Какво бихте направили в следната ситуация?

  • 7 800
  • 141
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 965
Ако някой само заради страхотния секс си мисли, че може да ми управлява живота /да решава дали да имам деца/, да ми нахлува в личното пространство /т.е. да ми живее на плещите и в жилището, защото оставал без жилище и няма средства, че трябва 2 деца да издържа/, да си сменя жените като носни кърпички /при това, създавайки поредна "сериозна" връзка, докато е женен за втората/, да ми натриса да гледам чужди деца /първото да живее с нас - това пак при условието аз да не трябва да имам свои/...
Такъв нито съвпада с идеята ми за идеален мъж, нито бих мислила за друго, освен за страхотния секс, който пък покрай претенциите му - щеше бързо да ми омръзне...

# 46
  • Мнения: 577
Никакво значение няма кой е и що е......може и втората му съпруга да е ,но 
Както и да е де, но ми звучи много надъхан, колко е страхотен, привлекателен и т.н. Няма лошо, разбира се, но ситуацията в която е, далеч не е страхотна и привлекателна....  Thinking

ето това си мися и аз.

# 47
  • Мнения: 6 971

Бих дала шанс, без да обещавам. Само с проверка може да се разбере до къде ще стигне цялата работа.
Ако толкова съм влюбена, ще си дам шанс на себе си и на него. Нещата винаги могат да претърпят трансформации, както моите чувства, така и неговото решение относно други деца.

Да, наистина проверката може да ги провери в действителност как стоят нещата, но за да се направи такава проверка двамата трябва да заживеят заедно, което от своя страна означава той да напусне втората си жена с всичките неприятни последици за него.

Наистина какво значение има дали аз съм въпросният мъж или не.

# 48
  • Мнения: 3 641
От прочетеното до тук стигам до извода, че никой не би се съгласил на подобни тъпи условия и ултиматуми. Авторът на темата трябва да се позамисли малко, че птиченцето можеи да отлети Whistling

# 49
Не ми се пишеше по темата, но ти си тръгнала да правиш грешката, която аз направих някога, и за която ще съжалявам цял живот. Преди години се запознах с един мъж - голяма любов, страхотен секс....... буквално година след това от тях не остана и следа.  Е не беше женен, но живееше на семейни начала с втората си жена повече от 7-8 години. С първата се разделил защото я бил хванал, че му кръшка /това после се оказа, че не е вярно/. От брака си с първата жена имаше син, от седем годишната си връзка с втората си жена имаше още един син  Grinning Нямам думи да ти опиша какви ми ги разправяше и за двете Rolling Eyes Как ми сваляше звезди от небето и ми обесняваше как иска да създаде ново семейство с мен, как аз съм била жената на живота му........ Е скочих с двата крака. По голяма глупачка от мен явно няма. Та сега аз съм третата му жена, имаме и още едно дете. За съжаление всичките му приказки се оказаха една голяма лъжа. С течение на времето установих, че ме е лъгал за всичко - отношения с бивши жени, с деца. После започне да лъже други жени #2gunfire като вече в бройката на лошите му съпруги влизах и аз. Първото му дете скоро ще стане пълнолетно и дори разбрах, че е скрил за съществуването му от последната си любовница. С една дума имал само две жени и деца. Малкият му син го гледам като свое дете, дори и в момента е у нас - докато баща му съответно го няма. Дори беше така добър да ми съобщи, че май детето ще идва да живее у нас, защото майка му....... Имало е моменти, в които е водил детето в къщи и е заминавал уж в командировка за по 2-3 дни. Аз като пълна глупачка му вярвах, гледах си всички деца, а той се развяваше с някоя фуста. Когато разбрах, че ме лъже и му вдигнах първият в живота ни скандал най-спокойно ми отвърна, че си измислям ooooh! много съм си фантазирала, той обичал само мен, била съм единствената за него #Cussing out В същото време обеснявал на поредната си любовница, че жена му много го ревнува, не се разбирал с нея /мен/, не издържал да живее така. В момента, в който разбра, че искам да се разведем обърна  на молби и обещания. Повече от 7-8 месеца водеше много примерен семеен живот. Аз взех, че повярвах отново.  Докато наскоро установих, че си чати докато съм на работа, а и е навъртял доста големичка телефонна сметка. Явно такъв му е начина на живот и никога няма да  се спре.
   Мога много да пиша, но не виждам смисъл. Дано си направиш някакви изводи и не сбъркаш като мен, защото повярвай ми е много трудно да се измъкнеш от такава ситуация. А  и ако за теб всичко е до страхотния секс да знаеш, че и той ще изчезне в момента, в който срещне поредната тръпка. Дори и да владееш кама сутра пак няма да си му интересна защото ще си неговата жена, а не някоя чужда. Такива мъже не се променят никога. Ти просто ще станеш поредната му жена - дали ще си третата, четвърта или петата Laughing е много вероятно и самата ти да не знаеш.

# 50
  • Мнения: 216

Бих дала шанс, без да обещавам. Само с проверка може да се разбере до къде ще стигне цялата работа.
Ако толкова съм влюбена, ще си дам шанс на себе си и на него. Нещата винаги могат да претърпят трансформации, както моите чувства, така и неговото решение относно други деца.

Да, наистина проверката може да ги провери в действителност как стоят нещата, но за да се направи такава проверка двамата трябва да заживеят заедно, което от своя страна означава той да напусне втората си жена с всичките неприятни последици за него.

Наистина какво значение има дали аз съм въпросният мъж или не.
Зна4и не е толко лошо положението в къщи щом само на "сигурно' би се махнал от жена си.  а по въпроса с пробването- еми не са на по 16 4е да пробват този, ако не излезе онзи, жената е веднъж разведена=разо4арована. Иска деца и може да няма 20 години да пробва сульо и пульо докато намери половинка. За това комуникациите са важни, а ако ти си този невероятен, скромен мъж- замисли се колко си егоисти4ен, и надут( с каква увереност говориш за нейното влюбване а не про4етох ти/той да е влюбен) даже и сметкаджия няма да ми е неудобно да те нарека.

# 51
  • Мнения: 577
От цялата работа ще стане от два стола и на земята или по друг начин казано :Тоя хем иска вълкът да е сит,хем агнето цяло.
Е няма как да стане.
Влюбен ......но ако напусне и сегашната си съпруга......../ама тя пък много ревнива/........първата пък му изневерила..........
И на третата и на петата пак ще им намериш нещо,което не  е както трябва.
Ако обичаше първата много и лудо -можеше да седнете ,да поговорите и да и простиш,все пак имате дете.
Като се зажени за втората от вчера ли стана ревнива?Не видя ли ,че си е такава.Какво хареса в нея,защо направихте тази стъпка?Обичаше ли я?Все пак детенце имате!
Третата изгора.Номер едно за сега по всички показатели..........и тя ще има кусури  Stop току виж майка й  и баща и ще се намесят във вашата връзка,или тя след месец ще срещне колегата`Супер-мен` .........






# 52
  • Мнения: 5 710
Вие бихте ли се съгласили да заживеете с него и с първото му дете?

едва ли. аз съм егоистка и твърде сложните комбинации и компромиси ми идват вповече.
тази връзка ми се струва ( в бъдеще, сега очевидно е страстна и звездна) доста сложна, намесите на други хора ще ми отровят живота,  децата сами по себе си не ме притесняват, обичам деца, но много често децата биват манипулирани, а от мен ще се изисква в името на любовта ми да се напъвам да съм любимата мащеха, да се съобразявам твърде с всичко и всички и то в територията ( дом) и връзката ( мъжа ми), където би трябвало да съм свободна да говоря, правя каквото искам и най-вече да съм спокойна.... после предполагаемо ще се появи наше дете, все ще се чудя дали на другото му дете сипвам най-много, дали му обръщам достатъчно внимание , да не вземе някой да помисли, че ги деля.. после пък трябва да се оправяме и с чувствата на всички по веригата при всеки щастлив повод ( деца, празници, ваканции...) и т.н. не е за мен.

# 53
  • Мнения: 158


Да, наистина проверката може да ги провери в действителност как стоят нещата, но за да се направи такава проверка двамата трябва да заживеят заедно, което от своя страна означава той да напусне втората си жена с всичките неприятни последици за него.

Наистина какво значение има дали аз съм въпросният мъж или не.
[/quote]

Е, хем боли, хем сърби, като те е страх от последиците си сядаш на задника и си кротуваш при въпросната ти втора "лоша жена" и това е. За какво въобще се захващаш с други. Наистина може и наистина да си нямал късмета, ( ама при това че изневеряваш и виж каква жертва си....незнам )  не се съмнявам, но мисля че твърде много искаш от жената до теб в момента. И си нагласяш нещата както на теб ти харесва.

Да, няма значение дали си ти или не. Съжялявам, ме конкретно се обръщам към теб и ти говоря на "ти", но така чувствам и ми е по лесно.

# 54
  • Мнения: 431
С тези доуточнения колко време се тутка мъжа, ама можело да се разведе, ама щяло да има последици, ама не знам си какво... Ако съм толкова отчаяна и притисната от възраст, само за донор на сперма бих го използвала и бих си гледала детето сама. Видимо за друго не става този страхотен красноречив екземпляр.

# 55
  • Мнения: 158

Зна4и не е толко лошо положението в къщи щом само на "сигурно' би се махнал от жена си.  а по въпроса с пробването- еми не са на по 16 4е да пробват този, ако не излезе онзи, жената е веднъж разведена=разо4арована. Иска деца и може да няма 20 години да пробва сульо и пульо докато намери половинка. За това комуникациите са важни, а ако ти си този невероятен, скромен мъж- замисли се колко си егоисти4ен, и надут( с каква увереност говориш за нейното влюбване а не про4етох ти/той да е влюбен) даже и сметкаджия няма да ми е неудобно да те нарека.
[/quote]

Междудругото и на мен ми направи впечатление, това колко тя е влюбена и той е невероятен. А за неговите чувства не се споменава. Само как ще остане без жилище и се налага да живее при нея.... Е, айде нема нужда....Аман от такива...Не че жените сме цветя, но поне децата ви гледаме....Приключвам, че ставам нападателна, и хич не ми харесва това, а иначе бих го запитала още нещо.... Crossing Arms

# 56
  • Мнения: 577
С тези доуточнения колко време се тутка мъжа, ама можело да се разведе, ама щяло да има последици, ама не знам си какво... Ако съм толкова отчаяна и притисната от възраст, само за донор на сперма бих го използвала и бих си гледала детето сама. Видимо за друго не става този страхотен красноречив екземпляр.
Joy Joy Joy Така ами.Мъж чудо на чудесата.

Ай мерси за такъв мухльо.Да се пренесе при нея,ама с втората ще има последици,ама..............Айййй браво на първата,че  се е отървала О`време.Пък и с такъв любовник защо е тръгнала да изневерява.......но няма да питам повече нищо  Twisted Evil

# 57
  • Мнения: 6 971
Абе сигурно сте прави. Ама с любовта какво става? Жената е влюбена в него. Нали в крайна сметка тя идва и се влюбваш. Не можеш да се влюбиш в някой по избор.

# 58
  • Мнения: 216
Абе сигурно сте прави. Ама с любовта какво става? Жената е влюбена в него. Нали в крайна сметка тя идва и се влюбваш. Не можеш да се влюбиш в някой по избор.
Времето лекува. Още по-бързо ако е несподелена любовта.

# 59
  • Мнения: 5 710
аз искрено не разбирам защо една жена ще иска да си усложнява до такава степен живота - мъж с 2 деца от предишни бракове, едното остава при него...влюбването е необходимия начален момент за да започне една връзка, да, но после почват делниците. голяма трябва да е тази любов и смятам, че дори не поравно да се обичат, той трябва да я обича повече, за да поема част от всичко, което ще й сервира. това ще е една връзка, един живот, в който тя ще прави ежеминутно компромиси, и ако той не го разбира това и не я подкрепя емоционално и .. като партньор , не я виждам. иначе, докато се завърти и тя ще има дете, а той ще е завлюбил четвъртата си съпруга ...

Общи условия

Активация на акаунт