Мъжът ми си търси "дискретна връзка" в сайт за запознанства - как да постъпя

  • 28 016
  • 112
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 657
Нямах предвид да отиде на среща с него.Може би това е един от начините да разбере какво му липсва, какво иска ако се регистрира и му пише с друго име.

# 16
  • Мнения: 405
Ами не е толкова сложно. Ако ни държи в течение ще помагаме.
Надявам се, но ще трябват доста усилия от страна на авторката ...А относно одеите, които даваш - частни консултации възможни ли са при лична необходимост? / сериозно Simple Smile/

# 17
  • София
  • Мнения: 17 374
Ох, народа тотално е изтрещял  ooooh!
Жена му едва излязла от болницата, с второ дете, не може да гледа от умора, той търси къде и с коя да си го сложи, а вие едва ли не я изкарвате виновна, че нещо си не му дава.
Една здрава сопа, ей това не му дава.
Аман от недорасляци, дето оставят жена им да се оправя с всичко сама и после се сърдят, че е изморена и няма желание за секс, което, разбира се, е чудесно оправдание да идем да го сложим на някоя 20+ годишна, която никога не е изморена и  ни смята за най-велики на света.

За съжаление, тези сайтове са краста, от която май оттърване няма. Авторката трябва да реши може ли да живее с това или не.
Аз поне не знам за начин това да спре.  Tired

# 18
  • Мнения: 293
Според мен проблема изобщо не е в честота на правенето и в това,че си се отдалечила за малко след раждането.След като казваш,че дори и когато сте го правили редовно и всичко уж е тръгнало към добро той продължава със сайта значи или не го привличаш,не го кефи секса с теб,няма тръпка или просто си търси разнообразие въпреки хубавия секс вкъщи.
И в двата случая според мен решението е да седнеш и да говориш много сериозно с него така че да си каже всичко.Това с представянето ти във форума на друга не мисля,че е най-добрата идея.Накарай го да си признае всичко на теб , а не на някоя виртуална друга жена....

# 19
  • Мнения: 133
Хмммм..  и аз имам профил в един сайт за запознанства  / не че се гордея с това, ама не се и срамувам/ . Мъжа ми знае... и все ме бъзика.. кво става с любовниците. А аз влизам там... от скука. Когато мъжът ми е в командировка или е по цял ден на работа, когато децата спят или са при баба си. Просто понякога ми се иска да си поговоря с някой. А и след секс предложенията от страна на непознати мъже после съм доста настървена като си дойде скъпия. Като цяло не виждам нищо страшно във висенето в сайтове за запознанства, стига всичко да си остава във виртуалното пространство.

# 20
  • Мнения: X
На мен друго ми е чудно.Откъде тези мъже ,при семейство и две деца,едното още бебе,имат време за такива глупости?
Жени,защо не се вземете в ръце и не ги накарате да помагат тези мъже?!
Да,ходи на работа,но това дава ли му право вечер като се върне ,да излапа чинията ядене и да се настани пред компютъра ?
Вие да не би да сте спали цял ден?!
Сигурно ще кажете,че много съм го тормозила моя мъж...но той къпеше вечер децата,аз да съм ги къпала не повече от 3-4 пъти,когато сме имали гости и е трябвало един от нас да стои с тях.
Правеше им млякото за вечерта,редувахме и със ставането през нощта,водеше ги на разходки, събота и неделя пак с нас...Откъде време и желание за глупости?
Отглеждате си ги като махараджи тези мъже,после защо гледали навън?Ами като им е скучно?
Мъжете са малко като децата,като им остане свободно време и нищо смислено ,с което да го запълнят и почват с простотиите.
Сори за резкия тон,но тук вече тези теми стават резонни... 

# 21
  • Мнения: 3 641
Мен ми направи впечатление,че въобще не се крие този господин. И децата даже знаят как се трие хисторито на комп, а и си признава. Явно въобще не му пука за чувствата на жена му. Егати  и безочието. Предполагам, че след сериозен разговор ще обещае да престане и пах ще си кара по-страрому.  И аз като Бърди съм скептична, човека иска да се доказва,че още е мъж.
А ,някоя "възрала" ли му е поне Rolling Eyes

# 22
  • София
  • Мнения: 17 374
краси.мира , точно моята мисъл  Peace

# 23
  • Мнения: 686
Спри му нета и му измисли някво смислено занимание,както каза краси.мира.

# 24
  • Мнения: 3 641
И да му го спре или от работата ще влиза или от зала.Все ще намери начин, колко такива случаи само тук във форума са описани.
Ако има търпение и нерви да изчака да му отмине.

# 25
  • Мнения: 2 011
Щом играе мръсно зад гърба ти,
и след като си регистрирана,
защо не му пишеш в сайта?
(без да знае, че си ти?)
Да сравниш какво ти говори на теб
и какво говори по принцип?
Да, и аз бих направила така. Даже и среща ще си уговоря, намери някоя снимка (чужда и секси ) ....
Мисля, добре ще го изненадаш #2gunfire

# 26
  • В светлото бъдеще на своята приказка...
  • Мнения: 222
Ситуацията наистина е неприятна. Според мен ако с добронамерени разговори не съумеете да я разрешите помежду си, то оправия няма.  Rolling Eyes

П.П. КЛОНКА, къде си?  Joy

# 27
  • София
  • Мнения: 62 595
ТОй да има такъв късмет, пък аз най-недискретно ще му вдигна такъв скандал, че ще му топли на мераците дълго време!

Мъжете не че нямат време, а гледат "много да работят", за да не са вкъщи и да гледат деца. А като е "на работа" върви го гони какво прави!

# 28
  • Мнения: 431
Няма да се занимавам да го следя, да си правя профили или да уча акробатически секс номера. Добра идея ми се вижда да го впрегнеш в работа, но като резервен вариант бих събирала пари и варианти за самостоятелен живот.

# 29
  • Мнения: 637
И аз съм ЗА - почни да си пишеш с него, но ти поне трии хисторито !!!
После на срещата - само се появи, усмихни му се и си тръгни.... ако след това той самият не пожелае да седнете и поговорите като зрели хора, да  ти се извини и да влезе в релсите - значи няма спасение и по нататък....

Давам за пример случай с мене: направих точно това с един мачо, дето ми се кълнеше в вярност, то едни чувства, то едни планове, но аз нали съм си спец ИТ и доста хитра.....почнах такъв чат-контакт. Снимки пратих едни   Embarassed... веднага пожела среща. В същото време аз му звъннах и исках да се видим - отказа, бил до късно на работа.
В уречения час бе в заведението ..."Ха, ми ти какво правиш тук" , "Ми среща с приятелка,а ти - нали на работа".....измънка някакво обяснение, заоглежда се...... а аз станах от масата и му казах "ОК, лек ден от мене и не чакай *****, тя няма да дойде".  Shocked Shocked Shocked
Оня онемя, приседна .... осъзна набързо какво е станало, измрънка че никоя досега не му е правила такъв номер.... а аз му казах "Не си си намерил майстора... Сбогом" !!!

Общи условия

Активация на акаунт