Родителите на мъжа ви,той,вие,децата - сложна работа

  • 4 030
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 873
моите отношения със свекитата първоначално бяха много топли.щом се оженихме и забременях,направо бяха влюбени в мен.щом родих,открих,че съм била за тях инкубатор на внучето им ooooh!-предложиха ми да я вземат за отглецдане.отношенията ни започнаха да се напрягат-ние със съпругът ми не приемаме съвети и вмешателство Naughtyимаше момент,в който едва ги дишах,но след това гневът към тях се превърна в безразличие и започнах да спазвам дистанция.така конфликтите намаляха Peace
детето ми ги обича,а и те са луди по нея,дават всичко за нея,много я обичат.......не мога да лиша детето си от това Naughtyнаречете го лицемерие,но се държа добре с тях и поощрявам всеки опит да ми се харесат Crazy
със съпругът ми и майка ми е същото,така че сме квит с него Peace
посещаваме родителите си,но живеем не само в отделен дом,но и в отделен град.
по отношение на празниците-започнахме да поставяме традицията да си ги празнуваме семейно удома Simple Smile

# 16
  • Мнения: 212
Как реагира мъжът ви когато не се разбирате с родителите му?-Ами разбирам се с родителите му

Отразява ли се на връзката ви?-най-вероятно би се отразило ако не се разбирахме дотолкова,доколкото би му станало гадно...но надали би развалило връзката ни

А когато наближат празници,къде празнува той? Зависи от празниците...за сега по-големите християнски празници ги празнуваме отделно,въпреки че този Великден бяхме заедно

Прекъсвали ли сте контакти с тях и помогнало ли е това ? Не

А ако имате деца тогава как процедирате с тях и свекитата? И колко често контактуват те с тях? Колкото може по-често бих искала да контактуват свекърите с децата ми

Мислите ли,че бихте могли да преглътните обидите им само и само мъжът ви да не страда,че все си ходи сам при тях,че не виждат детето,че не си обелвате вече и дума?

Смятате ли,че като не пускате да ходи детето при тях е вашето отмъщение за всичко,което са ви причинили? Не съм отмъстителна и честно казано не знам,дори и да сме в лоши отношения надали бих прибегнала до тази мярка

# 17
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Живеем в различни държави, което перфектно ме устройва Peace

# 18
  • Мнения: 801
Мъжът ми страда, защото е между чука и наковалнята. Много държи и на двете си семейства и се опитва да влиза в ролята на миротворител, но лицемерието не ми е присъщо. Достатъчно "добрини" ми направи "милата женица" зад гърба, за да си я пускам пак в живота.
Те, както казват са от "добро" семейство и като такова основното им занимание е  да оплюват и са запознават с живота на хората до 9 коляно (а не знаят колко планети има Слънчевата система). Просто нямаме обща тема на разговор.

Общи условия

Активация на акаунт