Харесва ли ви името Васил?

  • 6 685
  • 89
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 814
Моля тези, които не им харесва името да кажат защо, ако имат причина, разбира се. Кръстих така сина си, но някои хора казват, че името било циганско. Кажете си вашето мнение.

Азис се казва Васил та за това сигурно.  Laughing

Нима очакваш на всички да се харесва дадено име?! Едва ли има такова, което да събира 100% адмирации.

# 16
Благодаря ви, момичета! За мен името си е супер! Търсихме такова име, което хем да не е толкова често срещано, хем да е международно / има го и в Гърция, Румъния, Сърбия, Русия, пък и в англоговорящите страни - Basil/. Лесно е за произнасяне, има хубави умалителни, не е обидно. Само ме е страх да не му се подиграват в училище, че му е циганско името. Вие какво мислите. Ако стане така ще му кажа да им казва например, че за Васил Левски никой не може да каже, че е циганин, нали?

# 17
  • Мнения: 251
Името е християнско, не циганско!
http://imenata.eu/bukva/%d0%b2/

# 18
  • Мнения: 6 993
Въобще не мога да си представя някой да се подиграва за името Васил, че е циганско newsm78

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Чудесно име е Васил.
Васил, значи, циганско, а Виторио и Валентино - интернационални?  hahaha

# 20

Харесва ми, защото баща ми се казваше така...
Синът на моя приятелка се казва Васил, детето ми има приятел и съученик Васил...
И името ми звучи топло, приятно, красиво...

 
 

# 21
  • Мнения: 399
Авторката,не бери грижи за името...това,че на някои от нас не ни харесва ,изобщо не означава,че името наистина е кофти! Peace
И аз познавам много готини Васковци,дано и вашия расте такъв! Wink

# 22
  • Мнения: 4 555
Ееее, ако на Васил започнат да се подиграват за името, не знам вече  ooooh!
Най-нормално име, все едно на Иван да намерят за нещо да се подиграват. Хубаво е това с Васил Левски, което си измислила. Дано и за днешните деца той да значи нещо подобно на това, което значи за нашето поколение!

# 23
  • Мнения: 54
Съвсем нормално име. Simple Smile Напоследък започва да изчезва и да се заменя от Василен или поне в моето обкръжение забелязвам такива тенденции.

# 24
  • Мнения: 251
Съвсем нормално име. Simple Smile Напоследък започва да изчезва и да се заменя от Василен или поне в моето обкръжение забелязвам такива тенденции.
ooooh! ooooh! ooooh!То бива бива,ама от Васил -  Василен ooooh! ooooh! ooooh!

# 25
  • Мнения: 111
Да харесва ми името Васил  Hug

# 26
  • UK
  • Мнения: 3 959
Не, изобщо не ми харесва, но не мисля, че ще му се подиграват.

# 27
  • Мнения: 188
Харесва ми

# 28
  • Мнения: 3 016
Да. Харесва ми.

# 29
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
никак даже не ми се нрави.
Нямам асоциация, че е циганско... Просто не ми допада.
Но пък не е често срещано напоследък, което малко го въздига в очите ми.

Общи условия

Активация на акаунт