Секциото предопределя ли характера на детето?

  • 7 612
  • 167
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 740
Не съм чела информация по темата,но за мен това са пълни глупости.

# 46
  • Sofia
  • Мнения: 9 742
Темата е за характера, но анкетата е за мързала  Thinking Не намирам връзка между двете. 

Връзката е, че лекарката е "лепнала" мързела като характеристика на характерите на децата, родени секцио.
Понякога се чудя как хората търсят под вола теле и раздават квалификации по елементарни поводи, като например типа раждане.

# 47
  • София
  • Мнения: 4 590
Последното нещо, което бих казала за сина си е, че е мързелив. Whistling От раждането си досега заспива сам в леглото си. Непасирана храна вече не помня кога започна да яде.
Какво ли още ще начуа за детето си, което още не знам... Tired

# 48
  • София
  • Мнения: 44 229
Нямам нито задълбочени, нито повърхностни познания, но по-голяма простотия скоро не бях чела тук....

# 49
  • Мнения: 1 107
Не съм чела информация по темата,но за мен това са пълни глупости.

познавам много нормални хора, отличаващи се с изключителен мързел....остава да предположа, че взаимната връзка е в обратната посока Wink

# 50
  • София
  • Мнения: 44 229
Не съм чела информация по темата,но за мен това са пълни глупости.

познавам много нормални хора, отличаващи се с изключителен мързел....остава да предположа, че взаимната връзка е в обратната посока Wink

да, те щото родените секцио са доста ненормални хора Simple Smile))

# 51
  • Мнения: 826
Ай вече стига глупости.  Laughing
Тези теми станаха много в последно време: Кои майки са по- по - раждалите нормално или секцио... кои майки са по- по - кърмещите или тези, които хранят с АМ... сега и това хм... недоразумение: Кои деца са с по-по характер - ражданите секцио или нормално... #Crazy
Нямам думи просто освен да кажа, че никой не може и не трябва да определя колко е добра една майка, по избора и на раждане, а едно дете винаги си е страхотно дете, независимо от това как се е родило. Другото са излишни драматизации...  Wink

# 52
  • Мнения: 3 621
Ай вече стига глупости.  Laughing
Тези теми станаха много в последно време: Кои майки са по- по - раждалите нормално или секцио... кои майки са по- по - кърмещите или тези, които хранят с АМ... сега и това хм... недоразумение: Кои деца са с по-по характер - ражданите секцио или нормално... #Crazy
Нямам думи просто освен да кажа, че никой не може и не трябва да определя колко е добра една майка, по избора и на раждане, а едно дете винаги си е страхотно дете, независимо от това как се е родило. Другото са излишни драматизации...  Wink
  202uu  202uu  202uu
Всяка втора тема вече е за секциото .... обаче тази направо "изби рибата"

# 53
  • Мнения: 568
Секциото е нов метод ,а мързеливи хора е имало винаги!
А свободни съчинения могат да се пишат както за секциото ,така и за естественото  раждане!

# 54
  • Португалия
  • Мнения: 4 197
Секциото е нов метод ,а мързеливи хора е имало винаги!
А свободни съчинения могат да се пишат както за секциото ,така и за естественото  раждане!
Naughty  Naughty  Naughty
айде, още глупости  ooooh!
никак не е нов даже! пусни търсачка ´´цезарово сечение´´ и ще видиш!

# 55
  • София
  • Мнения: 44 229
 Laughing Laughing Laughing
при всички случаи е много, много по-нов метод от вагиналното раждане Wink
и да - мързеливи хора винаги е имало, независимо как са родеи Simple Smile

# 56
  • Португалия
  • Мнения: 4 197
Цезарово сечение

Юлий Цезар, римски политик, е най-ранният отбелязан случай, оцелял след цезарово сечение на жива майка. Той бил роден по този начин на 12 юли 102 г. пр. Хр.. В Месопотамия по време на Старовавилонското царство (около 2050 - 1650 г. пр. Хр.) са правени цезарови сечения на мъртви майки, за да се спасят живите бебета. Не е известно дали операция на живи майки е извършвана някъде преди времето на Цезар.
--------------------------------------------------------------------------------
от тук - http://bgnauka.com/index.php?mod=front&fnc=pub_page&pid=11381

# 57
  • София
  • Мнения: 44 229
е, и?
да не казваш , че преди него хора не е имало и не са се раждали Simple Smile или в миналото мързел е нямало???

# 58
  • Мнения: 2 658
Мале малееее..
Нищо на тоzи свят не е толкова просто. То ако беше така.. Между бяото и черното реално съществуват мнооого други цветове и нюанси. Таzи докторка май иzлиzа от рамките на медицината и навлиzа в сферата на гаданията....

# 59
  • Мнения: 889
Моля, тези които имат по-задълбочени познания по-въпроса да споделят.

От моят опит-това са пълни глупости Joy Имаме характер- и то какъв! и когато си науми нещо си го търси до последно,а е само на 5г. Laughing Около нас децата са все нормално родени, но познай кой е тарторът Mr. Green Иначе, да -като кажа направи това или онова се почва-все аз ли, не искам, не чувам,..но не е ли така с всички деца? От теб зависи- ние например го обръщаме на игра и тя се включва във всички домакински задължения. И да-не обича да стои сама, и постоянно иска да и обръщаме внимание,да си играем но и другите деца са така. Какви ще са децата и какви ще станат зависи от тях самите и от техните семейства. Не всички могат да изберат естественото раждане / и слава богу, че днес има цезарово/ и не всички могат да изберат дали  да  кърмят-и дали това не се отразява  здравословно не се неаемам да споря  , но със сигурност НЕ влияе на характера Hug

Общи условия

Активация на акаунт