ползвате ли козметиката на бебетата си

  • 1 543
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 928
ДОизползвам я. WinkИначе съм много доволна от млякото на Бюбхен,което действа чудесно на кожата ми,след епилация.Бочко-то също съм ползвала за някоя пъпчица.Бебешките сапуни и тях винаги доизхабявам . Wink

# 16
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Ивчо не съм мазала с кремове, но една дерматоложка ни изписа някакво кремче, с което да мажем дупенцето и местата където може да се подсече бебчо. Иначе с нищо не съм го мазала. Ползвам сапун на "Тео" с лайка и съм доволна. Използвах и някакъв шампоан, но много се пенеше и трудно се измиваше косичката на бебчо, затова спрях да го ползвам.

# 17
  • Мнения: 857
бебешко олио на джонсън

# 18
  • Мнения: 5 539
Ползвам, да. Менкаме си ги - аз нейната козметика, тя - мойта Crazy

# 19
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Не, не я използвам

# 20
  • Мнения: 71
Като бременна се мазах с олиото на Нивея,но бързо бързо спрях,защото кожата ме щипеше ужасно #Crazy.Не изплозвам нищо нейно!Но си купувам  бебешки сапуни,зашото кожата ми и много чувствителна Wink.

# 21
  • Мнения: 579
Ползвам и съм много дожолна от вси4ко на Джонсън Sad Sad Sad

# 22
  • Мнения: 2 673
понякога бебешкото мляко за тяло - много добре ми хидратира
мокрите кърпичките  - редовно Grinning

# 23
  • Мнения: 730
Не ползвам,моята ми стига  Simple Smile,въпреки,че цялата й козметика е Бубхен-плодови,направо ми иде да ги изямрно ще й ги оставя на нея Wink

# 24
  • Мнения: 3 356
Ползвам я. BlushДаже мисля да и поръчам и за мен. Blush.Само брат ми да го пратят командировка до Мюнхен,и ще го муфтя и за мене. Blush.
Козметиката е Baby Love  на   DM.Супер е. Flutter

# 25
  • Мнения: 4 358
Ползвала съм кремче Бочко, бебешка пудра, спрей против слънце.
Опитах да се мажа с бебешко олио против стрии, ама това чудо няма попиване и се отказах.

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
много рядко позлвам неговото мляко, ако моето е свършило, случвало ми се е 2-3 пъти

# 27
  • Велико Търново
  • Мнения: 279
Когато кожният лекар установи, че Бобчето е с атопичен  дерматит, изписа един Хидро лосион - Excipial Urea 2%.  Мажех му релефния обрив на бузките , после доктора каза да го мажа с това чудо целия след  баня.
 И тъй като и аз от раждането насам имах нещо като бебешки релефен обрив по лицето и с нищо не искаше да се махне, започнах да се мажа с този лосион - и лицето ми се изчисти отвсякъде  Wink Sunglasses

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 5 642
оооо ДА. Всичко освен крема за зачервено дупе  hahaha  bouquet

# 29
  • София
  • Мнения: 3 664
Ползвам. Пудра, млякото на Бюбхен с лавандула и мандарина, кремче Бочко за някоя пъпчица, бебешки сапун също. Това се сещам в момента

Общи условия

Активация на акаунт