Работещи мами 2006 - тема 21

  • 27 006
  • 740
  •   1
Отговори
# 75
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731

 За всички "лоши " майки , които толкова много обичам  Hug Йо става на 3  Grinning

# 76
  • Мнения: 1 668
Май навреме се включвам!
Рави, да ти е жива и здрава малката красавиця и много да те радва!
Ние благополучно се прибрахме. Нямахме никакви проблеми, ни един идиот не видяхме  newsm78 newsm78 newsm78. Сега разбрах как почивали хората като нямат проблеми. Тук в Сф е била истинска лудница в офиса, но аз нямах комп и не съм разбрала. Шефа е устискал геройски без да ми звънне, ама днес беше учудващо щастлив да ме види... Казах му, че ако ще ме оценя кво върша след отпуск ще почивам всяка седмица  Joy Joy Joy...
Тъй...детето днес замина за синеморец с баба си, после е 2 месеца на вилата, та аз съм фрииииии... Ей, много хубаво било това ще ви призная.
И да не си помислите, че губя спортна форма днес писах жалба срещу Сблъсък в БТВ, СЕМ и Комисията за защита на потребителите. Съобщиха идиотите за 2 земетресения и ми изкараха акълите. След около 2 часа паника разбрах, че са повтаряли старо предаване, ама някой идиот е забравил да сложи надпис повторение. Сега чакам отговор.
А и Миглена Кунева ми отговори след 9 месеца чакане на жалбата за Топлофикация. Кво ли не правят изборите с хората.... Ужас работа.

# 77
  • София
  • Мнения: 12 569
Рави, честит ти празник мила! Да е много здрава, усмихната и щастлива Йо!  Heart Eyes

Аз бачкам от вкъщи, че снощи си потроших крака, докато разхождах Кало в парка. Сега си лежа с лаптопа на корема и пиша новини  Mr. Green

# 78
  • Мнения: 993
Аз бачкам от вкъщи, че снощи си потроших крака, докато разхождах Кало в парка. Сега си лежа с лаптопа на корема и пиша новини  Mr. Green

Нана, не думай! Сериозно ли е? Какво точно ти е на крака? Ако имаш нужда от добър травматолог, мога да ти препоръчам - изпитан на моите крайници. Mr. Green

Ger4o
, добре сте ни дошли с Катето! Радвам се за вас! И аз искам на мореееее, ама няма кой да ме чуе  Sad Я кажи какъв е случаят с Топлофикация? Нещо съм го изпуснала този момент. На мене последните сметки ми дойдоха твърде шокиращи, в резултат на което от януари спрях да им плащам. Сега се чудя да чакам ли изравнителната сметка, или да врънкам на мъжа да удари едно рамо, че вече се е натрупала солидна четирицифрена сума...

Рави, да ти е жива и здрава рожденичката!   bouquet Щом е моята зодия, със сигурност е много изобретателна в белите  Heart Eyes Моят рожден ден беше миналата седмица, но тогава се бях сдухала от бач и не остана време да ви почерпя. Ето, сега се поправям:

# 79
  • Мнения: 1 241
И аз да не пропусна:

Рави, честит рожден на Йо! Много усмивки и безгрижно детство!

Миньон, честит рожден ден и на теб! Здраве, щастие и много късмет ти пожелавам!

Герчо, добре дошла, радвам се, че почивката е минала добре.

Нана, бързо да се оправиш!

Аз малко телеграфно, но едва намерих 5-10 минути. И нас ни удари жегата, та бягаме на сянка, снощи се прибрахме, а утре заминаваме на вилата. Племеничката е при нас и е голям купон.  Crazy

До скоро!  Hug

# 80
  • Мнения: 1 749
Равиа, честит празник:) Да е здрава и щастлива малката принцеса:)
Миньон, честито порастване:) Много любов ти пожелавам:)

Ние снощи с моя мъж съвсем се вдетинихме: аз не издържах и се пуснах по една пързалка, той търчеше с едно хвърчило( взето за детето), в опит да хвръкне Blush

# 81
  • Мнения: 993

Ние снощи с моя мъж съвсем се вдетинихме: аз не издържах и се пуснах по една пързалка, той търчеше с едно хвърчило( взето за детето), в опит да хвръкне Blush


Колко симпатично!  Heart Eyes

Благодаря за пожеланията!

# 82
  • Мнения: 1 668
Миньон, случая с Топлофикация е че миналата година при изварняването на сметката ме бяха надчели с 1500 единици. Пуснах алба в техем. Пратиха тово изравняване - тоя път изтрили старото показание на водомера и трябваше наново да платя водата за последните 3 годзини, която е платена през минали години... Писах до Топлофикация, Техем, звънях в комисия за защита на потребителите - оттам казаха, че не било тяхнаработа, после писах на комисия за енергийно и водно регулиране - от там казаха, че разглеждали жалби, само които са депозирани лично в деловодството с мастилен подпис, писах на миглена Кунева, която ми отговори, че не можела да направи нищо и ей ме на 1 година по-късно съм в стартова позиция да пиша на министерството на икономиката. Междувременно оправиха грешката и ми звъннаха дза спра да се пеня, че било грешка на компютъра и нямало нужда на ги разнасям насам-натам. БТВ, Нова и останалите подкупни тв-та ефстефствено не отговориха.
Изобщо лошото е, че като се случи нещо такова разбираш, че и от европа не могат да ти помогнат, камо ли тук... На никой не му пука, за 2 пъти злоумишлено надписани фактури със мсичките му доказателства в тях...
Чакам една проверка от НАП - от началото на март я чакам... Някде към второто пришествие сигурно ще стане мамка му...
Октомври, като зараждам... тогава ще се сетят изродите...

# 83
  • Мнения: 993
Не се нерви, бебето не е виновно, че държавната администрация се състои главно от кретени. Как е коремчето?


Хубаво те съветвам да не се нервиш... Да можех и аз да приложа някаква техника за самоконтрол, че ми иде да утрепя някого. Преди малко говорих с Бруната и съм извън кожата си. А уж са частна фирма!

Последна редакция: вт, 16 юни 2009, 13:03 от Миньон

# 84
  • Мнения: 1 668
Не се нерви, бебето не е виновно, че държавната администрация се състои главно от кретени. Как е коремчето?


Хубаво те съветвам да не се нервиш... Да можех и аз да приложа някаква техника за самоконтрол, че ми иде да утрепя някого. Преди малко говорих с Бруната и съм извън кожата си. А уж са частна фирма!
Хе-хе-хе... и с бруната опит имам - те ни засикчат топломерите в офиса  Joy Joy Joy...
Аз пък днес си говорих с БТК... Топлофикация са направо разбрани  Joy. На края на разговора ми с малоумния ми ки акаунт крещейки го питах дали кучета са ги раждали него и неговите колеги. насвинили едни каши, направили некви простотии и сега искат от мене да им платя 2000 лева, че иначе ще ми спрат телефоните, а те после като си оправят кашите щели да ми ги приспадат по 300 лева на месец от бъдещите ми сметки за телефон  Joy. Това е разбира се, щото некъв идиот от 29.04 до 16.06 не е намерил 2 минути, че да ми спре едно праймъри... Новата координаторка като чу на кво го направих тоя още трепери. мисля, че никога в живота си няма да ме ядосва  Joy. Взех и страха отвсякъде... А, пича от БТК таи надежда след всичките им гафове в последно време, че ще си преместя телефонията от Мтел при него във вивател, че да гушне някой бонус - да се смее ли човек, да реве ли...
а и от НАП не престават да ме изненадват - днес ми звънна една г-жа, че  дискетата, с която сме предали справката за доходите на физ.лиза от извънтрудови правоотношения за 2007 година не се отваряла нещо, а тя днес щяла да ги обработва  Joy Joy Joy. Мислех, че бърка годините нещо, ама не... Реших, че няма да и обяснявам какъв е срока на годност на една дискета и че ако в нап обработват дискетите с некви 2 години закъснение, то е добре да започнат да работят с некви по-надеждни носители  Joy Joy Joy
изобщо, както забелязвате - днес ми е ден! Сигурна съм, че точно ей така се става масов убиец - говориш с идиоти, говориш и накрая хващаш автомата и който свариш  Joy Joy Joy... Все ще е виновен за нещо...

# 85
  • Мнения: 1 668
Ако знаете как ми почна деня....
Дояде ми се баничка и спрях в баничарницата до работата. Опашка голяма. Чакам чинно. По едно време чувам зад гърба си скандал. Обръщам се и виждам момиче около 30 г в костюм, което тамън казва на една супер стара жена, която едвам се държи на краката си, че бабата трябвало да и направи място, че тя бързала. бабата отказа, а оная - Ти към гробищата ли бързаш толкова, ма! Полудях - помолих бабата учтиво да мине пред мен, а оная същата - щом съм пускала бабата, трябвало и нея да пусна и тръгна да се бута пред мене... Полудях направо. Бутна ме и аз и обясних, че ако още веднъж го направи ще помета шипченски проход с нея! А оная - то бива хормони, то може - ама стойте си вкъщи!!! Направо хора - грях ми на душата, ама пожелах и наум ако има някой ам горе да си я прибере тая никаквица, че да не тежи на тая земя... Да каже такова нещо на бабата, дето едвам се крепи - дошла жената да изяде една баничка и си чака чинно на опашката, да посегне на бременна. Ужас просто. Нямам думи... В такива моменти само разбирам колко е тежко да си родител - ако отгледам такова чудо - сигурно собственоръчно ще го убия и излежа. А иначе жената се спретнала в костюм - сигурно секретарка някъде. Ще рече човек, че под черупката нещо има...

Да не коментираме и факта, че от 10 човека на опашката всеки се прави на нечул и невидял! Само продавачката и каза, че за 50 години такова чудо за първи път вижда! Дано и тея хора от опашката с това очедушие на стари години същите патила да имат!
 

# 86
  • Мнения: 1 749
Ако знаете как ми почна деня....
!
 

 Shocked
Гер4о, ти се върна в неделя,  днес сме още сряда, как ли ще е до края на седмицата! Ама вярно много идиоти са се събрали по София!

# 87
  • Мнения: 993
Ger4o, нямам думи! Shocked

# 88
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 383
Дано след това денят ти да е добър!  Hug
Сигурно на нея нещо й се е разбъркало, при това до степен да си забрави някъде първите 7 години!

И на мен ми минава през ума дали и до колко се справям с тежестта на родителството.  Дали след време моите деца ще дадат повод на някой някъде да каже "Липсват ти първите 7 ...". Още повече, че големия вече е почти на 7 ... нямам много време за доработка.

# 89
  • Мнения: 1 668
На тая сутринта не и липсваха първите 7 г - липсваха и първите 30! Иначе денят продължана да е забавен  Joy Joy Joy. В гърция един идиот не срещнах, ама това било щото си правели среща тука да ме чакат.

Общи условия

Активация на акаунт