Притежатели на зоопарк в MondoZoo! 8

  • 28 294
  • 732
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 983
Хоп и аз тук! Записах се за един търг за орикс, пък да видим.

# 31
  • Мнения: 455
И аз се записвам в темата, днес 0 новородени. така се минава 17-то ниво Mr. Green

# 32
  • Варна
  • Мнения: 893
вече имам лъв  Sunglasses само дето не знам кога ще събера пари да му взема дружка Laughing
сега трябва да продавам всички новородени на уаф за да си вдигна репутацията до 100, че да мина нивото  Cry ...така да ми се свиди...ама по-добре отколкото да им давам пари  Whistling
вдигнах и втория паркинг на 2 ниво, сега остава бара да вдигна до 4то Money и съм готова за следващите няколко нива Sunglasses

unchita на първа страничка го има списъка с цените  Wink

# 33
  • София
  • Мнения: 44 041
Да, само имайте предвид, че ако репутацията ви е на  100%, животните като ги купувате от УАФ като цяло са малко по-евтини от това, което пише там Wink

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 384
сега трябва да продавам всички новородени на уаф за да си вдигна репутацията до 100, че да мина нивото  Cry ...така да ми се свиди...ама по-добре отколкото да им давам пари  Whistling

ами по моите наблюдения е едно и също дали им продаваш  животни или им даряваш LOL
продаваш животни за 10 000 LOL = 1% репутация даряваш им толкова пак 1% Grinning
аз си трупах животинките които бяха по двойки и им дарявах по 10-20 000 на ден Confused и ....още малкичко ми остана около 5% за да мина  нивото с изнудването Laughing

# 35
  • София
  • Мнения: 44 041
Горе долу  може и да е едно и също от към репунтаци я НО - все пак за едното ниво трябва да имаш 200 продадени животни, за другото 500 такива......тях с лол няма как да наваксаш Wink
Аз за сега вися на второто зоо на 17-то - продавам разните птици и т.н. от минифермата за бройка - другото отива на черния за кинти Simple Smile)) ама репутацията ми е до никъде....

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 384
минах гооо newsm44 newsm44 newsm44 нивото с репутация,след като дарих 50 000 lol Sick
сега остана само да подобря 1магазин на 4ниво Confused = 81-82 000 lol

# 37
# 38
  • Мнения: 1 092
Да се запиша и аз.
Вчера рестартирах играта и започнах май - малко по добре.
Засега няма болни, имам доста новородени мишки и зайчета.
Изпълних и една мисия за домашен заек джудже.Печалбата беше много малка но това е началото.
Не мога да си намеря свестни директор, ветеринар и готвач.
А като ги намеря, как да им подържам нивото?Като ги пращам на обучение ли?

Това е за сега, като имам новини ще се похваля.  bouquet

# 39
  • София
  • Мнения: 44 041
то нивото им не спада с времето..седят си все еднакви....ако имат дълга жълта линия си струва да ги обучаваш.....
следи обявите....сменят се на всеки час(вече на 1 час след влизането ти или назначаването)....имаш безплатни одити - възползвай се, намери си прилични поне....факири за сега чак не ти трябват.

# 40
  • София
  • Мнения: 278
Оп, да не ви изтърва и аз  Flutter
Днес - 3 новородени, утре е дъжд, а аз вечния оптимист силно се надявам, че със 180 гадинки, може и да стане някакво чудо  Praynig
Трънки, сигурно 2 месеца още ще си отвися тук  Tired

# 41
  • Варна
  • Мнения: 893
Горе долу  може и да е едно и също от към репутаци я НО - все пак за едното ниво трябва да имаш 200 продадени животни, за другото 500 такива......тях с лол няма как да наваксаш Wink
аз имам 203 продадени покрай 17 ниво Sunglasses сега така или иначе ще наваксам малко за нивото с 500  Laughing

# 42
  • Мнения: 3
Ето ме и мен  Simple Smile
Подобрих магазина за мед, следват слънчев и ясен ден, дано успея да мина това ниво.
До животните в клетките се е появил някакъв магически жезъл, някой има ли представа за какво е?

# 43
  • София
  • Мнения: 44 041
http://forum.mondoplay.com/?p=post&m_id=56&t_id=9247&pg=1

мда, загадка са магическите тотеми за сега....а екипа явно ще ни се хили на сеира отново, докато се опитваме да познаем Simple Smile

# 44
  • Мнения: 3
Аз го натиснах и ми написа, че нямам, та реших че може да е само за премиум играчи.
 В другия зоопарк май прекалих с мисиите с коне, вече за 1 двойка ми дава само 14000, а цената на 1 кон е 17500  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт