Бъдещи майки Август 2009- тема №37

  • 11 545
  • 304
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 569
Ха добро утро и от мен, макар че като гледам, за повечето от нас не е много добро Simple Smile

Ние снощи бяхме на театър от 7 до 10.30 - егати дългата постановка, но определено си заслужаваше!!! На софийските мами препоръчвам с 2 ръце да гледат "Страхотни момчета" в Младежкия т-р - по филма "Време за мъже". Беше 5 пъти по-яко на постановка!!!  Laughing Верно се събличаха  hahaha НО бебка не спря да се върти, много беше шумно на моменти и имам чувството, че въобще не й беше добре Sad Дори имам и юувството, че се цялата се завъртя по посока на ч. стрелка ... Голямо бутане и въртене милото ми детенце Simple Smile

НО сега пък отиваме на село, утро има сбор. 2 дни ще си починем супер при баба с голяма част от родата от страна на майка ми  Laughing Даже и едно бебо ще имааааа  Heart Eyes

Пожелавам ви хубав уикенд, момичета  Hug

# 16
  • Мнения: 140
Привет и от мен. Hug
Нещо беше ми се скапала клавиатурата,но си ви четях. Grinning
Ние с бебчо сме добре,много шаваме,ритаме,кълбета правим,явно ще става гимнастик младежа. Crazy
Имаме си кошарка и скрин. Heart EyesЕто ги:
http://www.dibobg.com/products/_bigImg/Sanyb4.jpg
http://www.dibobg.com/products/_bigImg/Shakfb6.jpg
Прегръдки на всички Hug

Танито, честито ти нови покупки! Много са сладки! Аз силно се заинтригувах от скрина, щото нашата кака ще ни даде легло, но искахме отделно да си купим скрин с повивалник - този е бижу!
 Peace

Данче, за болките в кръста вчера открих страхотен лек! Цял ден се съсипах от разходки, но явно ми се раздвижиха костите и спах като къпана, без болки нито при въртене нито при ставане!
И друго полезно нещо - казаха ми да се старая да вървя с изправени стъпала-нито обърнати навън нито навътре, пробвайте! Явно така не се натоварват костите на кръста и таза! Може би и от това имаше ефект! Надявам се този съвет да е полезен и да се почувствате по-леко и приятно както аз  Hug!

Янче, приятно изкарване на село! Ще разказваш после!

# 17
  • Мнения: 2 382
Славенче, та твоята идея е най-яка Flutter.
Какви са му интересите горе-долу?Сещам се за швейцарските ножчета за мъже, тези, с хиляда джаджи по тях.На Солинген ли бяха newsm78?Или ако е излязла някаква гъзарска самобръсначка напоследък- я вибрираща, я нещо друго.
Едно време, като бяхме млади или студенти, беше много лесно с подаръците, защото всяко нещо беше много ценно.А сега вече сме затрупани с вещи и да се чудиш какво да избираш.Аз спасявам положението с парфюми, но те са много вървежни.Тази година толкова се бях изчерпала, че му подарих един курс, свързан с работата, но той така му се зарадва, че чак се изненадах.
Яна, приятно прекарване!
Танито, честити покупки Hug!

# 18
  • Мнения: 751
Добро утро. Hug
Да пийнем по кафе,ама нещо немога да сложа картинка. Blush
Аз си спя все още много добре,дай ми да спя и мога така да откарам до края на бременноста. Crazy
kkalina благодаря ти мила,и аз се надявам легалцето да е удобно и практично. Hug
Момичета стискайте палци за Невчето,че пак се е запътила за болницата,но дано този път и се размине престоя. fingerscrossed
Днес се очертава поредният слънчев ден,приятна събота. Hug
Шайн,napetia Hug Hug Hug

# 19
  • Мнения: 1 802
Добро утро и от мен! Simple Smile

Спането и при мен си е проблем - аз пък най-удобно спя по гръб - главата ми е на две възглавници, а под коленете имам още една. Така почнах да спя в началото, когато имах болки и повръщах много и така свикнах - а преди да забременея не помня изобщо някога да съм заспивала по гръб! Mr. Green Лошото е, че по гръб не трябва да се спи - опитвам на лявата страна, като се омотавам в няколко възглавници - точно все едно ползвам специална възглавница за бременни - дори сама си стигнах до тази идея - без още да знам, че има такова чудо! Mr. Green Бебката обаче не ще така - само рита и протестира - едвам заспивам, а като заспя най-много час, час и половина да ме остави да спя в това положение и после ме буди! Mr. Green Почвам да си мисля, че май тя си знае по-добре от докторите!

За Невчето стискам силно палци и на двете ръце - дано всичко се размине и си я оставят вкъщи!

# 20
  • Мнения: 0
здравейте и от мен!Отдавна не съм писала!По въпроса за спането аз съм си сложила една обикновена възглавница и си подпирам коремчето през нощта на нея.Като се завъртя на другата страна си подпъхвам завивката и пак ми е добре.Спинкам като бебе!Пожелавам го на всички!Лек ден момичета!

# 21
  • Мнения: 15
и аз стискам палци за невчето fingerscrossed,какво е станало,че се е наложило пак да ходи до болницата,дано не е нещо сериозно Praynig
янче,приятно изкарване на село Hug

# 22
  • Мнения: 370
Славенче и аз не съм си купила специална възглавница и си слагам една обикновена между краката и ми е много удобно.Опитай,дано и на теб ти е удобно Peace

# 23
  • Мнения: 735
dolls, и аз си слагам възглавница между краката, ама ми е добре първите 2-3 часа.После започва едно събуждане и въртене...То и матрака ни не е от удобните.Ако останат парички от ремонта ще си купя нова спалня другия месец.
Невчето дано да е добре.И аз стискам палци.Ако някой има новини да пише. Praynig Praynig Praynig

# 24
  • Мнения: 18
Добър ден и от мен.
При мен проблема е да се наместя веднъж и откъртвам моментално. От няколко дни дори имам чувството че може да заспя права. Но пък сутрин ставам рано не знам защо, въпреки че лягам късно

# 25
  • Мнения: 3 372
Аз проблеми със спането нямам за сега. Заспивам към 1-2 и ставам към 10.00 като нощем ставам по 2-3 пъти до тоалетната, но то и преди си ставах та не ми прави впечатление Peace Само дето съм почнала много да се въртя в леглото, преди както легнех така ставах, а сега.... Понякога се събуждам по гръб, понякога спя на дясната страна, абе както си ми е удобно Peace
Моя беб е много мързелив в последните дни, явно и него го е напекла жегата и се е изтегнал като котка вътре и само спи Mr. Green От сега си проявява мързеливата лъвска зодия Mr. Green

# 26
# 27
  • София
  • Мнения: 85
Добър ден и от мен!
Ние снощи бяхме в Сите Българи Заедно, че хората ми от народните танци не ги бях виждала откакто забременях и ми забраниха докторите да скачам...Та май си напих бобчето с 330 мл бира  beer - после беше толкова спокоен до сутринта - няма връткане, няма риткане. По-едно време сутринта чак се притесних.
Сега нещо съм се разчистила  clean , ама май пак ми се подуха краката като бухтички  ooooh!
Да ви се оплача от понеделник има бележка, че 15 дни няма да имаме топла вода и вече съм в тотален ужас от идеята за поливане с чайника и канчето...  нали ги бяха спрели уж тия профилактики?!... bath

# 28
  • Мнения: 140
Добър ден и от мен!
Да ви се оплача от понеделник има бележка, че 15 дни няма да имаме топла вода и вече съм в тотален ужас от идеята за поливане с чайника и канчето...  нали ги бяха спрели уж тия профилактики?!... bath

Ужас! Само дано това да не ни завари, че в тия жеги трябва да не излизаме от банята с тази "чайникова" система.

Стискам палци на Нев, дано да е фалшива тревога! Praynig

# 29
  • Мнения: 370
Ох,това с водата ми е познато и много неприятно.Преди да се преместя в Пловдив си топлихме вода в кофите в най-голямата жега  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт