ДЕКЕМВРИйското тумбаче пролича,чакаме бебешки ритничета сега

  • 15 371
  • 297
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 104
Хей бързам на секундата да се похваля - обади ми се акушерката от лабораторията, че резултатите ми от БХС са добри - да не се притеснявам, така че може би няма да бързам да ги взема на бегом Mr. Green

# 226
  • Мнения: 118
Elf Princess  Hug много се радвам за теб, дано все такива новини четем тук. И май няма смисъл да бързаш да ги вземаш тогава, че навън вече е доста топличко  Simple Smile Излизах пред 30 минути, придружена от 1  бутилка мин. вода, че иначе може да падна някъде  Laughing

# 227
  • Мнения: 2 768
Елфче, супер! Браво за добрите новини!  Grinning

И аз ви разгледах и "запознах" не само виртуално. Супер сте всички!  Hug
Качих снимки и на моята банда  Simple Smile

Колибри, а при нас от всички само свекърва ми е с кафеви очи, респективно и мъжът ми. Аз съм със светли, моите майка и баща също, свекърът има страхотни тъмносини очи... и на. Един кафяв ген ни пребори! Как го допуснах, не знам  Mr. Green
Бременни познати са ми казвали "ау, искам детето ми да има като твоите очи". Обаче една приятелка ги отрязва "М, тя нейните деца не успя да уреди"  Joy

# 228
  • Мнения: 1 391
Страхотни са снимките на всички! Ей, толкова мило ми става като ви опознавам и визуално!!  Hug Flutter
Ета много хубави очички имаш! И двете ти куклички сладки!  Heart Eyes
Дъщеричката на Портман  е голяма хубавица, а малките мишоци бебоци на снимчиците - да ги схруска човек! Но на последните 2 няма надписи и не се разбира чии са!  Grinning Flutter

Аз от два дена не мога да устоя пък на изкушението да изляза в обедна почивка и да си купя сладолед  Mr. Green  -почва се с шишкавеенето - край - взе да ми се връща и апетита и става страшничко... черешите също - нон стоп набивам  Crazy

# 229
  • Бургас
  • Мнения: 328
Сега влязох да разгледам снимките, та и аз качих трички  Grinning Всички сте много готини и усмихнати  Wink

Колкото до цвета на очите, аз и всичките ми роднини сме със сини. Милен обаче е с кафяви /взел ги е от баща си/, докато майка му има стъклено-сини очи. Много ми се искаше Мимето ми да е с моите очи, обаче ... уви, взе бащините... Сега отново почват да се завръщат едни надежди у мен, че поне това мишле ще е синеоко, та да видим...  Blush

Колибри, аз сладолед не смея, защото съм с хроничен фарингит и не ми се ще да рискувам да ми се възпали гърлото /не че не обичам  Embarassed/, за това пък наблягам на черешите и всякакви други плодове. Важното е, че все още за сега кантарът не е мръднал и тая едни надежди, че лятното бременеене ще ме предпази от много качени килограми.

# 230
  • София
  • Мнения: 104
Миленка не знам какви са му очите на твойто, обаче е голям сладкиш /ка/ - особено на снимката с шапото Grinning
Всички сте страхотни - аз нали вече само по девойките се заглеждам - то който каквото си няма Embarassed
А иначе генетично аз първия път преборих таткото - аз съм светла със зелени очи, той тъмен с кафяви, ама детето е беличко и със зелени очички като мене - така че не винаги гена с тъмните очи е отгоре Laughing

# 231
  • Мнения: 26
ехеееее,
колко много сте изписали,няма да смогна да ви прочета.вече се записах  в болница за самото раждане тук става много рано и др ден сам на преглед,който ще е най малко 3 часа.и идея си нямам какво може да е толкова много.
искам да ви попитам как се справяте с умората?.аз съм като парцал по цял ден.......
лек ден

# 232
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Разгледах снимките, качих и аз трички. За съжаление няма да мога да присъствам на срещите Ви,
но за това пък за всяка една среща ще Ви завиждам. Mr. Green

# 233
  • Мнения: 240

Здравейте момичета, всички сте много готини на снимките.
eta изглеждаш страхотно и дечицата са супер.
portman имаш много мило детенце и нали си е момиче и си оправна.
hopen и аз много лесно се уморявам.Свикнала съм на такъв натоварен живот, от 8ч. на лекции, после на работа до 20.00 и после на кафе с мъжа ми, но сега капвам толкова бързо, все едно не съм аз.Ама нека малък Дечко да ми взима от енергията, че да порасне и се развие добре в мен.
А колкото до очите аз съм с кафяви и искам да вземе на татко си очите(пъстри)
Ще се пробвам и аз да кача снимки.
Приятен следобед

# 234
  • Мнения: 217
Момичета,
толкова ми стана готино, като ви видях Flutter много сте сладки всички.....кукли Hug Hug Hug

# 235
  • Мнения: 240
Може ли някой да ми прати парола и потребителско име, за да кача и аз снимчици.

# 236
  • Мнения: 165
Какви сте ми кукли - хубавици всичките!  Heart Eyes

И аз ще кача някоя друга снимка по-късно.

За очите: Майка ми е с тъмнокафяви очи, а баща ми - със сини. Уж казват, че кафявото надделява, а ние със сестра ми имаме сини очи. Даже моите се менят от времето.  Ако, например, навън е ясно и аз съм облечена в черно, очите ми стават виолетови.

Сега незнам, мъж ми е с пъстри очи и много се надявам моят ген да надделее  Mr. Green

# 237
  • Мнения: 1 391
някой може ли да ме светне ако се излезне в 180-дневен непрекъснат болничен, той като 90 или 80% се смята после за майчинството?!

аз вече говорих с шефовете и си вдигнах осигуровките на макс. но за тоя болничен не ми е ясно
ако пък случайно реша да го ползвам  newsm78

# 238
  • Мнения: 240
Амбър, Колибри благодаря за паролата.
Колибри виж в тази тема там се включват много компетентни майки, точно за тези въпроси.Аз лично не мога да ти дам инфо.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=362466.0

# 239
  • София
  • Мнения: 10 704
ето ме, все още не сме махнали нищо та в кратце ще пробвам: вчера: празен плоден сак, разбрахме се утре да предизвикаме аборт с хапчета,диагноза мисед-кухо яйце. Днес отидох в Майчин дом и там издебнах един лекар,препоръчаха ми го мои приятели, той ме прие въпреки че нямахме уговорка,безкрайно любезен и отзивчив човек. Той видя ембрио...и аз го видях, но каза че е 2 седмици назад и че е спрял развитието си...обясни ми всичко подробно и че е най-добре да се махне с упойка и след това ще се направи хистология, а не да опитвам да предизвикам аборт с хапчета...така; направих в Кандиларов пълна кръвна картина и кръвна група,за да имам за манипулацията, сега излезнаха резултатите и кръвната картина ми е повече от префектна, всички показатели са в норма  добре де аджаба,ако има нещо умряло в мене няма ли да се отрази на кръвната картина  и понеже видяхме някакво ембрио, днес ще ходя за последно при още един...а иначе утре в 8: 30 съм в майчин дом да ми види и той резултатите дали може да се чака,понеже е натоварен графика и евентуално в събота да го махаме...та мисля че ще мис е размине утре махането защото резултатите са ми перфектни...
 
 
 

Последна редакция: ср, 27 май 2009, 15:37 от nuclearbaby

Общи условия

Активация на акаунт