''Парфюмни размисли и страсти'' 17

  • 17 855
  • 446
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 810
Моята не е регистрирана в PayPal.
Явно днес няма да се поръчва. Rolling Eyes Според Рони аромата е специфичен и трябва да се пробва.

# 16
  • Мнения: 4 206
 За кой аромат говорите момичета, нещо съм дезориентирана Laughing

# 17
# 18
  • Мнения: 4 206
Ааа, за Котюр на Москино, не го познавам по дяволите Sunglasses

# 19
  • Мнения: 389
Според Рони аромата е специфичен и трябва да се пробва.

Е, все едно аз съм тоталния експерт ...  Whistling

Но да, според мен Котюр е прекрасен парфюм, но не много лесен, няма да се хареса на всеки и че вместо на всяка цена да се купи, трябва първо да се пробва. Иначе ако е за хвърляне на пари на вятъра ... можем  Crazy

Във ФрагрансХ са пуснали чистия парфюм на Хабанита, голяма прелест е шишето.



П.П. Клеми, регистрирай си картата, поне да знаеш, че няма как друг да я регистрира там.

# 20
  • Мнения: 4 206
Флаконът на Хабанита е просто жесток Crazy, не знам дали би ми допаднал ароматът, но бих го имала дори само заради шишенцето - много е стилно Peace

# 21
  • Мнения: 389
Скъпичък е само заради флакона да се взима (само чистия парфюм е в такъв флакон) иначе ако имаш възможност, пробвай го.

Много категоричен парфюм е, като Черната орхидея по дух.

# 22
  • Мнения: 660
Охо! Както казва моята приятелка, на която надух главата със Сицилия, ето ги и "моите хора" - Доменико Долче и Стефано Габана! Mr. Green Пък, в интерес на истината, не им познавам чак толкова ароматите, да не кажа хич. Joy
Освен гореспоменатият, с който се упойвам и разтапям днес, харесах и The One, но не чак до подобно умопомрачение.
Към Light Blue никога не съм проявявала интерес, и аз незнам защо.
По едно време се бях запалила да си купя "на сляпо" червената D&G, обаче ме разубедиха, че може и да сбъркам. Бих я душнала, но не ми се е мяркала пред погледа по време на "тестова обиколка".

# 23
  • Мнения: 4 206
Някой ден ще и дойде ред да я пробвам Simple Smile, на Долче и Габана харесвам всичко, което познавам Heart Eyes

# 24
  • София
  • Мнения: 6 810
Така се бях навила да си поръчам парфюм днес...от тези, които много искам някой ги няма още във Фрагранса, сруди и тук ги има на подобни цени в сайтовете...А като чета отзивите за този на Moschino и направо ми идва да го купя, ама пък ако е толкова специфичен няма смисъл от сляпо хвърляне.
Рони Бо , на кой друг ти напомня?
Ето този също ме вика, дали енго да не поръчам?
http://www.fragrantica.com/perfume/Burberry/The-Beat-2092.html

# 25
  • Мнения: 4 206
The Beat не го познавам, както и повечето аромати на Бърбъри, но общо взето много се харесва, като чета Simple Smile
 Сега видях, че в предната тема Миши ме е питала, кой парфюм имам на Мабусин, ето този е - Histoire d`Eau , много плътен ориенталец, с една специфична резлива нота - изключително много прилича на О де Мервей на Ерме, за мен са парфюмни близнаци, само че Мабусина е по -концентриран, още по -плътен и с повече тежест. Усещам топла дървесина и горещи смоли -  от двата бих предпочела този, за мен е по -добре балансиран и хармоничен, а и по -топъл, като усещане, О де Мервей е хладен за мен и повече се усещат цитрусите Simple Smile

Последна редакция: ср, 20 май 2009, 14:24 от Tess d`Urberville

# 26
  • Мнения: 389
На никой друг не ми напомня Котюра, честна дума. Много е оригинален и разпознаваем.

(Май сега те навивам, вместо да те разубеждавам)

The beat е страхотно пролетен, много нежен и приятен парфюм. На мен ми мирише малко на праскови, но такива няма в състава.

# 27
  • София
  • Мнения: 6 810
Мда, направо си ме навиваш!!!
Я погледни тук и кажи дали има вероятност да ми хареса, или напротив:
http://www.fragrantica.com/index.php?view=profile&clan=10525
 Laughing Laughing Laughing

# 28
  • Мнения: 4 206
Не че имам право да се обаждам, след като не познавам The Beat, но и аз да налея малко масло в огъня smile3508, както го описват и си го представям, според мен, и това, което виждам в гардеробчето ти - ще ти хареса Grinning

Последна редакция: ср, 20 май 2009, 14:36 от Tess d`Urberville

# 29
  • Варна
  • Мнения: 57
Хоп, здравейте! Похвалвам се, че имам Le Parfum. Много се развива този парфюм и ми е много sexy Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт