицялен панталон, чантичка, сребърен пръстен-невероятен!, бельо, 2 офицялни блузи с тънки презрамки, едно от тези, които се обличат само в/у раменете-офицялно, ама не знам как се казва  Grinning, подарена една авторска блуза с тюлен ръкав и бродерии, която може да се облича самостоятелно или в/у бюстие/божееее, сетих се как се казват сега потниците  Mr. Green/

Последна редакция: ср, 27 май 2009, 12:34 от skorpion

# 17
  • Мнения: 2 910
Мммдаа, тръпката е голяма да се пазарува  по такъв повод Grinning
Светле и още по- голямо инфо ще намерим, само да наближи Simple Smile

# 18
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Момичета, днес е денят Х ! Mr. Green Имаме абитурентка и само след около час се започват трепетите около нея! Знаете програмата  :peace

Последна редакция: пт, 29 май 2009, 23:17 от skorpion

# 19
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Така! Нямам търпение да разкажа, но без подробности, защото нямам сили! Утре и снимките! Взехме Ралица от фризьор около 17.30 Михаела-фризьорката й, която се беше трудила доста беше стилизирала косата й по нейно желание, след като са пробвали 2 прически.
 Ками-маникюристката беше изработиле перфектен френч маникюр с декорации на всеки нокът и ръцете й просто грееха.Благодарим на тези момичета, които отделиха на Ралица повече от 3 часа и работиха  БЛАГОТВОРИТЕЛНО! Очакват следващите деца, които можем да им заведем! Рали има подарък от ателие "Двете скубли"-чудесна маска за коса с напътствия заползване.
 После заведохме нашата дама, която беше доста нервна и притеснена в хотел до мястото на празненството, нейна приятелка през цялото време беше до нея за кураж и я оставихме в ръцете на перфектен гримьор-ще я видите на снимките! Рали оживено коментира професионалния куфар на гримьорката, която пък от своя страна наистина направи чудеса! Тя също работи благотворително и с огромно удоволствие!
 Ренка беше отговорна за букета и ще видите утре на снимките какъв букет имаше - повече от превъзходен!
 И така настана време да слезе облечена-нямам думи да опиша това, което почувствах ! Пожелавам на всеки да го изпита!
 Децата я приеха също много приятно изненадани, снимаха се, радваха се всички заедно...прекрасни!
 празника продлъжи и ние оставихме момчетата и момичетата с най-добри пожелания.
 Утре ще пиша за подробностите около Ралица. Имам новини за екскурзията...сега още нещо децата абитуренти бяха 16 на брой, а възрастните, които също празнуваха-21! Общата бройка е 37 човека!
 В общи линии преди да загася компютъра бих казала, че пожелавам на всяка една от нас поне веднъж в годината да се чувства така, както аз и Светлето тази вечер!

# 20
  • Мнения: 2 502
Рали ,наистина беше променена ,
съучениците й идваха и я питаха:
-Това Ралица ли е ?
и момчетата бяха в страхотни костюми ,браво на Ани ,директорката тя ги е избирала .Много са стилни !Всички ще видите снимките !
Радвам се ,че бях част от всичко това ,дори големия ми син ,Коко /те и двамата в пакет бяха с мен /,каза ,че не съжалява ,че е дошъл било му е интересно !
А Узунова даже подмина Рали ...,не я позна  Shocked

Фотографа ,айде ...

# 21
  • Мнения: 2 502
снимките от вчера и снощи ,заповядайте на фотото ,със съгласието на Рали ги публикуваме  Peace

http://www.skorpions.snimka.bg/album.php?album_id=383252&pid=12590525

само държа да отбележа ,че целия тоалет на Рали ,лично тя си го е избрала ,за да може и после за го носи ,така каза ,за което беше много доволна
Всичко ,с което беше облечена ,обута + елегантния пръстен /който тя се хареса сама / е подарък от нас ,цялата група на ДБМ .Да е жива и здрава ,да й върви в живота !

Последна редакция: сб, 30 май 2009, 09:27 от lorys

# 22
  • Мнения: 284
Много е красиво момичето.Тоалета , пръстена , маникюра всичко е повече от прекрасно.Като гледах снимките , отново се върнах в ученическите години и изживях отново онзи вълшебен момент.Момичета справили сте се превъзходно.Поклон пред вас.  bouquet

# 23
  • Мнения: 2 910
Страхотно е била променена Ралица. Дано самочувствието поне малко вече е по- голямо, защото има потенциал това момиче. Всичко е било професионално пипнато и гримьор и фризьор и маникюр и тоалет, а пръстена е очарователен. Нека е попътен вятъра на Рали и не забравя,че има приятели в наше лице  Hug

# 24
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
  Току-що чух в анонса на късните новини, че Стоянка Мутафова тази вечер за последен път е изиграла роля на сцена на театър!
   Изключително много се вълнувам от факта, че ние бяхме от последните зрители на невероятните й превъплъщения!   bouquet
  Дано още дълги години се радва на спокойни старини и обичта на хората!

# 25
  • Мнения: 908
 smile3501

Страхотно ви е момичето!!!   bouquet  bouquet  bouquet

# 26
  • Мнения: 103
Рали изглежда наистина много добре Flutter! Браво на целият екип осъществил тази промяна! Най-важното е, че тя се харесва и, че ще продължи да ползва това облекло и за напред. Желая й много щастие и успех в намирането на своето място в живота, като винаги може да разчита на нас за помощ! Hug

# 27
  • Мнения: 2 910
Днес е денят на Ботев, велик ден за България. Нека не забравим в 12.00ч. да станем прави и да почетем загиналите за свободата на нашата държава.

Вчера и аз гледах анонса, че Стоянка Мутафова е изиграла своето последно представление, радвам се, че ние организирахме и се насладихме на играта й Hug
Боби, ти как си?

# 28
  • Мнения: 2 502
момичета ,утре е срещата  10,00 ,да сте там ,аз няма да мога да дойда !

# 29
  • Мнения: 2 502
екскурзията на децата от ДДРЛГ Белоградчик приключи ,всички са живи и здрави !

среща НЕДЕЛЯ -НЕПРЕМЕННО !

Общи условия

Активация на акаунт