завещания

  • 1 354
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 367
много благодаря на вкл'чилите се..страшни сте,повчето от вас са си направили домашното:)не говоря за имот,ние не притежаваме нищо-става дума за застраховка к ще изплати къщата и ще остави малко кеш за децата..както и документ к казва кои да ги гледа,докога,с какво и пр..това е в случай че и двамата с баща им ни няма..

Завещанията в Америка са пълно губене на време защото съда ти управлява имуществото докато ти се платят всечки заеми.TRUST е новото което е " на мода" , тогава държавата не ти взема 10% от имуществото и наследниците не трябва да чакат с години за да си приберат завещаното. Струва между 900 и 1100 долара да се направи и е много по силно и надеждно от завещанието.
Ние още нямаме...
не е баш така,зависи на кого оставиш парите/децата..тръстът е в случай че се страхуваш от злоупотреба,иначе можеш да кажеш=застрах.изплаща къща/коли..продавате,с тоя и другия кеш гледате деца..това го прави т.н гардиан к ти определяш к е и моята основна цел..
та тьи..мерси пак на всички
Анна

# 16
  • Мнения: 2 032
Да, обаче сега се само-подсетих, че трябва да направя ново завещание сега, след като се роди Ели. Иначе и двамата от работа имаме death in service benefits: указваш на кои искаш да се изплатят. Друго какво..., а да, аз имам един апартамент (с ипотека де), който сега искам да давам под наем да се изплаща, да остане като дългосрочна инвестиция за децата.
Хубаво е човек да има завещание, нищо не се знае, и нещата не винаги са прости.
За мамите, живеещи на острова-има пакети в WSmiths, заслужава си да се замисли човек.

# 17
  • Мнения: 1 975
половинката ми има застраховка живот....... аз нямам  Laughing

# 18
половинката ми има застраховка живот....... аз нямам  Laughing
Сега да не вземеш да го утрепиш Laughing Laughing

Общи условия

Активация на акаунт