безсъние!?

  • 1 518
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 579
в на4алото на бременноста спях като заклана и по всяко време

И аз бях така smile3520,добре си поспах когато бях бременна,ама сега....... Shocked Shocked Shocked

# 16
  • Мнения: 6 164
Уф, аз съм си сомнамбул откакто се помня. Никога не съм си лягала преди 12, от гимназията още, освен в случаите, когато съм била много болна с 39 градуса. Сега разликата е само, че се чувствам по-изморена и го обърквам със сънливост. Още в 18 ч. може да ми се стори, че ми се спи, но легна ли не мога да си затворя очите до 1... Тъй, че не ми се спи, само така ми се струва.. То май е от напрежение. Всяка различно приема бременността си, едни са щастливи най-после и се успокояват, други по-тревожни натури започват с притесненията "сега ще бъде ли наред, бла-бла-бла"...  Е, то всички се притесняваме, но някои сме по-големи маниачки. Аз например постоянно и за всичко се тормозя, голяма шматка съм, сякаш обичам сама да си създавам проблеми Crazy

# 17
  • Мнения: 1 800
И на мен първите месеци адски много ми се спеше, имах продължителен и спокоен сън, но към края - последния триместър от бременността беше ад - нямаше заспиване #Silly, а дори и да заспя по някакво чудо, бързо се събуждах, защото доста често ходех до WC newsm77

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 375
Почти цялта бременност не спах! С изключение на може би 5-6 месец. Първият месец на безсъние е ад, после организма свиква по малко, но до края бях като парцал. Дано да ти мине и да е само в началото. Знай, че нищо не помага. Хормоните си играят.

# 19
Аз пък карам на серии - или се будя посред нощ, по няколко пъти или пък веднага заспивам, но много често сънувам кошмари. Резултата и в двата случае е, че по цял ден ми се спи, усещам се "недоспала". Лошото е, че дъщеря ми на 3.5г кипи от енергия вечер, исками се да прекарам и малко време с мъжа ми, но очите ми се затварят (наскоро си мислех, че трябва със Сънчо и аз да си лягам newsm78)

# 20
  • Мнения: 132
И аз в началните месеци не можех да спя по цяла нощ, имах страхотно сърцебиене и се чуствах адски зле. Съветвам те да пробваш с капки мента, глог, валериана - моята лекарка каза, че спокойно могат да се приемат от бременни. Също така по една чаша топло мляко пред сън или ябълка. При всички положения няма да ти навредят, а едниствено може да почустваш облекчение.
Успех и леко бременеене!!!!!!

# 21
  • Мнения: 3 423
будна съм от 3 Cryи даже вече изгладнях ,чак ми къркореха червата затова сега седя пред монитора с кофичка шоколад и купичка с маслини Sickпозволявам си да върна темата та ако някой се е сетил за лек срещу безсъние да го сподели Cry

# 22
  • Мнения: 1 613
Аз спях много през първите 3-4 месеца. След това спях много леко, чувах всеки шум и се събуждах, но пак заспивах и така до следващия шум.

# 23
  • Мнения: 2 952
Ами като спях по цял ден....ве4ер се  слу4ваше да  будувам 4есто ...незнам какво е това нарушение на баланса ...но  премина бързо.Освен това може да се  вълнуваш прекалено  Grinning  Изпивай по 1   чаша  топло мляко , погледай малко ТВ ....и така ....някои пият ментов  чай...успокоява и отпуска.... Peace

# 24
  • Мнения: 6 472
Аууу само как спях първите 3 месеца - прибирах се от работа към 17,30, лягах си и посъбуждах лекичко когато си идваше мъжлето. Следващото ми събуждане беше с 300 зора чак сутринта като звънне часовника Shocked
Безсънието ме подгони последните 3 месца Sad

# 25
  • Мнения: 2 952
Зна4и накрая  е  било при  теб  безсънието ... newsm78 може  би от неудобство от корема ....аз  още съм  ок....спя  си ....омръзнаха ми позите  само настрана  ... Rolling Eyes

Ина4е  не  съм 4уствала прекалена умора , сигурно  , защото не  работя...но   след работа ...оле ..какво  спане  щеше   да пада  ...как имате  енергия...

# 26
значи не съм само аз.сега съм в 27г.с. и от 10тина дена насам спя по 6-7 часа на денонощие,просто не ми се спи,сигурно защото вече съм болнични и съм отвикнала да си почивам толкова.май няма лек и трябва да си намерим някакво занимание нощем newsm78

# 27
  • Мнения: 140
На мен тотално ми се обърка биологичния часовник-по цял ден ми се спи,а нощем броя овце до сутринта.Ако успея да заспя за малко,сънувам такива сънища-майко мила-ужас!И ги помня дни наред-нещо,което никога не ми се е случвало преди.Главата ме боли така,че все едно съм преспала незнам колко часа,а всъщност не е вярно,събират ми се 5-6 часа сън в денонощието.Милото ми дете,с какво ли още има да ме мъчи... Grinning Grinning GrinningОт сега го обожавам!

Общи условия

Активация на акаунт