Размяна на парфюми ХХІ

  • 46 126
  • 586
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 271
allexa27 почисти си кутията.Не мога да ти изпратя ЛС.

# 481
  • Мнения: 0
по4истих я Hug

# 482
  • при морето
  • Мнения: 911
Момичета,днес получих от Фрагранс сет на SIRA DES INDES-perfume by Jean Patou,50мл. е парфюма и по толкова
са и лосиона и гела.В много красиво куфарче,сребристо.Не ми харесва,чудя се и къде да го слагам... Sad
Затова го предлагам за размяна /или евентуална продажба/,дано не ме бият админите Praynig
Купих го за 45$,който го иска-да пише! Hug

# 483
  • София
  • Мнения: 84
Разменям Tressele на Avon, 50/50 мл, с кутия, купен преди няколко дни.
За нещо от този клас Simple Smile

Разменям и Black XS Paco Rabanne, около 25 мл/80, EDT, кутията съм я изхвърлила, от Bonjour e, най-вече за Very Irresistible Sensual

# 484
  • Мнения: 0
Момичета,днес получих от Фрагранс сет на SIRA DES INDES-perfume by Jean Patou,50мл. е парфюма и по толкова
са и лосиона и гела.В много красиво куфарче,сребристо.Не ми харесва,чудя се и къде да го слагам... Sad
Затова го предлагам за размяна /или евентуална продажба/,дано не ме бият админите Praynig
Купих го за 45$,който го иска-да пише! Hug

to4no tozi i az misleh da si pory4am.Bi li opisala sywsem leko aromata.Съжалявам за отклонението на темата

# 485
  • Мнения: 1
Разменям Crystal aura на Avon - 40 мл от 50,
Rare pearls на Avon - 50 мл, нов,
Max Mara на Max Mara - 35-40 мл от 70.
Escada -Into the blue - 18-20  мл от 75 мл.

Харесвам Escada Incredible me, Burberry weekend и Burberry sheer, Eclat d’Aprege на Lanvin, Noa perle i Promesse на Cacharel, Miracle на Lancome, Gucci i Gucci 2, повечето на Dona Karan, One на D&G, Femme на Hugo boss, Lacoste Touch of sun, Lolita Lempica, Le parfum Max mara, Love in paris Nina Ricci, Sarah Jessica Parcer - Lovely, Trussardi - Inside i Inside delight, Valentino - rock'n'rose. Приемам и други предложения Simple Smile

# 486
  • при морето
  • Мнения: 911
Ох,как да го опиша като само два пъти пръснах...Прекалено мускусен ми идва,и сандалов,но сигурно през зимата ще е топъл и гушлив.Точно така-като шал е,мек и галещ.Усетих ,освен муска и сандала ,също и розовия пипер,има и ванилия,кардамон,бергамот и бананов акорд. Hug

# 487
  • Мнения: 0
ще ида в мола да го душна тогава Peace

# 488
  • при морето
  • Мнения: 911
ще ида в мола да го душна тогава Peace
Непременно,мила!Току-виж ти харесал! Peace
Получих също и JUST ME-Montana,също ми се струва зимен,но ми допадна повече и него ще си го оставя,пък и той е само 25мл. ooooh!

# 489
  • Sofia
  • Мнения: 7 054
Никой ли не харесва Miss Dior Cherie ?  Tired

# 490
  • София
  • Мнения: 10 355
Да напомня за моите  Hug

# 491
  • Мнения: 119
Здравейте момичета, разменям Pour Elle eau d'Ete на Paco Rabanne,  50 мл edt, нов, с кутия, закупен от beautive. Пръскан само за проба. Ето как изглежда:


# 492
  • Пловдив
  • Мнения: 137
Момичета, няма ли някой който да иска да се раздели с Un Jardin Sur Le Nil, или с Kelly Caleche  Perfume?
Имам няколко предложения, моля, който е решил да се раздели с някой от тези двата да ми пише на лични...  bouquet

# 493
  • София
  • Мнения: 295
Разменям Max Mara Kashmina Touch EDP 90ml купен от тук http://-spam292-/?L=products.details&id=1334
Само пробван.

# 494
  • Мнения: 431
Да напомня за моите  Hug



Ох, ако знаеш как мечтая за Дрийминг  Heart Eyes
.
но единственото, което мога да предложа, е Clinique - Simply.... (използвам случая да напомня и аз)

Общи условия

Активация на акаунт