ФЕВРУАРСКИ БЕБЕТА 2010 г.

  • 15 184
  • 254
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 7
Поздравления Elidam, значи вече бие сърчицето на твоя бебчо! Лекарят каза ли ти да правиш някакви иизследвания или чак като се регистрираш? Питам защото моята лекарка каза, че в събота щяла да ми даде някакъв списък с необходимите изследвания.

# 226
  • Bourgas, Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 414


Добре дошла при нас,миличка.Ако този път устискам до февруари разликата на дечицата ми ще е 12 години.Ще започваме да се учим на ново май Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Мисли си само хубави неща. Ще устискаш, разбира се!

И нашата разлика не е малка. Каката ще е на 11 години . И всичко започва от начало. Обаче да си призная много разчитам на помощта й. Единственото неприятно е, че още от сега започва да се налага тенденцията към компромиси, заради доброто и на двете деца. Утре трябваше да пътувам с каката за морето. Има един детски фестивал, за който тя се готви цяла година. Да, ама не. Лекаря каза да си стоя в леглото. Цяла вечер плаках в петък. Още не мога да се примиря, че за първи път няма да мога да я придружа. Ще се жертва татко й.

Аз всеки път забравям да поздравя новозаписалите се майки. Приемете моя поздрав по дефолт welcome welcome welcome

# 227
  • Пловдив
  • Мнения: 349
Здравейте и от мен отново момичета  Hug Чета ви, но пусто не остава много време за писане. На мен от 2-3 дни вече започна сериозно да ми се гади и единственото спасение е спане или ядене Sad А се зарекох тази бременност да не ям много, че предишната доста килца качих, които още не съм свалила. Гърдите също много ме болят, а цялата ми кожа е ужасно болезнено чувствителна на допир. Съответно и спрях цигарите без никакъв проблем, просто защото само да помириша дим и нещо в мен се навдига  Sick Добре, че не рабоя, а си се гледаме с Рали, та поне мога да полягвам от време на време. За съжаление обаче разходките съвсем ги ограничихме, но гледаме да се занимаваме с нещо из вкъщи на хладничко.
За първа страница - втора бременност, термин 10 февруари, от Пловдив съм...Друго трябваше ли? Няма ли и някой друг от Пловдив?
Прегръдки за всички и леко бременеене Hug

# 228
  • Мнения: 0
недей да тъжиш,живот и здраве ще имаш много възможности да компенсираш.  WinkИ аз на пример понякога като не мога да отида на мач на сина си се разтройвам, но в крайна сметка мисля че е по-важно да си показваш обичта към детето всеки ден и в такива моменти когато не можеш да бъдеш с него то ще те разбере. Peace

# 229
  • София
  • Мнения: 166
Здравейте момичета,

виждам че групата много е нараснала, това е супееееееер.

Днес бях на лекар, видя се плодно сакче. Видеозона показа, 5 седмици и 3 дни  и термин 12.02.2010, което се разминава с 5 дни с таблиците които ги има в нета, но това е нормално, защото всеки има различна овулация. Каза ми да отида 20.07, когато сам в 11г.с и тогава вече ще ми прави всички изследвания, първо си помислих, че е доста късно, ама после реших да не се втелясвам, щом се чувствам добре значи всичко ще е наред. Човека ми даде всичките му телефони и каза че мога да му звъня винаги и най вече да се радвам на бременността си което смятам да направя.

Много, много целувки на всички.   Hug

# 230
  • Мнения: 1 131
Върнах се от лекар.Видях си точицата,но казаха,че е рано да се види друго.Термин 19.02 2010г.На 26.06 съм пак на лекар да видим дали всичко се развива нормално.

# 231
  • Мнения: 0
Ето и моя отчет от прегледа:

Видях си плодното сакче и жълтъчно тяло или яйце /нещо подобно/. Не ми каза термина, на следващия преглед, тоест на 25 юни. Тогава 1000 процента ще ми каже за бебчето... И ми каза да не разпространявам новината, но само на вас казвам  Hug Не мога да се стърпя,  Laughing какво да направя...

Ох, мина, чувствам се по-добре, момичета, сега остава всичко да върви по план и по вода. Дано всичките имаме късмет. Пу-пу-пу, аз с първата бременност нямах никакви проблеми, дано и тази е лека.

Имам страшен апетит, даже и в момента се тъпча пред комп-а и готвя мусака за мъжете довечера.

За секса одеве забравих - правим секс малко по предпазливо, не можем да се развихрим, разбира се. При първата бременност също, нямаше проблеми. Да ви кажа даже исках да родя малко преди термина ми, той беше на 26 юни, а аз исках бебето да е моята зодия - Близнаци, викам на мъжа ми: хайде да правим БУРЕН секс  moresmile. И правихме, правихме, но така и до последния ден не получих никакви контракции. Раждането ми беше предизвикано... и така... Сексът е добре, когато е с мяра. Разбира се, ако докторът не е го е забранил изрично.

Хайде до после!!!



# 232
  • Мнения: 219
Sunny9, Харем стил и Vanilia 77 честити ви точици! С колко дни закъснение сте днес? То зависи и от овуто де  Peace
За секса си правим, но сме разредили и по-внимателно го даваме. Аз хем имам желание, хем не ми е много комфортно като все нещо някъде ме придърпва  Blush

# 233
  • Мнения: 0

Ralipo, на мен ми е 17-ти закъснение.

# 234
  • София
  • Мнения: 35
Sunny9, Vanilia77, Харем стил, Честити плодни сакове,  момичета!!!  Hug

Моят доктор не ми определи термина, но по мои изчисления е 09.02.2010. Дай Боже всичко да е наред!!  Praynig
Shomire, и мен така ме блъскат хормоните. Както съм си добре, изведнъж ми става толкова криво и започвам да плача.  Интересното е, че гледам как хората се радват на лятото, а на мен ми е едно лошичко и ми се гади. Днес даже си тръгнах по обяд от офиса.  Sick

А за секс честно казано нямам голямо желание тия дни и сме го поразредили, което хич не е добре, ама........ надявам се скоро да се пооправят нещата smile3506 Напоследък все ми се гади и ми е тежко, или просто заспивам вечер като труп.. Embarassed



# 235
  • Мнения: 1 131
Sunny9, Харем стил и Vanilia 77 честити ви точици! С колко дни закъснение сте днес? То зависи и от овуто де  Peace
За секса си правим, но сме разредили и по-внимателно го даваме. Аз хем имам желание, хем не ми е много комфортно като все нещо някъде ме придърпва  Blush

Днес ми е 2-ри ден закъснение.Овулацията ми беше на 23.05.Аз съм много рано още,вие поне имате повече от 10 дена закъснение.Ама аз почнах с тестове от 4.06 и тогава си видях бледата втора чертичка.

Момичета давайте на лични информация,че темичката много порастна.
1.Коя бременност ви е
2.Години
3.Вероятен термин
4.Град

# 236
  • Bourgas, Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 414
Ето и моя отчет от прегледа:

Видях си плодното сакче и жълтъчно тяло или яйце /нещо подобно/. Не ми каза термина, на следващия преглед, тоест на 25 юни. Тогава 1000 процента ще ми каже за бебчето... И ми каза да не разпространявам новината, но само на вас казвам  Hug Не мога да се стърпя,  Laughing какво да направя...




И моя доктор почти така ми каза. Викам му: ,,дай ми напраления за всичките изследвания, че докато съм в болнични сега да ги направя''.
Той: ,,Чакай да видим ембрион и тогава. Още не казвай''. Звучеше ми все едно празна работа. Пък вика всичко е наред. Много се издразних.
Аз днес пак имам зацапване. Всичко било на хормонална основа и щяло да се оправи.
 

# 237
  • Мнения: 0

Нарцис, предполагам, че казват така, за да се застраховат. Не се ядосвай! Нали знаеш, какво трябва да стане - то става.

Искам да ви кажа, че този същият доктор при първата ми бременност дори не ми каза пола на детето, за да не сгреши  #Crazy. Явно е имало в случаи, в годините по-рано, които не познавал пола на бебето и на мен не ми каза.
Предполагам, че това си е тяхна практика - да казват нещо, когато са хиляда процента сигурни. Защото все пак това не е шега работа.


# 238
  • Мнения: 219

Нарцис, предполагам, че казват така, за да се застраховат. Не се ядосвай! Нали знаеш, какво трябва да стане - то става.


Точно така е! Аз ви питам за да знам горе долу какво да очаквам да се види на първия ми преглед в петък. Все го мисля, няма как...

# 239
  • Мнения: 7

Точно така е! Аз ви питам за да знам горе долу какво да очаквам да се види на първия ми преглед в петък. Все го мисля, няма как...

Ralipo, с теб вървим заведно, така че в петък би трябвало вече да чуят сърчицето. Аз ще ходя на преглед в събота със същата надежда Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт