Размяна на парфюми ХХІ

  • 46 078
  • 586
  •   1
Отговори
# 525
  • София
  • Мнения: 6 810
 - Почти 100мл /може би 98/, от 100мл тестер, с капачка;
 - От фрагрансекс;

При интерес ще направя снимка.

За нещо сладко, ванилено-топло-шоколадово.

# 526
  • Мнения: 29
Защо мине се не мине време и започвате да я анализирате тази жена!? Факт е че аз лично два пъти съм разменяла с нея и съм получила неща, които просто обожавам и са в перфектен вид и състояние. Като гледам не съм само аз. Затова пък никът и виси като на некоректна на първа страница като на "Таблото на позора" и тя нищо не казва по този въпрос, защото започват едни грозни изказвания тук. Пък хората - доволни!...  Thinking  Сигурно ще решите, че ни е дала бонуси, за да я хвалим. Mr. Green
Между другото съм благодарила персонално на всеки, с когото съм разменяла, в темата. Peace Но хора всякакви, не е възможно всички до един да се харесват и да се разбират.  Simple Smile

Бижу, благодаря за отговора ти   bouquet - сега няма нужда и аз да се изказвам. Така, че сега ще си стоя доволна, напарфюмирана и петъчна!

# 527
  • Мнения: 919
Аз преди малко тръгнах да пиша следното:

*А след толкова благодарни потребителки, дали вече не е време да се махне името на Зимна (Буря) от списъка с некоректните?

Малко несправедливо ми изглежда така...*

Обаче ми се наложи да изляза от стаята за известно време и като се върнах гледам, че някой ме е изпреварил. Въпреки това, смятам, че трябва да го напиша, защото не е честно като следствие от думите на един, друг до края на света да е с клеймо на челото.

Между другото, аз също съм разменяла с Буря, наистина в другия форум. Получих прекрасен Агент Провокатор, който всеки път когато ползвам се сещам с приятно чувство за нея. Надявам се и тя за мен  Simple Smile

# 528
  • София
  • Мнения: 10 336
Искам да благодаря на Winter fairy за коректното отношение   bouquet .......

Я, всеки път Winter fairy получава дълги хвалебствия за размените!  newsm78
Рядко други момичета хвалят по толкова.

А пък на мен ми беше много трудно да общувам с нея. Явно причината е в мен.  Sad




Пафюма, заради който Winter fairy/Буря  е на първа стрница изпратих на Чоколина за безпристрастно мнение, тя да прецени доколко е била коректна  Hug

Няма смисъл да почваме темата отново... за мен е редно който е бил некоректен, да се слага на първа страница  newsm78

# 529
  • Sofia
  • Мнения: 7 033
Предлагам за в бъдеще преди да се изтипоса някой публично , да се опитате да уредите въпроса на лични!  Peace
Дори да получите 'нередовен' парфюм това не значи още , че човекът отсреща е измамник.

# 530
  • София
  • Мнения: 6 810
Да и аз това си мислех, не може да сме сигурни, че е знаела, че парфюмът е нередовен.

# 531
  • Мнения: 15
Аз искам да благодаря на ZWEZDIза размяната.Много си готина!!!!  bouquet
И аз ти благодаря newsm51

# 532
  • Мнения: 1 196
Да и аз това си мислех, не може да сме сигурни, че е знаела, че парфюмът е нередовен.

Имам подобен скучай. Аз продадох парфюм в Продавалника, след което получих съобщение какъв бил фалшив, да съм върнела парите веднага и ............................     Оправихме се с момичето  Peace  Но парфюма не беше фалшив, просто си е с нетрайна миризма. Беше ми подарък от хора с възможности, купен не от крайпътна сергия. Подарих го    Hug

# 533
  • Мнения: 17
Здравейте!
Имам за размяна  Armand Basi- "In Red"- тестер 100 мл. EDP, малко е изпръскан , не повече от 20 мл.
 
Търся си нещо лятно и свежо!

# 534
  • Мнения: 527
Честно казано,не знам как разчитате да получите редовни парфюми (не говоря за всички).Ако ще разменяте ,значи имате едно на ум,че са менте.За мен повечето са!Не може парфюм купен от Мегашоп или Гет.бг,или каквито и да са там бг сайтове да са редовни.В Дубай се правят най-страхотните ментета и в Бг е пълно с тях.Залагайте само не елитни парфюмерии,на парфюми с холограмни стикери на вносителя PeaceАз реших да рискувам тук и да разменя,но се отказах,защото ще го подарявам на приятелка Peace

# 535
  • София
  • Мнения: 1 311
Аз когато разменям нямам нито едно,нито две на ум...разменян или защото ми е омръзнал парфюма,или защото не ми допада толкова.  Peace

# 536
  • София
  • Мнения: 6 810
Аз също. Плюс това кой казва,че тук парфюмите са само от мегашоп или гет? #Crazy

# 537
  • Мнения: 1 894
Залагайте само не елитни парфюмерии,на парфюми с холограмни стикери на вносителя Peace

Би ли дала пример за елитна парфюмерия от която няма начин да се купи менте?

# 538
  • София
  • Мнения: 6 810
Според мен във фришоповете...

# 539
  • Мнения: 919
Абе, честно казано, цялата истерия около оригиналите и ментетата не я разбирам много. Да, наистина, когато става дума за откровените ментета, ясно е, че е некоректно и не подлежи на толериране някой да се опитва да прецака някой друг.

Но, също така дълбоко се съмнявам, че ако става дума за добро менте има обикновен потребител, който ще го разпознае. А и, ако ментето е толкова добро, че не се разпознава от проблемна опаковка или блъскащо на спирт/изветряващо за 15 минути и т.н. - не бих казала, че ще настъпи всемирна трагедия, ако се окаже, че ползвам менте вместо оригинал. Много по-важно е това, с което съм да ми носи емоцията, която ми е нужна.

Общи условия

Активация на акаунт