Гласуване за ФШ конкурс на тема "Семеен портрет"

  • 1 293
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 771
Привет! Тази седмица успях да участвам само в тази категория. Моето е номер 3. Много се радвам, че ви е харесало, аз го правих много набързо и никак не ми спореше, тъй че има какво да се желае още от изпълнението. Поздравления и за всички останали творби!

# 16
  • Мнения: 293
Малко късничко сядам на компа...
И така , да обобщим:
Първо място със 17 гласа - номер 3   smile3501   bouquet
Първи подгласник - номер 4  smile3501  bouquet
Втори подгласник - номер 2  smile3501  bouquet
На победителите - честито   bouquet  bouquet  bouquet
Следва почерпка ... шегувам се  Grinning

Моите са 5 и 6

# 17
  • Мнения: 0
Браво на всички участвали в тази задача Hug
На мен тя ми се опъна и нищо не успях да сътворя.
Фаворит ми е номер 3, а също много ми хареса и номер 2.
Браво! Продължавайте все така!

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 76
Честито на всички и тук  Hug Супер интересни творби сте сътворили Simple Smile
Аз не участвах в тази задачка, въпреки че ми беше много интересна.

# 19
  • Мнения: 1 400
Честито и от мен на победителите!   bouquet

Тази седмица не успях да участвам (отново Tired), но пък мисля поне да покоментирам малко Flutter .

1. - Ако снимката беше по-контрастна щеше да е супер. Шията на майката - личи си много clone stamp-a. Съвет - едно парче козина с подходяща форма и обем + маска и би се получило много по-добре Peace
2. Ръцете на майката не се виждат и това създава излюзията, че снимката е само от татко и бебе и така...таткото изглежда двуглав Embarassed. Ако главата на лъва гледаше към майката? newsm78
3. Харесва ми. Но много ми се набива на очи шията на майката. Също и главата на таткото е леко омазана по някакви причини. Много интересно като цяло.
4. Това ми е фаворит Peace Въпреки, че можеше още малко да се поиграе с контраста е много сполучливо Peace
5. Главите са много големи и ....ами така е направено, че все едно са с маски хората . Много несполучливо рязане и наслагване...
6. Тук ситуацията е почти същата като при 5, но маааалко по-добре. Котенцето се е получило Peace

Това е от мен. Надявам се, че няма обидени Hug

# 20
  • Мнения: 10
Благодаря на всички, които са гласували за моето творение. Аз съм номер 4

Общи условия

Активация на акаунт