Пак за ревността,но...по различно

  • 1 747
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
Не разбрах това устройва ли те - ако да, ок, ако не, търси решение, все пак животът е такъв, какъвто си го направим, няма смисъл да губиш време в ревност, размисли и мъка.

какво значи да ме устройва - не мисля, че трябва да вържа мъжа си за полата - само защото ми е криво от време на време - нали заради нас се трепе...естествено че плюсовете са повече от минусите, ако беше обратно просто нямаше да изберем тази ситуация. просто ми е трудно да се справя- липсва ми...сигурно ще свикна и с тези липси - и докато свикна, той ще вземе да си се върне пак за постоянно Mr. Green

# 16
  • Мнения: 46 520
какво значи да ме устройва ...

В предния пост го написах - ако оказва положително влияние в/у вашите отношения и децата, значи ви устройва Hug не са малко хората, при които наистина е така Peace

# 17
  • Мнения: X
Все си мисля,че няма как татко им да липсва по 2-3 дни в седмицата и това да оказва положително влияние на децата.
А има и нещо друго-такава раздяла обикновено е освежителна ,когато по принцип партньорите не се разделят често.Например.
Но ако това стане практика,и на теб започне да ти харесва,започва да ми прилича на нещо друго.

# 18
  • Мнения: 2 070
при нас годините са 17, и чувството не е ревност.но има болка ,по безвъзвратно загубеното.
все по- малко сме заедно,все по- малко споделяме,и по- малко си липсваме.осъзнаването предизвика в мен паника,после дойде болката,но най-много ме тревожи безразличието.

# 19
  • Мнения: 94
извинявам се нещо ми се развали клавиат.не,но в този случаи мисля че,е така.
[

Е, значи на една и съща ситуация, ако някой реагира по различно от теб, значи крие нещо?    

# 20
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
Все си мисля,че няма как татко им да липсва по 2-3 дни в седмицата и това да оказва положително влияние на децата.
А има и нещо друго-такава раздяла обикновено е освежителна ,когато по принцип партньорите не се разделят често.Например.
Но ако това стане практика,и на теб започне да ти харесва,започва да ми прилича на нещо друго.


децата са на 17 и 10 - баща им винаги е бил най-добрия им приятел, обичат го много, мога да кажа че и двете имат страхотно детство. за 2-3 вечери на седмица отсъствието му не е чак толкова фрапиращо за тях - имат си училище и приятели - все пак в почивните дни вниманието е за тях. не можах да разбера това с практиката и харесването от моя страна - казах че ще свикна, не че ще ми харесва

# 21
  • Мнения: X
Wild_rabbit , поста ми беше насочен по-скоро към Не се сърди, човече .

Цитат
ако оказва положително влияние в/у вашите отношения и децата, значи ви устройва

В отговор на това написах ,че според мен отсъствието на бащата не би могло да устройва децата.
А твоя пост прекрасно го разбрах.
Цитат
Не знам дали осъзнаваш,че си една от малкото щастливки,познала такава любов и такива чувства.

Това е моето мнение.И е чудесно ,че си липсвате и сте успели да съхраните чувствата си.Това е толкова рядко срещано...
А това за практиката го написах пак като отговор на Не се сърди, човече и
Цитат
познавам жени, които ги устройва, да, усещат липсата му, но емоциите, когато си дойде и въобще всичко свързано с този начин на живот им харесва и така да се каже презарежда брака им. Дори да имат избор, пак биха избрали да живеят така, за тях положителните неща са повече от отрицателните и не искат промяна.

Ако на мен започне да ми е по-добре,когато съпруга ми го няма,бих се замислила дали изобщо има и каква любов е това и какво семейство.

# 22
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
ясно  Peace

Общи условия

Активация на акаунт