Отговори
# 15
  • Мнения: 2 032
Жозефина, по-добре пиши и се оплачи на редакторите съответните издания (има ги адресите за връзки и имената на журналистите); другото е бошлаф.

# 16
  • Мнения: 984
Алиса, това прозвуча като "оплачи се на арменския поп". Mr. Green Така не се спира "информационна" машина. Поне не в България, да не говорим за електронното пространство. /Да не захванеш сега... Flutter/

# 17
  • София
  • Мнения: 3 409
Ами, информират ни хората, да сме подготвени.
Така и така ще ни отвличат, дали да не дадем някакви указания, предвид Стокхолмския синдром?
Аз предпочитам, по възможност да ме отвлече похитител 185/80 кила, сини очи.

# 18
  • Мнения: 5 370
Жозефина, по-добре пиши и се оплачи на редакторите съответните издания (има ги адресите за връзки и имената на журналистите); другото е бошлаф.
Алиса, наистина мисля да го направя, лошото е, че на работа личните мейли са филтрирани.
Честна дума, отдавна не се бях толкова връзвала на журналистически мацаници. ooooh!
Рокси - подписвам се под постинга ти.  bouquet

# 19
  • Мнения: 677
Ама чакай сега, защо се връзваш? Журналистите са слуги на този, който им плаща, само дето всичко им е на показ и можем да си ги разцъкваме. И нужно ли е да вярваш на всичко, което четеш?

# 20
  • Мнения: 5 370
Ама чакай сега, защо се връзваш? Журналистите са слуги на този, който им плаща, само дето всичко им е на показ и можем да си ги разцъкваме. И нужно ли е да вярваш на всичко, което четеш?
Тони, не става въпрос за вярване, разбираш ли?
Споделих вече по-горе, че умея, все още, да си пресявам и преценявам информацията.

Но съгласи се, че написаното в тази статия е, хм, как да го кажа.....подстрекателско?
Дано разбереш какво искам да кажа. Не пуснах темата, за да предизвикам сензация. По принцип даже теми от сорта на "осемзнаци се родиха", "Кали има син", "Извънземни идат от Космоса" и подобни ги пропускам.И тук, и във вестници, и по сайтове.

Но тук виждам едни, хм, как да се изразя, плашещи тенденции. Не че мене ме плашат, но.....абе това е много зле прикрит опит за груба манипулация.Прочете ли постнатото от Мишон? Ето, това откривам и аз и то е, което е по-скоро плашещото.

Така мисля аз.

# 21
  • Мнения: 25 649
Василиса, не те разбрах? В смисъл-как какво става у нас?

Неща, за които даже и не подозираме. Неща, които може би правнуците ни ще четат в учебниците. А може би - не. По-вероятно е да е не.
И аз не съм сигурна дали искам да знам. Страх ме е.


По темата - знаех си аз, че има някаква гадна уловка в това да си мениджър за 3 бона заплата! Ако не беше така, кой е луд да работи бачкатор?  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 2 032
Алиса, това прозвуча като "оплачи се на арменския поп". Mr. Green Така не се спира "информационна" машина.

Мда, а мрънкането у форОма не е "оплакване на арменския поп", така ли?

Писането на редакторите или журналистите не ми е чуждо; аз лично виждам повече смисъл в него, отколкото да се оплача на вас.

Както и да е. Гледам, че "новината" под тази за отвличането (в Днес) беше, че "куче отива само да го кастрират": това е мнооого дълбок сайт, явно, и смятам и занапред да го пропускам.

# 23
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Ами, информират ни хората, да сме подготвени.
Така и така ще ни отвличат, дали да не дадем някакви указания, предвид Стокхолмския синдром?
Аз предпочитам, по възможност да ме отвлече похитител 185/80 кила, сини очи.

Ще вдигна мизата. 195/90 кила, сини очи.

# 24
  • Мнения: 2 032
Това не е смешно, обаче.

# 25
  • Мнения: 5 370
Жозе, колегите ми от днес.бг получават новините директно от НЕС БГ, това, което си позволяват да променят е единствено заглавието!
Ерика-в случая НЕ Е важно къде е първоизточникът на инфото и кой от кого какво е получил. Хич даже.

Друго е същественото.

# 26
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Василиса, не те разбрах? В смисъл-как какво става у нас?
Ами не знаем какво точно става. Аз, например, съм доста объркана. Пълно затъмнение.

# 27
  • Мнения: 677
Споко, бе. Има и по-лошо. Да те отвлекат извънземни. И да те заплодят.
Освен тва е добро оправдание.

# 28
  • Мнения: 25 649
А аз се чудя кой е повече за окайване - отвлеченият или близките му, които трябва да събират парите за откупа?
Хайде, ако отвлекат някоя от нас, може да се отърве с едно ..., ама ако отвлекат милото и, какво ще прави, а? Хем врътват златното кранче, хем и набутват семейството с откупа. А накрая той може изобщо да не се върне, защото ще го е гепнал Стокхолмският синдром и ще е пристанал на някоя руса, синеока похитителка с мерки 100-60-90.  Tired

# 29
  • Мнения: 5 370
Споко, бе. Има и по-лошо. Да те отвлекат извънземни. И да те заплодят.
Освен тва е добро оправдание.

Mr. Green
Евалата, сега остава да кажем "наздраве'.
Тъкмо е по обедно време.

Общи условия

Активация на акаунт