Дързост и красота - 30 ..."Като те погледна и искам да умра!"

  • 19 519
  • 430
  •   1
Отговори
# 195
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 972
. Направо се чудя как Ерик, след като е знаел съдържанието на онзи документ не е направил нещо, за да си защити гърба.. Crazy

Права си. Колко пъти Ерик е бил притиснат от Брук и от Рич и е отстраняват от компанията. Документа би го спасил в тези ситуации newsm78

# 196
  • Мнения: 4 496


Еееее, нека си стои момчето!

Не приемай написаното от мен буквално. Hug

Изида, като го гледам хич не мисля дали имам тайни...Даже за нищо не мога да мисля. Mr. Green



Според мен Ерик съвсем самодоволно си е мислел, че Стефка никога няма да разбере за документите. И си е бил спокоен.  Rolling Eyes

# 197
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Документите за фонда бяха в жълт,ненадписан плик.Откъде да знаем дали Ерик не ги е сложил там,след като се е осведомил за съдържанието. Thinking
Връщането на парите няма връзка с основаване на попечителския фонд.В този ред на мисли излиза,че дядо Дъглас е излъгал Ерик-оставил е нещата така,както са от образуването,т.е. преди връщането на парите. Money
Затова Стефани,след като се наслади на новоизникналата ситуация,връща нещата по местата.Впрочем на колко ли годинки е Катрин Чансълър newsm78

# 198
  • България
  • Мнения: 757
Нищо не разбрах от тази история с документа.Какво попечителка й е тази жена която се появи на баба ни?И знаел ли е Ерик или не?Тепърва ще разберем,но много тъпо е скалъпено това от сценаристите...Явно пак са прекалили я с алкохола,я с цигарите с незнайно съдържание newsm78
Ма Брук истински ме дразни вече.Абе Попай много лесно я издърпа от офисчето и тази вметка уж ей така за "Спалнята на Брук" при фамозното му пристигане ми идва в повече.А Бриджит как  му тръсна пръстенчето и искаше да предаде на момента фаталност,а се получи някак много тъпо... #Crazy

# 199
  • Мнения: 4 496
Бриджет на яхтата нали му върна на Никчо и годежния пръстен, и халката. Какъв пръстен му върна сега?! Thinking

# 200
  • България
  • Мнения: 757
Бриджет на яхтата нали му върна на Никчо и годежния пръстен, и халката. Какъв пръстен му върна сега?! Thinking
На мен ми се стори,че в къщата му тръсна пръстен,но може и да греша.Всъщност какво му сложи в ръката?

# 201
  • Край ''синьосиньото синьо море''
  • Мнения: 413
Попечителски фонд и завещание е едно и също нещо!Нека някой ако си спомня да каже какво точно каза Ерик:''Върнах ТИ парите!'' или''Върнах ги НА баща ти''

# 202
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 491
Бриджет на яхтата нали му върна на Никчо и годежния пръстен, и халката. Какъв пръстен му върна сега?! Thinking
На мен ми се стори,че в къщата му тръсна пръстен,но може и да греша.Всъщност какво му сложи в ръката?

Какъвто и да е пръстен от ръката и Joy То връща, връща..вече сигурно му върна и нещо, което не и е дал Ник Laughing

Попечителски фонд и завещание е едно и също нещо!Нека някой ако си спомня да каже какво точно каза Ерик:''Върнах ТИ парите!'' или''Върнах ги НА баща ти''

Върнах ги на баща ти...или по-точно "Ооо стига..отдавна му ги върнах.." с досада след като Стефка пак натърти как баща и е дал парите за основаването на фирмата..

# 203
  • София
  • Мнения: 10 044
Попечителски фонд и завещание е едно и също нещо!Нека някой ако си спомня да каже какво точно каза Ерик:''Върнах ТИ парите!'' или''Върнах ги НА баща ти''

Не съм съгласна...попечителският фонд може да се ползва след навършване на определена възраст или при някакви други условия, за определна сума или имот, докато завещанието става активно след смъртта на някой и е по-скоро разпределение на имущестовото му.
В коя серия го е казал Ерик...горе долу някой спомня ли си?

