Ти какво сготви? Снимай, покажи!? - 40-та тема

  • 89 638
  • 676
  •   1
Отговори
# 360
  • София
  • Мнения: 372
запечени картофки


тутманик


и яйцата във фолио. откраднах и от украската, че много ми хареса идеята  Flutter

# 361
  • Мнения: 679
значи никаква документалистика, че си я правила и яла  Wink Не се зачита, дай втори опти  Peace

Пускала съм вече снимка.  Simple Smile Ето. И я правя за трети път. В миналия пост писах, че искам да я правя, ама се чудя, защото мъжът ми не я харесва, но все пак я направих.  Mr. Green  hahaha Аз не съм ли хора?  Joy

Пеп-4о, хич не се чуди. (Сега ще стана една от подстрекателките.  Mr. Green) Аз се чудих сигурно месец преди да я направя тая салата, но тъй като ми я "навирахте" в очите всеки ден и я хвалехте колко била хубава, хрупкава и т. н. се престраших. Първо си гризнах от една сурова тиквичка. Брррр, гадно!  Sick Но си казах, маринована ще да е по-вкусна. И наистина, хареса ми. Колко ракийка отиде с тая салата ако знаеш...  Heart Eyes И все едно въобще не ядеш тиквичка, супер е! Само да кажа, че ако не обичаш сладко-кисело /като мен/, може би медът ще ти дойде малко вповече, затова аз не слагам 2 с.л. както е по рецепта, а 1 кафеена лъжичка, колкото да не е без хич. Peace
Давай, Pep-4o, по-смело! Ще ти хареса!  Hug А ние чакакме с нетърпение развоя на събитията. Сериалът продължава... Laughing

Последна редакция: нд, 31 май 2009, 08:16 от dixi

# 362
  • Мнения: 319
здравейте, аз пак пропуснах много, но сега ще наваксам, супер сте   bouquet
Вчера бяхме на рибка и салатка: /извинявам се за лошата снимка/


И да не остана по назад ето ги и моите Ушки, ааааааааааа Селма аз тъкмо тези направих и ти си пуснала нови диетични, нямаш милост ама като ми е слаб ангела  Twisted Evil ще се правят и те

# 363
  • София
  • Мнения: 3 817
Днешната закуска- палачинки с мед и сладко от сини сливи.


А това успях да снимам от вчера- пилешка супа


и пилешко месце на скара.

# 364
  • Мнения: 679
Аааа, Веси, няма да се разберем така!  Naughty
Моментално влизаш в черния списък с подстрекателките!  #Cussing out
Още не съм ги направила тия прословути ушки.  ooooh! Ще почне втори сериал май...  Laughing 
Само да взема заплата в понеделник, запретвам ръкави и се почва: ушки, чушки, торти, морти...
А дотогава, приготвяй се! Идвам на гости у вас! eat  И няма какво да се извиняваш. И на рибката няма да й простя.  Laughing

# 365
  • И тук, и там, навред....
  • Мнения: 755
Ето и нашата вечеря  Wink:
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=12611426 - пилешко в плик и салатка
И мини банички със сирене от бутер тесто за дечко  Laughing
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=12611445
И пак от бутер тесто "Ушки" / ама станаха мн. големи/, но пък супер вкусни  Peace
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=12611444

Приятен ден на всички ви!  Hug  chef Hug

# 366
  • Мнения: 679
Eee, Иржи, и ти ли!  ooooh! Това не е истина! Ушки ще ми правиш!  Mr. Green И ти се стягай за гости! А филенцето е ммммммммм  Heart Eyes

И още малко спам: Да ви кажа какво направи щерката преди малко.
Аз сега съм с мигрена и гледам да се разсейвам на компютъра, че така се чувствам малко по-добре. Не ми се готви хич.  Sick
Малката дойде и ми каза: Мамо, искам пържени филийки.
Аз й обясних, че мама има мигрена и като пържи филийки й става лошо на стомахчето.
Тя пита: А къде е мигрената?
Аз: Ей тука, на главичката, дето ме цункаш, когато ме боли.
Тя ме целува по челото.
Аз й казвам: Много си добричка и мама много те обичка!
Тя:  hahaha А сега ми дай пържени филийки!  Joy

В момента тати пържи филийките.  Mr. Green

# 367
  • Мнения: 319
dixi  Joy hahaha Joy заповядай, докато не са свършили  Hug
ама виж какъв мъж имаш само  smile3501 дано по-бързо се оправиш   love001

# 368
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Гелева, тези апетитни палачинки направо Crazy...

Десертът ни от вчера - Негърското дупе на Марулка /като взех да го правя установих, че е същата рецепта, която ние наричаме "Черната магия", само че не сме слагали сметана - е, със сметаната е по-вкусно естествено.../:


Закуската - панирани козуначени филийки с ягодово сладко:


# 369
  • И тук, и там, навред....
  • Мнения: 755
dixi - ИДВАЙ!  Hug Хем ще си хапнем "Ушки", хем може и мигрената да оправим Peace Стискам палци да ти мине до няколко часа! Praynig И най-хубавото е, че Криси все-пак ще си хапне пържени филийки  Grinning!

Аз в момента правя салатата от тиквички на Labrex. Току-що направих маринатата и чакам тиквичките да се отцедят със солта..... Ще докладвам как е станала!  bowuu

# 370
  • Мнения: 427
Вчера за празничната вечеря по случай завършването на малкия абитурент имах ме обещано агнешко бутче с пресни картофки и салатка от доматки ,краставици ,зелена салата , зелена чушка, магданоз и подравки.

# 371
  • Popovo
  • Мнения: 219
Здравейте.С готвенето ще се включа по-късно,но искм да ви помоля за нещо.Една от колежките ми много харесва пърлянки и ме помоли да й намеря рецепта.Някой би ли ми "отслужил" с една рецептичка? Praynig Тук съм виждала,затова Ви моля да ми помогнете.
Благодаря ви предварително!  bouquet

# 372
  • Мнения: 679
Вчера за празничната вечеря по случай завършването на малкия абитурент имах ме обещано агнешко бутче с пресни картофки и салатка от доматки ,краставици ,зелена салата , зелена чушка, магданоз и подравки.

Хайде покажи ги да ги видим. Simple Smile

Мама Веси, заповядай: Пърленки н … 85;ди

Иржиhahaha и теб ли те зачовърка тази салата? Сподели харесала ли се е у вас. (Аз вече съм добре by the way Simple Smile)

# 373
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Гледам пак ушки, негърчета, палачинки, френски тостове, разногледа станах, спрете се Wink Laughing
Селма, направи ми впечатление че тестото за диетичните ушки си го замислила както е за Охлювчетата на Варвара, супер,така хем не се губи нежния и мек вкус а пък и маслото в недиетичния вариант е наистина много Peace
За съжаление не успях да видя снимките на иржи,защото много бавно ми се отварят и накрая запецва и нищо повече на отваря, пробвах няколко пъти Cry
Поли, кокоските за запланувани за другия уикенд Peace
От нас за обед имаше любимите ми пикантни спагети с миди, рибка на скара и сладолед  Crazy





Последна редакция: нд, 31 май 2009, 15:18 от Lindita

# 374
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Lindita тази рибка на скара е newsm74
mari_eta негърско дупе? Ще го правя и аз някой ден вече  Tired Mr. Green
Днес на мусака и таратор  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт