Дързост и красота - 30 ..."Като те погледна и искам да умра!"

  • 19 464
  • 430
  •   1
Отговори
# 30
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 803
Направо се чудя колко недалновидна е Стефани. Ужас направо. Само с едни голи пари нищо не може да направи. Трябват дизайнери и добри мениджъри.

# 31
  • Мнения: 400
Благодаря на дамата, която ни информира за предстоящите събития. Това което прочтох е мехлем за душата. Брук и този дърт пръч най- накрая да си намерят майстора. Не бях я хулила скоро Брук, но  лекото и поведение за друго не става. Тази волна пеперуда ме дразни с всяко нейно деиствие дори и бездействие. С тези змииски очички и тази рядка косица направо прилича на смъртта. А всички мъже са влюбени в нея. Голям смях. Laughing Laughing Laughing
Да не би да се се объркала и да си имала предвид ето тва страшилище
#2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 32
  • Мнения: 5
 #Crazy Аууууу как можа това да го поместиш сега седмици наред ще имам кошмари  smile3533
Lana и аз доста се позагледах по блузката,страхотно би ми седяла и на мен  smile3521

# 33
  • Мнения: 1
О, интересни неща предстоят. Екстра!

# 34
  • Край ''синьосиньото синьо море''
  • Мнения: 413
Направо се чудя колко недалновидна е Стефани. Ужас направо. Само с едни голи пари нищо не може да направи. Трябват дизайнери и добри мениджъри.
По-добре голи пари(с тях се купуват и дизайнери и мениджъри)отколкото голи дирници и либоф с дърт пръч... Mr. Green

# 35
  • Мнения: 4 496
А по-добре секс с дърт пръч за пари, нали?  Money  Sick  Визирам Т. и Хейс.

# 36
  • Мнения: 0
Благодаря на дамата, която ни информира за предстоящите събития. Това което прочтох е мехлем за душата. Брук и този дърт пръч най- накрая да си намерят майстора. Не бях я хулила скоро Брук, но  лекото и поведение за друго не става. Тази волна пеперуда ме дразни с всяко нейно деиствие дори и бездействие. С тези змииски очички и тази рядка косица направо прилича на смъртта. А всички мъже са влюбени в нея. Голям смях. Laughing Laughing Laughing
Дааа нека им сега на тия двамата самодоволни и нагли плячкатори  Mr. Green
Последно време пропуснах някоя друга серийка,ама тази седмица ще има голям екшън,натриване на вирнати носове и физиономии които не са за изпускане  newsm53
Стефчето ще се развихри  smile3508

# 37
  • Мнения: 400
Тая Дъртата нали щеше да си ходи,забрави ли #2gunfire #2gunfire
Ама щом трябва да събира пари..................ще отмени пътуването
Алчна кучка #2gunfire #2gunfire

# 38
  • Мнения: 0
Че те парите са си нейни,няма да ги събира,а само ще  вземе това което и се полага.Демек наследството от баща и! newsm48

# 39
  • Край ''синьосиньото синьо море''
  • Мнения: 413
А по-добре секс с дърт пръч за пари, нали?  Money  Sick  Визирам Т. и Хейс.
newsm78

# 40
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 803
Аз пък не мога да си обясня как първоначалния капитал ще е повече или равен на натрупаното богатство от толкова години работа - към 30 или 40? Само Брук направи страхотни печалби на фирмата newsm78

# 41
  • Мнения: 2 401
О, голям кеф, размазах се докато четях. Стефка отново ще хване юздите.  Mr. Green
Работата с капитала, фонда, акциите и собствеността са в сферата на фантазиите малко, да не им търсим кусури, а да се наслаждаваме на интригата  Simple Smile

# 42
  • Мнения: 400
Аз пък не мога да си обясня как първоначалния капитал ще е повече или равен на натрупаното богатство от толкова години работа - към 30 или 40? Само Брук направи страхотни печалби на фирмата newsm78
Точно така Брук вдигна компанията на крака,измисли невероятна формула,която имаше невероятен успех.Без нея да са фалирали 69 пъти до сега Naughty

# 43
  • Мнения: 4 496
А по-добре секс с дърт пръч за пари, нали?  Money  Sick  Визирам Т. и Хейс.
newsm78

Тейлър и първият ́и мъж, дето я издържал.

# 44
  • Мнения: X
Брей,Ерик и той бил скрита змия...Как само лъгал благоверната си съпруга...Че и любофницата си искаше да уреди...
А,така,Стефке,разкажи им играта!  

Brooke_fan , ее,айде,добре че дойде геният Брук да им спасява компонията...Измисли някаква формула /незнайно как,като в началото беше лаборантка в болница    newsm78   /и веднага се преквалифицира в шеф на компания,че и от международен бизнес взе да разбира.Хората учат години за това и пак затриват компании, а тя ...видите ли ,какъв капацитет ...от всичко отбира и разбира.Само от мъже нищо не разбра,че един не можа да свърти около себе си...

Общи условия

Активация на акаунт