# 204
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 491
В тази, в която Стефка нахълта в офиса с Масимо и скъса плакатчето, което Ерик носеше..Трябва да е било серията в сряда.. Thinking По-скоро Стефка и Масимо бяха в офиса на Ерик и той се появи.. Rolling Eyes

Аз не съм много навътре в нещата обаче не е ли възможно след смъртта на Дъглас, цялото му имущество да отива в попечителски фонд (такава да е волята му примерно)  ..или поне тази част от имуществото, което той завещава на Стефка..В този случай обаче е трябвало да знае, че ще умре преди тя да навърши пълнолетие, нали? За какво му е да основава такъв фонд ако Стефка е на 30 примерно..много ми е нелогично.. Rolling Eyes

Последна редакция: пн, 25 май 2009, 14:01 от Izida

# 205
  • София
  • Мнения: 10 044
Ами мисля, че тези дни Стефани ще каже, че имущестото на Дъглас е било разделено между нея и сестра ́и, т.е имало е завещание, различно от ПФ-а...абе мистерия е цялата работа  Rolling Eyes

Ммм, тази серия я изпуснах...сега ще видя транскрипта.

Ето
"Eric: You know, Brooke and I have a meeting.

Stephanie: Oh, of course. You and Brooke. The darlings of the fashion world. A distinction that you and I once shared.

Eric: Ancient history.

Stephanie: My father helped us start this company, do you remember that?

Eric: You going to bring that up, again?

Stephanie: Well, I had to convince him -- really convince him to give us the money.

Eric: Well, that money was paid back, decades ago.

Stephanie: And I had to convince him that you were not just some dreamer. I had to convince him that you were capable of running a company like this. And I had to convince him that you would never betray me. Never leave me. Never marry someone else. And guess what? Here we are, all over again. For the second time, you have taken your whore, and made her the CEO of the company that my father gave us.

Eric: Gave? Go to Florida, Stephanie. This is my company now. Mine and Brooke's. You're no longer welcome here.

Stephanie: It's your company? Your company? Your company?

Massimo: Stephanie! Not the time or the place!

Stephanie: Let me tell you something. You have betrayed me. You have betrayed our marriage, and our family! But if there is one ounce of justice in this world, you will not betray my trust."

Стефи-то говори за доверие все едно не лъга Ерик, че е баща на Ридж повече от 40 години, и не го впримчи в брак...айде няма нужда, всички си имат трески за дялкане, но само с парите на стария Дъглас, без Ерик нямаше да има ФК.

Последна редакция: пн, 25 май 2009, 14:06 от Lana

# 206
  • Мнения: 1 218
Milian  , много си сладка   bouquet  Heart Eyes

susy , velislava_f  marsia  Heart Eyes Heart Eyes  Heart Eyes
Ауууууууу , какъв  мръсТник тоз Ерик  #Cussing out
Как само се мазнеше на Стефуша - тя била музата на живота му, единствена и неповторима , цветя, вечери ... огнени слова, чудеса ...
Пълно нищожество  Crossing Arms 

А оназ ми ти Шаврич   Flutter
Съвсем се е бъгнало бабето, откъм чувства ....
Докато уж обича безконечно Рич, се натиска с емнайстата си поредна голяма любов - брат му , и в същото време е омъжена за ...баща му  Crazy Crazy Crazy Crazy 
Мъкаааа, мъка ...

# 207
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 972

Ауууууууу , какъв  мръсТник тоз Ерик  #Cussing out
Как само се мазнеше на Стефуша - тя била музата на живота му, единствена и неповторима , цветя, вечери ... огнени слова, чудеса ...
Пълно нищожество  Crossing Arms 


Изобщо не съм съгласна. Както е писала Лана, само с едни голи пари без талант, не е възможно да се изгради фирмата и да е на върха толкова време. На всичкото отгоре Ерик е убеден, че е възстановил капитала на бащата и фирмата си е изцяло негова.

# 208
  • България
  • Мнения: 757
Какъвто и да е пръстен от ръката и Joy То връща, връща..вече сигурно му върна и нещо, което не и е дал Ник Laughing
Дет` се вика да върне нещо... Joy hahahaАми той защо го взе завалията?

# 209
  • София
  • Мнения: 10 044
Щот е тъп кат гьон, без да искам да обидя гьона...
Не го разбирам този идиотин - спира Бриджит и обяснява, че я обича, пък после търчи при Брук да и иска обяснения с кого спи, и с кого не...алооооу, за кого се мислиш...и от" Не" не разбираш ли?

Общи условия

Активация на акаунт