ОДЗ и ЦДГ В СОФИЯ - 2009/2010 Класиране/Записване

  • 96 985
  • 1 204
  •   1
Отговори
# 1 170
  • Мнения: 156
аз току що добавих  нови градини в желанията си и ми се появиха едни и същи номера и за трите градини  Rolling Eyes

# 1 171
  • Мнения: 117
Не са номера, точното време в което си ги добавила.

# 1 172
  • Мнения: 156
Не са номера, точното време в което си ги добавила.
уффф бе да!!  Embarassed
съжалявам, съвсем оглупях вече  Crazy

Последна редакция: пт, 29 май 2009, 09:00 от d_cvetanova

# 1 173
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 435
И аз имам въпрос във връзка с документите за кандидатстване: правилно ли съм разбрала, че служебната бележка от р-дател е само за доказване на адреса на месторабота? Тоест, ако съпругът ми работи в друга община, не е нужно и той да представя такава. Прецених, че тук ще ми отговорите по-бързо, а и някой друг също може да се интересува.

# 1 174
  • София
  • Мнения: 3 576
Мяуче, и мъжът ти трябва да представи служебна бележка, защото така се удостоверява неговата 1 точка за работещ родител.

# 1 175
  • Мнения: 223
И аз имам въпрос във връзка с документите за кандидатстване: правилно ли съм разбрала, че служебната бележка от р-дател е само за доказване на адреса на месторабота? Тоест, ако съпругът ми работи в друга община, не е нужно и той да представя такава. Прецених, че тук ще ми отговорите по-бързо, а и някой друг също може да се интересува.


Задължително трябва да представите и двамата удостоверение от работодател.Това е съдържанието:

Изх.№......./............2009 г.

УДОСТОВЕРЕНИЕ
от
фирма:..............
гр. ................
адрес:............
ЕИК:BG.........
      Настоящето удостоверение се издава на лицето..............................,жив...........жк..............
ул...............,бл................,вх.................,ет...............,ап............ с ЕГН.....................,л.к.№..............
изд................/.............. от МВР София,в увурение на това,че лицето работи в ЕТ................,адреса на местоработе е ул.".............,район...........на длъжност....................и е назначено с договор №.............от............ .
(Лицето в момента е в платен/неплатен отпуск за гледане на дете)Това ако ти ползваш в момента отпуск.


       Настоящето удостоверение да послужи пред ОДЗ.....................


гр.София                                                                                         Подпис:
дата                                                                                                            /име....../

п.п. Може и само дата на постъпване,но някои директорки държат да има и номер на договора.Така,че за по сигурно и да не те връщата нека си има всичко.  

# 1 176
  • София
  • Мнения: 537
Моето питане е  - сега има 2 седмици за записване, а после  -  всяка седмица класиране и 1 седмица записване?  И ако не съм в БГ 2 седмици и няма кой да ни запише - прав ни път.....

И не може ли  да се виждат накуп градините от 1 район с обявени свободни места за следващо класиране, а не да преглеждам всички градини за свободно място? Още по- добре  профилите при кандидатстванията ни да изписва, че има свободно място , да е по-лесно да решаваме....

И за двете неща - има ли желание, ще се намери и начин... Не са критични проблеми. За записването можеш да се разбереш с роднина/приятел/съседка, да направиш нотариални копия на ЛК и пълномощно за този човек, приготвяш другите документи и пътуваш спокойно.
За преглеждането в по-добър формат - можеше, ама всички знаем колко неща се решиха и осъществиха в програмата в последния момент. Сега това, че не било супер удобно, си е направо бял кахър...

# 1 177
  • Мнения: 97
Момичета,класирането на 30-ти ще важи само за ОДЗ И ЦДГ-та ,в който има отказали се ли?

# 1 178
  • Мнения: 3 993
Момичета,класирането на 30-ти ще важи само за ОДЗ И ЦДГ-та ,в който има отказали се ли?

При 0 свободни места няма за какво да се класират децата, нали...Реално ще важи само там, където има поне 1 свободно място. Отказали се, незаписали се по разни причини, евентуално останали свободни неразпределени места от първото класиране и прочие случаи.

# 1 179
  • Мнения: 97
Питам защото сме първа резерва.Записани са амо 4 от общо 14 приети,откали се 0.При това положение си мисля,че на 30 май няма да ни огрее,а ще трябва да чакам до 6-ти Cry

Последна редакция: пт, 29 май 2009, 10:48 от Rally_and_Betty

# 1 180
  • Мнения: 46
Определено ми е интересно кога ще покажат колко места ще участват в класирането на 30-ти (ясно е че за 6-ти ще има повече) и дали и кога ще заключат системата преди класирането.

# 1 181
  • София
  • Мнения: 1 555
Определено ми е интересно кога ще покажат колко места ще участват в класирането на 30-ти (ясно е че за 6-ти ще има повече) и дали и кога ще заключат системата преди класирането.

Добре де, не четете ли? Местата и в момента са показани.. отваряш ДГ, за която се интересуваш и има таблица - класирани, записани, отказано, свободни места за следващото класиране. В повечето градини са 0, има тук-там някой, в които има свободни места останали след 1 класирани или от незаписали се дечица.

По втория въпрос - пише в календара. В 18 часа ще заключат системата.

# 1 182
  • София
  • Мнения: 344

И входящия ми номер-томбола за гранична група 8 точки само за дадената градина ли важи или за всяка градина която поставя на 1во място и получа 8 точки?

link=topic=399191.msg11376258#msg11376258 date=1243579625]
За преглеждането в по-добър формат - можеше, ама всички знаем колко неща се решиха и осъществиха в програмата в последния момент. Сега това, че не било супер удобно, си е направо бял кахър...
[/quote]
Да ама ако трябва да прекарвам всеки петък да проверявам 20 градини дали има свободни места - не си е бял кахър, поне не за мен...

Толкова часове в нета ......толкова хора, нерви......толкова пари,  а местата в детските градини просто не стигат...

# 1 183
  • Мнения: 2 374
Нека пак да попитам нещо,което не ми е ясно.Току-що на опашката се появи едно момиче с 8.1 точки и съответно е най-отпред на опашката,момичето преди класирането беше с 8 точки и  доста кофти вх.номер.Как става?
А също исках да питам тези дечица с 8.1 и повече точки появявайки се непрекъснато,независимо кога са кандидатсвали и с какъв вх.номер са преди тези с 8 точки нали?

# 1 184
  • София
  • Мнения: 1 946
Да. Те просто имат повече точки.  Peace Независимо, че на предното класиране са били с по-малко.

Общи условия

Активация на акаунт