Плодове и чай с мед - 35 част

  • 27 963
  • 469
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 53
Здравеите и от мен в този късен 4ас!
От доста време се решавам на тази диета,изкарвам по 2 дена и после пак старите грешки.
С ваша помощт се надявам да успея.
Лека ве4ер на вси4ки!!!  bouquet

# 16
  • Мнения: 240
Добро утро на всички. 

# 17
  • Мнения: 13
Здравейте мили плодоранки Hug Hug Hug
Виждам,че  има нови попълнения welcome Hug
Радвам се,че повечето от нас успяват Hug  bouquet Аз не съм от тях. Cry Embarassed Два пъти започвах и все се дъня в захранването.Ми тя тази моя уста няма спирачки,незнае кога да спре #Cussing outСлед последното плодуване  свалих 10кг.от който вече 4 си върнах #Cussing out Голяма излагация съм нали Ви казвам TiredНе ми се пише повече за това,много ми е кофти,меко казано.
От днес започвам пак на плодчета,основно ябълки.Незнам колко ще издържа,но трябва да го направя.Лятото вече е тук  grinning039
Хубав ден на всички и много минусчета милички newsm51

# 18
  • Мнения: 74
Момичета днес ми е 12 ден - кантара днес пак не помръдва - но и до тоалетна не ходя редовно - през ден някаде през последните няколко дни и може би е затова - уж ям череши,но явно не действат разхлабващо - иначе за вчера мога да ви се оплача - от сутринта бях с главоболие и целия ден се въздържах да пия лекарства,но вечерта към 7 часа вече ми беше толкова зле и пих и сега така ме е яд - така си прекъсвам пречистването на организма с това хапче и то точно по средата на режима - но както и да е - надявам се това да не се повтори го края,по принцип глава ме е боляла досега само някой от първите дни,но може и от горещината да се е получило така.....

# 19
  • София
  • Мнения: 36
Добро утро моми4ета!
kalito75, vodka_s_led, мерси за отговорите и съветите. Надявам се, че този 1 кг е от МЦ. Днес ми дойде. Като мине ще кажа резултата Simple Smile
Наистина гледам да се ограничавам и наистина единственото нещо освен МЦ, от което може да съм качила е солта. Ще я намаля максимално, въпреки че всичко ми е безвкусно без сол.
Относно лунуването, за да не спамя тук, просто ще кажа че има отделна темичка за това.Обще взето се състои във ден, два или три( по собствена преценка) предимно на течности(фрешове, вода, чай с мед). Доста е подобно на плодуването, просто е съобразено с фазите на луната. Аз също не съм пробвала до сега, но ще кажа резултат в понеделник!
Благодаря ви, че сте тук, че ме подкрепяте и съветвате.
Усмихнат петъчен ден на всички  Hug

# 20
  • Мнения: 0
Dani28 Миличка не се притеснявай и аз се поиздъних след онези 20 дни на вода издъних се и то 3 пъти,но сега ще им видя сметката на сланинките и ти не спирай да опитваш и ще успееш,знам го HugАко имаш сили да спортуваш го направи ефекта се увеличава 2 пъти поне,аз и вчера го писах тва но наистина е вярно и само да се похваля че направих 12 обиколки без почивка после още 7 но с помоща на малко креатин.
Пожелавам на всички прекрасен плодов ден и разбира се много минуси,бъдете по упорити от глада и резултатите няма да закъснеят. Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 63
Здравейте мацки, как сте днес?  Hug

Днес ми е 3-ти ден плодуване и се чувствам супер. Не изпитвам нито умора, нито главоболие, нито глад. Само вечер малко ми пристъргва корема, но то по-скоро е защото, когато се прибера виждам вкусните гозби на мама, а не защото съм реално гладна. В такива моменти хапвам малко мед и съм ОК.  Grinning

Пожелавам ви много свалени килограми и режимен ден на всички!   bouquet

# 22
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
  bouquet

# 23
  • Мнения: 85
Здравейте плодчета bye  titi - аз имам мигрена и при мен също се случва първите няколко дни и посредата на плодуването да съм със зверско главоболие.Когато болката стане непоносима и с друго не минава вземам хапче. Трябва да бъдем строги със себеси ,но да не бъдем садисти. ooooh!      ilignska - видях темичката , но вече бях попитала.Много ти благодаря ще се пробвам и аз,но незнам newsm78дали ще успея.На теб желая успех  bouquet      nelanka- ти неспираш да ме изненадваш,със ввеки изминал ден се надъхваш повече и повече браво smile3501,ако всички сме като теб след 3 месеца ще рекламираме бански  Laughing  Пожелавам ви хубав ден

# 24
  • Мнения: 63
Цитат
Всеки понеделник се пие само минерална вода 1.5-2 л.
Всеки вторник се приемат само чай с мед и плодове през 2 часа.
От сряда до събота се яде постна храна - сутрин чай с мед, до обяд ако огладнеем само плодове или плодови сокове прясно изцедени, на обяд салата от пресни зеленчуци, вечерта салата и някакво сготвено ястие като се съблюдават принципите на разделното хранене.
В неделя вечерта евентуално може да се яде и риба.

Това е цитат от началото на темата, става въпрос за режима ни на хранене след захранването.
Не ми е много ясно първото изречение за мин. вода. Това означава ли, че целия ден няма да консумираме нищо друго освен вода и не е ли прекалено драстично това и то всеки понеделник?  ooooh! Честно казано аз лично не се виждам как ще издържа на това всяка седмица. Ако бяха 2 дена на плодове, някак си по бих се съгласила. Ама така ......... не знам. Вие какво мислите по този въпрос?

# 25
  • Мнения: 109
става въпрос за режима ни на хранене след захранването.
Не ми е много ясно първото изречение за мин. вода. Това означава ли, че целия ден няма да консумираме нищо друго освен вода и не е ли прекалено драстично това и то всеки понеделник?  ooooh! Честно казано аз лично не се виждам как ще издържа на това всяка седмица. Ако бяха 2 дена на плодове, някак си по бих се съгласила. Ама така ......... не знам. Вие какво мислите по този въпрос?
Честно казано, и аз не мога да си представя да издържа само на вода. Но според мен нищо не пречи, ако караме два дни на плодове.
Приключих с гладуването - направих 25 дни, от днес започвам захранване. Надявам се да издържа на 20-дневно захранване.
Успех на всички плодоранки и много минусчета ви желая.  Simple Smile

# 26
  • Мнения: 63
Честно казано, и аз не мога да си представя да издържа само на вода. Но според мен нищо не пречи, ако караме два дни на плодове.
Приключих с гладуването - направих 25 дни, от днес започвам захранване. Надявам се да издържа на 20-дневно захранване.
Успех на всички плодоранки и много минусчета ви желая.  Simple Smile

Успешно захранване и много минуси през него!  Heart Eyes

# 27
# 28
  • Мнения: 0
Здравейте плодчета Stop как сте в този прекрасен съботен ден,на мен настроението ми е прекрасно  bouquet
Много съм щаслива защото вече ми стават старите дрешки имам още около 4 кг за сваляне,това тичане върши чудеса,само където се контузих малко ,стъпалото ме боли и ми е малко трудно стъпването,но ще издържа до сряда боли не боли с една наглезенка и така.С вас какво става,как върви плодуването,аз днес вече хапнах малко черешки и сега мисля да потренирам за ръце,Ще чакам да пишете за вашите резултати bowuuМного ви се кефя щото много ми помогнахте да се справя с гнусните килца целувчици newsm51 newsm51 newsm51 Two Hearts

# 29
  • Мнения: 74
Здравейте,днес ми е 13 ден,продължавам да съм на череши,но кантара не помръдва 2 ден вече - при положение че ям само около 500 гр череши на ден - но нищо де - поне се пречиствам и засега не мисля да сменям плода.

Общи условия

Активация на акаунт