Music Idol 3 - тема 13

  • 25 708
  • 536
  •   1
Отговори
# 465
  • Пловдив
  • Мнения: 187
Хора, дали е качено вече предаването от снощи, че не можах да го гледам, дайте линк,pls

# 466
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Хора, дали е качено вече предаването от снощи, че не можах да го гледам, дайте линк,pls


Виж във втори пост на 1-ва страница. Има линк към youtube и официалният сайт. Поне на едно от двете места трябва да го има.

# 467
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Хора, спрете да повтаряте за този избор на песен.
Вече колко пъти различни айдъли се издаваха, че не си ги избират те.
Не ме интересува кой тъпанар я е избрал. Тъпото е, че се случи и Русина наитина я изпя! Изгавриха се с двете момчета... Срам ме е от македонците!

# 468
  • някъде другаде
  • Мнения: 629
Ще си останем псевдо патриоти - Сашката трябваше да е на финала, но някоя от трите фукли трябва да си изживее трите дни слава и после....  Whistling
п.п. Вот със смс !?!? Вие още ли вярвате в дядо Коледа?
Peace
А SMS -сите са само за приходи

# 469
  • Мнения: X
Четворката финалисти е тази, която очаквах и с удоволствие ще гледам оставащите два концерта. Нека от форума да звучи повече позитивизъм  Peace
точно така! Както се казва- на който не ми харесва, да не гледа бе, майка му стара! Аман вече от това- за мен МИ свърши! Все едно някой на сила ви кара да го гледате! Голямо вживяване, голямо нещо! Луд фен съм на Маги, но това е състезание! Няма да взема се гръмна ако не спечели нито пък да рева с крокодилски сълзи!
Като цяло от всичките 3 издания това за мен е най-доброто! Страхотни участници, много силна селекция на гласове! Запомнящи се. Момичетата са просто лъвици! Евала, чак им завиждам на гласовете и присъствието на духа! Готини, готини, страхотни!  Party
Подкрепям абсолютно...Трудно беше да останат толкова малко, защото много от тях ме кефеха много. Ще стискам палци на Маги, но само това, смс-си не пускам  Stop

# 470
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 953
Не ми хареса изпълнението на песента от Русина. На моменти сякаш отстичаше стиховете Thinking

# 471
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Цитат
Голямо вживяване, голямо нещо!
Вотът е нереален, затова!
За това масово възмущение си има причина.

# 472
  • София
  • Мнения: 230
Много мъчно ми стана за Тара. Sad Безумие беше точно двамата с Боян да са във "Война на гласовете"- Русина изпя много лигаво и посредствено тази велика българска песен, а и направи лошо впечатление с избора си...  Sick
Очарователно е как Боян и Александър искрено се подкрепяха през целия "Мюзик айдъл"- достойно за пример!   bouquet

Настръхнах, чувайки първите тактове на "Яно мори"- един е Тоше, но и Боян ме разчувства до дъното на душата ми... Sad Hug Между другото, Тоше Проески е единственият, чието изпълнение на "Зайди, зайди" ме е разплаквало...поклон!

http://www.vbox7.com/play:1c3aa515

На финала съм за Боян, естествено!  Hug

# 473
  • Варна
  • Мнения: 18 043
Някой знае ли какво ще има другия понеделник? Финала е на 08.06., а на 01.06. какво ще гледаме? Embarassed

# 474
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Не гледах вчера цялото предаване, хванах само последните кадри, но се радвам, че отпадна Александър.
От самото начало имаше такова идеализиране на двамата македонци, постоянно ги сочеха за фаворити, а и бяха любимци на журито.

И вчера голямата драма, голямата трагедия, че един от тях ще отпадне, хайде моля ви се... защо не се драматизираше отпадането на другите айдъли?

Друг е въпроса, че надали това е истинският вот.

# 475
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 096


Настръхнах, чувайки първите тактове на "Яно мори"- един е Тоше, но и Боян ме разчувства до дъното на душата ми... Sad Hug Между другото, Тоше Проески е единственият, чието изпълнение на "Зайди, зайди" ме е разплаквало...поклон!

http://www.vbox7.com/play:1c3aa515


Малко спам, но и аз се разплаках Cry Зачудих се как Бог може да сътвори нещо толкова прекрасно /като Тоше/ и после просто да си го вземе? Необяснимо ...


И вчера голямата драма, голямата трагедия, че един от тях ще отпадне, хайде моля ви се... защо не се драматизираше отпадането на другите айдъли?


Може би защото другите са си заслужавали да отпаднат. Задаваш отговори.

# 476
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
[/i]

И вчера голямата драма, голямата трагедия, че един от тях ще отпадне, хайде моля ви се... защо не се драматизираше отпадането на другите айдъли?


Може би защото другите са си заслужавали да отпаднат. Задаваш отговори.
Ами не е така.. само един ще е така или иначе победителят, все някой ще отпада. Излишно драматизиране.
Александър трябваше и по- рано да отпадне, мое мнение. Peace

# 477
  • Мнения: 67
[/i]

И вчера голямата драма, голямата трагедия, че един от тях ще отпадне, хайде моля ви се... защо не се драматизираше отпадането на другите айдъли?


Може би защото другите са си заслужавали да отпаднат. Задаваш отговори.
Ами не е така.. само един ще е така или иначе победителят, все някой ще отпада. Излишно драматизиране.
Александър трябваше и по- рано да отпадне, мое мнение. Peace
да,и ние за какво гледахме няколко месеца МА и гласувахме,за да ни натресат накрая Барбито едва ли не за победител,не гледам нещо много хора и по другите форуми да казват,че си е заслужавало тя да е на финала Peace
Аз харесвах Дарко,Ели,Вики(докато не почна с това Да си ходя ли,да остана ли).Симона(защото дете на 13 заслужено стигна до там,има си изключителен глас,който още не  е развит в пълна степен заради възрастта и) и смята,че особено първите 2-ма споменати биха били в пъти по-добри от Русина и тяхното достигане до финал би бил в пъти по-реален от този на Русина Peace
P.S.Какво мога да кажа за Тоше,поклон пред светлата му памет PraynigГоспод дал,Господ взел!Уникален талант,който аз винаги съм обожавала.

# 478
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
да,и ние за какво гледахме няколко месеца МА и гласувахме..

Е, който гласува, сигурно го е яд, мда ...

Относно драматизирането, нямах предвид страстите тук в тази темичка (уважавам мнението и предпочитанията на всеки Peace), а "драмата", която си позволиха да изиграят опосумите вчера на прякото предване. Грубо беше и спрямо всички отпаднали досега, както и спрямо финалистите. На мен така ми изглеждаше!

Последна редакция: чт, 28 май 2009, 10:19 от anuschka

# 479
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Някой знае ли какво ще има другия понеделник? Финала е на 08.06., а на 01.06. какво ще гледаме? Embarassed
Концерт в памет на Вили Казасян! Няма да има отпадане и борба за оставане! Просто ще пеят! Хайде да  ги видим сега дали ще се справят добре, когато няма психическо напрежение!

Общи условия

Активация на акаунт