Мнения за 167 ЦДГ Малкият принц?

  • 56 555
  • 298
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 858
бррр,днес пък не сме имали право да присъстваме на родителската среща на група "смехоранчета",защото не се отнасяла до нас.С нас щели да се свържат госпожите и да ни обяснят кога и къде да се видим  Shocked Увериха ме,че учебният процес щял да си върви гладко и когато станела готова сградата да се прехвърлят децата там. Rolling Eyes Междувременно обаче учебните помагала,който изискват от родителите на децата от "смехоранчета",не се искат от другите родители,защото не важало за техните деца.Как тогава гладко ще минава всичко  newsm78

# 211
  • Sofia
  • Мнения: 523
Същата история и при нас ...
Думи нямам ...

# 212
  • София
  • Мнения: 335
Междувременно обаче учебните помагала,който изискват от родителите на децата от "смехоранчета",не се искат от другите родители,защото не важало за техните деца.Как тогава гладко ще минава всичко  newsm78

На мен ми казаха,че в трета група ни се полагат безплатни помагала.Да си ги вземем от Малкия принц. Странно наистина,ако са различни,как точно ще учат децата на различен материал??? newsm78
Иначе ми казаха да дойда на родителската среща,защото не се знае изобщо, за колко точно време ще сме тук?!

# 213
  • Мнения: 858
Л_Дани,вие също ли сте във филиала?Ние сме 4та група-предучилищна.

# 214
  • София
  • Мнения: 335
Денис,извинявай че те подведох,цитирах те заради материалите.Ние сме в централната сграва на 127 ЦДГ.

# 215
  • Мнения: 1
Здравейте, моята дъщеря също е преместена в Буките. Бяхме в група Детелина, но почти не е ходила миналата година- изкарахме 2 пневмонии Crazy
Изненадата ми беше голяма, като се оказа, че ще посещава предучилищна група, защото нямало място в останалите, и също ми беше съобщено, че може и да има размествания,в зависимост от това в коя група има свободни легла. Чудя се какво точно ще прави там, и кой ще се занимава с нея, при условие, че със сигурност няма как да работи по помагалата за предучилищна възраст. newsm78

# 216
  • Мнения: 505
Аз днес най-накрая успях да заведа дъщеря ми на градина. Всичко нормално ми се стори, малко пренаселено само. В четвъртък е родителската среща, ще видим какво ще кажат. "Сложили" са ме в родителския актив отново хаха, явно тази година няма да питат кой иска и кой не Simple Smile)) Нямам нищо против де Simple Smile

# 217
  • Мнения: 858
molestosa,ще разчитам тогава да дадеш информация след родителската среща,на която ми казаха че не мога да присъствам Simple Smile

# 218
  • Мнения: 505
Ще дам! Може ли на лични кое е твоето детенце?

# 219
  • Мнения: 718
Привет на всички!
Както можете да се досетите, отговор на писмото няма. Всички си траят.
Днес е първи ден на дъщеря ми в "Буката", сложили са я в четвърта група (!), тя няма 4 години. Ще видим какви са отзивите днес.
Някой от присъствалите на родителската среща ще сподели ли информация?

# 220
  • Sofia
  • Мнения: 523
Здравейте!
Felicidad - това е безумие! Как детенце 2ра група ще го сложат при големите ... Говори с директорката - поне в 3та да го сложат, за да са по-близки по възраст ...

Точно мислех днес да питам дали има някакво раздвижване.
На мен ми става все по-неудобно това разхвърляне на децата. Отнема ми почти 2 часа цялата хамалогия, а става студено и всеки ден се надявам да не вали.

Ако има желаещи - нека да се опитаме да се видим с г-жа директорката. Аз съм миролюбив човек и много кратно съм казвала, че информацията - навременна и истинна е изключително важно нещо.  Нашите деца са 1ва предучилищна група и аз честно съм меко казано недоволна от сегашната група. На нашите пришълци не се обръща достатъчно внимание.

# 221
  • София
  • Мнения: 335
Аркси, наистина не се обръща достатъчно внимание на нашите деца.Ние сме си гости.
Реших и купих поне същите учебници,защото моят син твърди,че си рисува,докато другите учат.
Награди изобщо не получава,защото /както се изрази госпожата/,въпреки че ги заслужавал,нямало за него.На мен ми е болно,не е въпросът в наградите,а в това че се убива стимула на детето,както и се прилага различно отношение.
Това,което аз зная, че по план ремонтът започва на 15.10 и също по план трябва да завърши за един месец.Аз лично не вярвам да се спази срока.Когато ремонтът започне,смятаме да отидем и директно да говорим със строителите...

# 222
  • Sofia
  • Мнения: 523
Ние следим дали ще почне по план. То и в дъждовно време не се прави такъв ремонт - дават, че почват дъждове скоро. Това е добра идея - да говорим с работниците май ще е най-ползотворното решение?!?
За 1 месец не е сигурно дали ще свърши. Приемните градини май са настроени за престой до към нова година ....

Е какво значи няма награди за тях?!? Да занесем по един блок с лепенки да им дават и на тях награди! Срамота!

# 223
  • Мнения: 718
Arksi, никой не ни пита, "там имало свободни места" по думите на госпожата. Още няколко дечица от бившата група са там. Много ми е интересно с какво се занимават. Чакам и от вас отзиви какво се случва в заместващите градини. Все пак, за да имаме някакви претенции е необходима обща картина на ситуацията.

# 224
  • Sofia
  • Мнения: 523
Felicidad, наясно съм че не ви питат кой къде иска Sad
Днес ще разпитам по-подробно учителката в групата на сина ми - ще споделя като се върна.

Общи условия

Активация на акаунт