Моля за актуална информация за Черноморец

  • 72 059
  • 741
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 2 747
От " Оборище"  трябва да се завие по "Антон Страшимиров" за да се излезе на разклона за Бургас или Созопол.Ако продължиш по "Оборище" излизаш на стар път/където свършва селото и си видяла полята/, който води до  залива "Вромос", подминавайки го ще излезеш на Атия и можеш да се включиш в магистралата, т.е. това е стария път за Бургас.После изграждат сегашната магистрала. Peace

Ммм, благорадя. Спокойна съм за тишината и че евентуално ще ме будят само магарета сутрин. Но се заинтигувах за тази Атия и залива Вромос - ще организирам екскурзия до тях.

# 436
  • Мнения: 124
Привет.
Включвам се със мнения за бунгалата.Миналата година бяхме там.Бунгалата са чистички,но старички,както и обзавеждането вътре.Нямаше изпочупени или неработещи мебели или електроуреди обаче.Има ресторантче,което имаше обедно меню на добри цени,а децата се налудяха на воля в тревните площи.За цената,която плащахме останахме доволни.

# 437
  • Мнения: 242
Здравей Бен,на кои бунгала бяхте,и какво обзавеждане имаше вътре?

# 438
  • Мнения: 124
Здравей Бен,на кои бунгала бяхте,и какво обзавеждане имаше вътре?

http://pochivka.bg/o-3664-бунгало__аст_черноморец
Бяхме на тези бунгала от линка.Ние бяхме в едностайно голямо бунгало.Това реално са  две стаи без преграда.В едната имаше три легла и някакво шкафче,на което беше сложен телевизора(малък,без кабелна),в другата беше мивка и кухненски шкаф,,хладилник( май беше Мраз,но работеше идеално)както и двукрилен гардероб.Имаше баня,а на верандата маса с 4 стола.В коридорчето също имаше шкаф с чекмеджета и място за обувки.
Имаше и двустайни бунгала, на които според мен е снимано обзавеждането.
В ресторантчето имаше билярдна маса,както и две-три джагита,места за паркиране имаше много.Пътя до централния плаж не е 200м.,но е към 15минути.

# 439
  • Мнения: 654
 Познайте кой се показа  Nature Partly Sunny
 Nature Sun With Face  Nature Sun With Face  Nature Sunny  Nature Sunny

# 440
  • Мнения: 242
Здравей Бен,на кои бунгала бяхте,и какво обзавеждане имаше вътре?

http://pochivka.bg/o-3664-бунгало__аст_черноморец
Бяхме на тези бунгала от линка.Ние бяхме в едностайно голямо бунгало.Това реално са  две стаи без преграда.В едната имаше три легла и някакво шкафче,на което беше сложен телевизора(малък,без кабелна),в другата беше мивка и кухненски шкаф,,хладилник( май беше Мраз,но работеше идеално)както и двукрилен гардероб.Имаше баня,а на верандата маса с 4 стола.В коридорчето също имаше шкаф с чекмеджета и място за обувки.
Имаше и двустайни бунгала, на които според мен е снимано обзавеждането.
В ресторантчето имаше билярдна маса,както и две-три джагита,места за паркиране имаше много.Пътя до централния плаж не е 200м.,но е към 15минути.
благодаря ти много,ние ще сме там тази година! Peace

# 441
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 593
Искам да попитам...някой да е посещавал този хотел http://www.bellehouse.eu/
Тази година ще ходим в Турция...но решихме да наминем за три дена и на нашето черноморие. Не търся олинклузив...миналата година почивахме близо до Черноморец и ходихме няколко пъти до там....стори ми се спокойно градче....на фона на Созопол Mr. Green
Ще бъда благодарна за отзиви за този хотел...или някой друг. Евентуално ще бъдем три семейства...с деца сме. Трябва ми малко хотелче...с градина по възможност и да не е на оживена улица.

# 442
  • Мнения: 124
Искам да попитам...някой да е посещавал този хотел http://www.bellehouse.eu/
Тази година ще ходим в Турция...но решихме да наминем за три дена и на нашето черноморие. Не търся олинклузив...миналата година почивахме близо до Черноморец и ходихме няколко пъти до там....стори ми се спокойно градче....на фона на Созопол Mr. Green
Ще бъда благодарна за отзиви за този хотел...или някой друг. Евентуално ще бъдем три семейства...с деца сме. Трябва ми малко хотелче...с градина по възможност и да не е на оживена улица.
[/quot
 Миналата година бяхме там и останахме много доволни, чисто е, спокойно и градината е много хубава. По назад  в темата имаше и други отзиви за това хотелче, тъй че най добре сами да прецените. Собствениците са любезни, ненатрапчиви хора или поне пак казвам миналата година беше така. Успех и пълноценна почивка.

# 443
  • Пловдив
  • Мнения: 1 176
Хера, ето линк към мнението ми за Бел:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=399045.msg15628454#msg15628454

Иначе тази година, както и миналата, ще сме във Велека. Мисля, че отговаря на изискванията ти - хотелът не е голям - но не е и тип къща за гости, има двор с люлки, на тихо място е и има закуска към спането.

# 444
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 260
Здравейте,
аз днес стягам багажа за х. Роза, та се чудех дали има сешоар в стаите, да взимам ли от тук или не? Има ли някой завърнал се вече от там? newsm78

# 445
  • Мнения: 2 631
нямат сешоари

# 446
  • Мнения: 242
Джоджо,къде се изгуби?Какво става,как е времето, Черноморец напълни ли се?Как са цените по заведенията? Wink Grinning

# 447
  • Мнения: 654
 wflagработа,много работа. Mr. Green
  grinning039  grinning039
Не е лесно цял ден да лежиш на плажа.
Времето е супер.
Плодовете са малко скъпи,ами тези руснаци ядът като за световно.

Последна редакция: вт, 13 юли 2010, 12:22 от джоджо

# 448
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Здравейте момичета,
да се включа и аз с въпрос за почивна база ВТЕПС-ЧЕРНОМОРЕЦ по специално за бунгалата, някой ходил ли е?
Интересува ме близо ли са до плажа?
Като цени ми се виждат доста евтини  newsm78 вчера звънях и ми казаха бунгало с 3 легла 30 лева  /баня, ТВ, хладилник/, пълен храноден 12 лева на човек, това за август.
Много се колебая, притеснява ме най-вече плажа, че ще сме без кола и с малко дете, тези бунгала до централния плаж ли са и как е там?
И още нещо какъв транспорт има от жп гарата на Бургас до Черноморец?
Благодаря ви предварително! Приятна почивка!
Вече четвърта година ще ни е тази да почиваме в тези бунгала.Освен бунгалата има и станция но на мен заради децата ми е по удобно на бунгалата.Отзад зад самите бунгала,има голяма поляна,където децата до късно вечер могат да играят.Пред самите бунгала има масички и столове и дебели орехи,под които жегата не се усеща. Simple Smile
Вътре са три легла,хладинлик, телевизор и баня и тоалетна.
В ресторанта,готвят чудесно.Аз много се притеснявах в началото,защото синът ми е доста злояд и капризен от към ядене......ядеше всичко, без проблеми.Плажът не е много далеч,като се има предвид,че сме с две деца се справяхме блястящо с ходенето и връщането.До самите бунгала има голям хранителен магазин,от където можеш да си напазаруваш.
Дано съм била изчерпателна,ако има нещо питай.На 25 юли ние заминаваме със още четери семейства,надявам се да улучим хубаво време и да си изкараме добре.  Simple Smile

# 449
  • Мнения: 2 203
Хера - две години посещаваме къща  Бел.
Тази година се каним пак да сме там.
Ние сме много доволни . Хотела е нов,с добро обзавеждане.Особено стаите "романтик"
Баните са големи -  с душ кабини.
На тихо и спокойно място  Собствениците са културни и любезни хора.
Близо е до плажа.
Предлагат и храна - вкусна е Grinning
Кабелна,интернет връзка- даже на пърния етаж има РС ,което е на разположение на  пребиваващите - безплатно



Все пак - въпрос на вкус е. Прочетох,че има и недоволни newsm78 newsm78

Общи условия

Активация на акаунт