Тайната на дългата и здрава коса - 67

  • 29 553
  • 295
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: X
Значи ще опитам днес и аз!  Peace

# 241
  • Мнения: 4 496
момичета купих си маска с екстраст от чесън в бяла кутийка с лилава капачка е.... пробвах я вчера косата ми стана мекичка с обем и мирише на хубаво а не на чесън  Hug сега ми е фаворит сред купешките маски

Това не е ли точно маската, която ♥ мис арк ♥ похвали доста отдавна, тук в темата  Thinking


Същата е, да. Бяла кутийка с лилава капачка. LOOK нещо си...

# 242
  • Мнения: 56
МДАААА,и аз съм я виждала тази маска с лилавата капачка в една голяма кутия е ,ама все не се решавам да си я взема Rolling Eyes

# 243
  • София
  • Мнения: 98
момичета купих си маска с екстраст от чесън в бяла кутийка с лилава капачка е.... пробвах я вчера косата ми стана мекичка с обем и мирише на хубаво а не на чесън  Hug сега ми е фаворит сред купешките маски
Можеш ли малко повече инфо да дадеш  bouquet

# 244
  • Мнения: 591
А тази маска само за връхчета ли я ползвате или и за в корените? И ако и в корените, омазнява ли?
Това за меда аз съм го забелязала отдавна и си слагам мед в маските, сега ще си направя и с шампоан  Peace Едно време си бях купила една маска за коса за 85 лв. (трябва да се поразровя за фирмата) та тогава ми дадоха и тестерче на един шампоан с мен за честа употреба. Е, няма такъв шампоан просто- велик! Не съм си го купувала, защото кой знае каква му е цената имайки предвид и маската колко беше...оф, много дълго стана ooooh!

# 245
  • Мнения: 0
И аз започвам с маските с тривитаминол Simple Smile Косата ми, горката, никога не е била красива и дълга, а след като започнах да я боядисвам - съвсем на нищо не прилича. Дано поне малко се съвземе.  Confused

# 246
  • Мнения: 1 365
Здравейте момичета, преди малко си купих Цитросепт и прочетох листовката и там пише, че става за почти всякакви проблеми, дори и при косопад. Слагало се в шампоана около 10 капки и с този шампоан се мие косата дори и при пърхут. Та сега съм в чуденка дали да не добавя към вече направения бъркоч от шампоан и мед и няколко капки Цитросепт???  newsm78 Някой да го е ползвал по този начин?  Thinking

П.П. Краси, подписите ти винаги са много интересни!!!  Hug Hug Hug

# 247
  • Мнения: 4 496


Влизам да се оплача и да благодаря.
Първо първото- НЯМА НИКЪДЕ НИВЕЯ за къдрава коса. Има сто други, ама точно каквото аз търся- НЯ-МА. Изнервих се чак. Crossing Arms



П.П. Краси, подписите ти винаги са много интересни!!!  Hug Hug Hug

Благодаря ти! Радвам се, че ти харесват!  Hug Heart Eyes

# 248
  • Мнения: 515
Момичета да ви питам, има ли такива от вас които ползват една опаковка от тривитаминола повече от месец след като е отворена, понеже от моята има за  още 1 -2 ползвания,  но днес става точно месец откакто съм го отворила ...  newsm78

# 249
  • Мнения: 1 365
Има, и аз моя го ползвам повече от месец обикновено, но си го държа в хладилника на студено. Момичетата тук казват, че може да му намалеят качествата като постои повече...  Peace

# 250
  • Мнения: 2 631
Никога не съм имала в шкафа си в банята повече от 1 шампоан, но с днешния стават точно 3!  Mr. Green
Видях го и не издържах, та го взех: Dulgon с маслина и пшенични кълнове (аз заради пшеничните кълнове  Blush)

Преди половин час се понаклепах с бадемово масло и сега влизам да си пробвам новото шампуу...   bath1

До скоро!  Hug

# 251
  • Мнения: 277
Момичета,нещо ме мъчи.Колкото и внимателно да си реша косата,по гребена остават живи косми(с корена)...Само на мен ли ми се случва или е неизбежно,защото колкото и да се старая все тая...
Вики,аз бих го ползвала само по дължината.

# 252
  • Мнения: X
Никога не съм имала в шкафа си в банята повече от 1 шампоан, но с днешния стават точно 3!  Mr. Green
Видях го и не издържах, та го взех: Dulgon с маслина и пшенични кълнове (аз заради пшеничните кълнове  Blush)

Преди половин час се понаклепах с бадемово масло и сега влизам да си пробвам новото шампуу...   bath1

До скоро!  Hug
Е значи не съм само аз с препълнения шкаф  Flutter Laughing

# 253
  • Мнения: 2 502
Никога не съм имала в шкафа си в банята повече от 1 шампоан, но с днешния стават точно 3!  Mr. Green

Е значи не съм само аз с препълнения шкаф  Flutter Laughing
О, не си само ти със сигурност! Simple SmileИ аз съм тук. Flutter

# 254
  • Мнения: 0
3 ли аз мога магазин да отворя  Joy

Общи условия

Активация на акаунт