д-р Цанка Илиева ДКЦ 25 Младост 3

  • 17 995
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Аз също съм присъствала,на такова нещо.НО...............
Аз си позволих да попитам Илиева,защо говори така
на жената.И се оказа,че тя е диабетичка,при която
първата бременност е била много тежка и по
чудо е завършила с добър край.А сега рискът и за
майката,и за бебето е в пъти по-голям.Така,че
не винаги нещата са такива,каквито изглеждат. Peace

Какъвто и да е рискът, никой няма право да крещи първо на пациентка и второ да й държи сметка защо е взела едно или друго решение.
Дори да е такъв случаят - щом е бременна и да крещи и да не крещи мачът вече е свирен.

на нещо подобно присъствах и аз, през далечната '97г.
Направи една омъжена жена на нищо, защото беше бременна с 2-ро, пък не е трябвало, видиш ли... дето й било малко (1-вото), майката била с нам-с-какво-заболяване... И като крещи и като нарежда и в едим миг гордо отсече: и ако ще му режем главата, казвай, че няма време...  Shocked
Никога няма да забравя тези й думи, това й отношение... Никога...
А жената смирено пусна 1-2 сълзици и почна да й обяснява, как жадува за 2-ро дете.

Нима Поли, дето цял форум бдеше над нея е била в по-добра здравословна светлина? Но не вярвам някой така да й е крещял и да й е казал тези тежки думи...
Не само, че си е чиста каруцарка, ми е и бездарна каруцарка. Това не е човек, не е жена, не е д-р.

# 16
  • софия
  • Мнения: 2 140
Всеки има собствено мнение и право на личен избор.Живот и здраве,ако
имам още едно детенце,пак при нея ще отида да ми следи бременността.

# 17
  • София
  • Мнения: 12 554
Всеки има собствено мнение и право на личен избор.Живот и здраве,ако
имам още едно детенце,пак при нея ще отида да ми следи бременността.

Да бе всички разбрахме. Но това не променя факта, че се държи като каруцарка с пациентките си. Просто твоят праг на поносимост е по-висок.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 344
Първата бременност си следях при нея,груба е наистина,има странно чувство за хумор,но всичко,което беше нужно като изследвания ми го направи,един месец преди 45-дневния болничен получих контракций,отидох веднага при нея,прегледа ме и ми даде болничен да си почивам,в момента обаче,в който ми издаде документите за раждане повече не й видях физиономията,сестрата ми е правила консултацийте Tired,имах въпроси към нея,но нея все я нямаше,и така сега съм бременна отново и не съм при нея,а при Папукчиев-него с една дума ще го коментирам-изключителен доктор,и винаги е в настроение,за разлика от Илиева,то си личи и от тарапаната пред кабинета му...

# 19
  • Мнения: 96
и двете ми бременности ги проследи тя ами такава си е познавам я от години .Работи си като от онуй време .Много е мила ако и занесеш нещо я сокче я бисквитки ,кремче за ръце......Дава болнични ,прави всичко по каса ,но ако речеш да и кажеш че искаш нещо по различно няма да и се хареса.Вече си хода в болницата в която ще раждам и много съжалявам че не си ходя там от самото начало ,не че несъм доволна ,но може да се иска повече......внимание и отношение.

# 20
  • Мнения: 105
Зна4и ако ми се беше паднала тази Илиева ли е не я знам каква е на мене,и си беше позволила да ми говори с такьв тон и то пред хора,щях да я накарам да сьжалява 4е се е родила  #2gunfire  в крайна сметка,няма право да се дьржи така с пациентите си и може спокойно да обясни за какво става дума,немога да повярвам 4е е казала  "ако ще му режем главата, казвай, че няма време...  "   Shocked  лелеее баси и отношението,
аз ходя при Хафузова в 25 ДКЦ и сьм доволна,на всеки преглед ми мери кг,оглежда бебка на ехографа,мери ми крьвно,обиколка на корема,работи с ЛКК,обяснява ми вси4ко спокойно,доволна сьм.

# 21
  • Мнения: 5
благодарение на тази жена и до ден днешен изпитвам ужас да ходя на гинеколог. Първия ми гинекологичен преглед като тинейджърка беше при нея.С каруцарския си и вулгарен език така ме отврати, че още си спомням какви глупости ми наговори.
Насоро си говорихме с една приятелка и при нея се оказа абсолютно същото.
Абсолютна простачка!

# 22
  • София
  • Мнения: 2 430
Лично аз съм с много лоши впечатления от тази "лекарка".
Не съм и ползвала АГ-услугите,но съм имала служебни взаимоотношения с нея.Нещото ,което ме издразни е,че си позволява  лукса да си коментира пациентките пред други хора и да ги иронизира.(цитирам: лигли,смотани и т.н.)
Виждала съм я как излиза пред кабинета си и на всеослушание коментира резултатите на пациентките си,т.е. целият трети етаж подробно се запознава със здравният ти статус.
Препоръчвам д-р Папукчиев,на мен ми води ЖК и останах изключително доволна.Много е внимателен,постоянно пита "Имате ли някакви въпроси към мен?",обяснява подробно и изчерпателно,а и с акушерката му Маргарита са  страхотен тандем.

# 23
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
  "ако ще му режем главата, казвай, че няма време...  "   Shocked 

никога няма да й забравя тези думи... Ясни са ми... все едно в момента ги изрича пред мен.
Малко след тази случка (става дума за '97), срещах жената, която "д-р" Илиева-каруцарката така добре "успокои", че е бременна с 2-ро.
Пожелах на жената да има и 2-ро момченце (1-вото беше малък мъж) и като пораснат голееееееееми и силни мъже, да се надвесят над "д-рката" с думите: а трябваше ли мен да ме няма (примерно)?
Обаче повече не съм виждала жената...
Надявам се 2-рото й дете да е живо и здраво над 10г. детенце.  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт