неспокоен сън

  • 1 186
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Аааа,с този рахит Twisted Evil Ние имахме същите симптоми,включително ужасно плешиво петно отзад (което слава богу,вече почти изчезна),но никакви истински признаци за рахит(доки си я чеква най-редовно за фонтанели и т.н.) и вит.Д въобще не съм давала.
Ние също спим много неспокойно между 4 и 7 сутринта - върти се,суче се,примрънква,по сто пъти захапва да суче,пуска се,след 5 мин пак си иска и т.н.,докато накрая в 7ч тя се събужда цялата усмивки и гукане,а аз колкото съм успяла да додремя и така Grinning

И ние нямаме проблем с фонтанелата или вмекотяване на костите, но той каза, че това са най-първите симптоми. По-тежките, като гореописаните са едва след това. Не бих искала да чакам да направи наистина рахит, за да взема мерки.  Rolling Eyes

Веси, само изпотяването не може да бъде симптом за нищо!  Wink И все пак - ако имаш някакви притеснения, питай лекаря. Глупаво е да се поставят диагнози по описание. Просто насочвам вниманието ви, това е!  Wink

# 16
  • София
  • Мнения: 10 825
Относно плешивото петно - аз си мислех че всички малки бебета имат такова от непрекъснатото лежане newsm78 Нашето вече почти изчезна защото шилото не стои изобщо легнало, а само се върти по корем.
Наистинина ли е сигнал за нещо нередно? Thinking

# 17
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Относно плешивото петно - аз си мислех че всички малки бебета имат такова от непрекъснатото лежане newsm78 Нашето вече почти изчезна защото шилото не стои изобщо легнало, а само се върти по корем.
Наистинина ли е сигнал за нещо нередно? Thinking

Не знам, на нас лекаря така ни каза, но я видя, все пак... Не знам колко плешиво е сигнал за нещо нередно и дали само плешивото?!

# 18
  • Мнения: 35 968
Относно плешивото петно - аз си мислех че всички малки бебета имат такова от непрекъснатото лежане newsm78 Наистинина ли е сигнал за нещо нередно? Thinking

всички, които аз съм виждала, имат  Naughty
дано да е някакъв тип фолклор  newsm78
/щото и ние имаме Thinking/

# 19
  • Варна
  • Мнения: 340
Коликите ни бяха много силни, но отминаха /надявам се/. Мисля, че няма признаци на рахит, т.к. лекарката го прегледа доста добре, а и не се изпотява и няма голо петно на главата  Wink. Поне се успокоих, че не сме само ние.. ами явно така ще е и занапред, и без това вече свикнахме  Laughing.

Общи условия

Активация на акаунт