Плодове и чай с мед - 35 част

  • 27 984
  • 469
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 657
Момичета, искам да попитам тези 800 гр плодове на ден, един вид ли трябва да са или може 2-3 вида да се редуват?

# 451
  • София
  • Мнения: 625
Момичета, искам да попитам тези 800 гр плодове на ден, един вид ли трябва да са или може 2-3 вида да се редуват?

Можеш да редуваш! Важно е на едно хранене плода да е еднообразен!

# 452
  • Мнения: 657
Благодаря за отговора.От утре започвам Laughing

# 453
  • Мнения: 2 224
Привет отново момичета! Все се каня да започвам режима, но нещо не ми достига воля, аман и от рожденници! Днес отново съм на рожден ден, но ще съм на минерална вода  Simple Smile Вече се настроих психически, че започвам плодуването. Знам колко добре се чувствам от тази диета и нямам търпение да минат няколко дни и отново да се почувствам лекичка! Купих си и кухненско кантарче да меря плодчетата. Довечера ще отчета днешното меню. Между другото има ли още някой който е на режима в момента?

# 454
  • Мнения: 32
Има, разбира се!
Отчитам се с втори ден. Никакво чувство за глад, никакво главоболие, аз самата съм изненадана от липсата на първоначалните неразположения. И сега се чувствам лека, представям си как ще е след 10 дни. Целта ми е да направя 20 дни и да се прочистя, главно целулита да ми намалее.

# 455
  • Мнения: 2 224
Volna, радвам се, че има поне един плодуващ!  Simple Smile. До сега не съм издържала на режима за 20 дни, а само за 10, но пак ефектът е невероятен!
И така за вчера менюто ми беше:
15:00:  320 гр пъпеш
17:30:  чай+мед
19:30:  200 гр пъпеш
21:30:  фреш от грейпфрут
Часовете ми на хранене са малко странни, но обикновено преди обяд не съм гладна.

# 456
  • Universe
  • Мнения: 1 556
 newsm10 Хайде и аз в темата , привет на всички   bouquet
Започнах на 1 август с цел лечение. Определила съм си минимум 14 дни, максимум - 20. Старая се да заобичам плодовете, защото при мен това е проблемното  ooooh! Не ми е за първи път, имам чудесни резултати, но доста се излагам в захранването  Embarassed - сега като е с лечабна цел, надявам се да съм по-усърдна и там.

Меню:
1 ден - събота - екадаши - само на вода - http://www.zemianazaem.com/?p=98
2 ден - неделя - грозде /то е с висока захарност и не е от най-подходящете, но като се има предвид, че предния ден водувах, може да мине и за правилно/
3 ден - понеделник - до тук - праскови
Чайове не пия, свързвам ги с детските си боледувания Sad, това не пречи обаче,  да си правя минерална вода с 1 ч.л. мед. /за сега само теоретично  Joy/
Консумирам кафе   kaffeetrmker_2 - 1 голяма чаша -  до обяд  

И да ви подсетя  Simple Smile - не забравяяйте да пиете много вода - http://209.85.129.132/search?q=cache:fHxgxyJQVr0J:www.bb-team.or … bg&lr=lang_bg

Отчитайте се по-често, така ще се подкрепяме взаимно и ще си спестим отклонението от поставената цел Hug

              П.П. Забравих да поздравя Миранди за добре оформената тема - и като компенсация -  един плодов букет от мен

Последна редакция: пн, 03 авг 2009, 16:56 от lenny_pld

# 457
  • Мнения: 1
Здравейте мацки   bouquet
Днес ми е първи ден  Embarassed
Помагайте че съм малко  #Crazy
Меню за днес :
10:00 - чай (без мед)
12:00 - 150гр. праскови
14:00 - чай (без мед)
15:00 - 200гр ябълка
18:00 - чай (без мед)

        ..и това е от мен  Wink  Hug

Последна редакция: пн, 03 авг 2009, 17:28 от Bybity

# 458
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Момичета - до 14.август. включително са Богородичните пости  Peace Така че, ние сме 2 в 1, както писах в темата за постите .

Bybity, помагаме с виртуална подкрепа Hug Не е ли малко количеството плодове през деня  newsm78 Ако спазваш схемата, ще се наядеш вечерта с около 400 гр. плод, а вечерното хранене е най-вредно.

# 459
  • Мнения: 1
lenny_pld  ами не мила ... това ми е яденето за целия ден  Laughing

# 460
  • Мнения: 0
Здравейте на всички плодуващи,диетуваши,захранващи и т.н . Казвам се Цветомира и сам на 15 почти 16 години. Тежа 73 кг и искам да стана 58 59 кг до началото на учебната година. Висока съм 168 см. Приемам препоръки съвети и всичко останало. От вчера започнах да плодувам и не изпитвам голям глад,защото преди месец и половина изкарах 4 дни без да хапна нищо бях само на вода и ги издържах геройски  Laughing  Simple Smile . По принцип аз сам човек,който яде много и обичам да се храня обилно, но след тези 4 дни незнам как стана се изпари желанието ми да се храня започнах да пия вода чай, а преди ми се събираше литър вода за цяла седмица. Вчера започнах да чета вашите разговори и страшно се мотивирах да изкарам няколко дни, въпреки че искам да ви попитам какво мислите ако си направя план по следния начин :

1ви ден да сам на плодове,чай с мед и вода,2ри ден да съм на зеленчуци,чай с мед и вода,3ти ден да сам на кисело мляко или прясно въобще през този ден да има белтъци независимо дали ще са варени яйца и други пак чай и вода, 4ти ден да сам въглехидрати предпочитам варени картофи пак чай и вода и 5 ти ден да сам на сокове чай и вода. И така с този режим само че да сменям продуктите от различните категории.

Моля ви кажете нещо за този режим Simple Smile

Е който иска да ми отговори да ми препоръча разни неща Simple Smile аз винаги съм на линия Simple Smile

Пожелавам успех на всички  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

Последна редакция: вт, 04 авг 2009, 09:23 от tsvetomira

# 461
  • Universe
  • Мнения: 1 556
въпреки че искам да ви попитам какво мислите ако си направя план по следния начин :

1ви ден да сам на плодове,чай с мед и вода,2ри ден да съм на зеленчуци,чай с мед и вода,3ти ден да сам на кисело мляко или прясно въобще през този ден да има белтъци независимо дали ще са варени яйца и други пак чай и вода, 4ти ден да сам въглехидрати предпочитам варени картофи пак чай и вода и 5 ти ден да сам на сокове чай и вода. И така с този режим само че да сменям продуктите от различните категории.

Моля ви кажете нещо за този режим Simple Smile

Това си е чиста моно-диета  Peace - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=279534.0

# 462
  • София
  • Мнения: 2 062
tsvetomira, това е 90-дневната диета. Прегледай темата за нея. Ще ти пасне точно на плановете.

# 463
  • Мнения: 0
Да, съгласна съм, но поне аз така мисля,че по този начин се приема всичко необходимо макар и на етапи и не е нужно да ядеш и плодове и зеленчуци и месо и въглехидрати през целия ден.Въпреки,че повечето диети които съм прочела и не са моно има и плодове и зеленчуци и протеини и кво ли не.. На мен този начин ми се вижда лек,защото си има всичко дори и да е разделено по дни получаваш всичко необходимо и така нишо не ти омръзва и чакаш всеки следващ ден с нетърпение.Макар и да има лишения поне според мен незнам колко е вярно този начин не ми се вижда скучен Simple Smile Simple Smile . Но ще оставя и други да се изкажат се пак вие сте по опитни Simple Smile   bouquet   bouquet

# 464
  • Мнения: 0
Дона Флорзиня,здравей чела сам я тази диета дори си я отпечатах да я имам и тя също е на етапи малко по различни от моите да хубава въпреки че съм против някой неща в нея има готвени неща поне в тази която аз имам аз.Аз този план само си го съчиних незнам доколко е добър но ми се вижда интересен и не чак толкова скучен. Благодаря на отзивилите се досега   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт