бебешките шишета

  • 7 213
  • 157
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 172

За първото ползвах на Авент, сега ще ползвам на НУК.

И аз така,с единствената разлика,че вече ползвам тези на НУК и съм повече от доволна  Mr. Green Като качество са чудесни,същите като Авентските,не текат от никъде,капачката се проветрява и са  доста по-красиви от Авент  Peace

# 16
  • Мнения: 751
Аз съм купила шишета на Авент,от толкова отзиви се спрях на тях. Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 39 933
Имах голямо разнообразие на шишета у дома (Нук, Авент, Чико, Браун)
Повечето така и не използвах. Оставих само няколко на Авент.

# 18
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Използвам на Avent (бяха ми подарък). Иначе оперделено предпочитам тези на Nuk.

# 19
  • Мнения: 9 471
Ползвам на Авент.Нямам забележки до момента.

# 20
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Авент и Нук основно. Иначе имам и Браун, и Камера, но много рядко ги ползвам.

# 21
  • Мнения: 4 111
Здравейте мами!Искам да ви питам какви шишета ползвате за вашите бебоци и дали сте доволни.Аз съм си набелязала марка НУК имали доволни от нея марка
Само НУК сме използвали от раджането до сега. Дали сме доволни? Разбира се Simple Smile

# 22
  • Мнения: 1 354
Ние ползваме шишта на Авент и Чико(стъклените), а залъгалките са на Нук, доволна съм Peace

# 23
  • Мнения: 116
А какво ще кажете за шишетата на доктор Браун-много ми ги хвалиха.Бях се спряла първоначално на Авент,но сега много се колебая между двете марки.

# 24
  • вкъщи
  • Мнения: 704
на камера и ник-доволна съм

# 25
  • Palma de Mallorca (Baleares)
  • Мнения: 155
На NUK доволни сме  Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 1 348
B-free

# 27
  • пак там
  • Мнения: 2 885
А какво ще кажете за шишетата на доктор Браун-много ми ги хвалиха.Бях се спряла първоначално на Авент,но сега много се колебая между двете марки.

Ами... Все губя по някой чарк от тях... Иначе са като всички останали, не виждам Енчо да има предпочитания към едното или другото шише.

# 28
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 921
Бях купила на Аvent, но дъщеря ми така и не схвана за какво се употребяват, нито шишетата, нито бибероните.   33uu

# 29
  • София
  • Мнения: 504
Аз ползвам стъклените шишета на нук. Повече от доволна съм. Имам и едно на канпол, но не е толкова удобно.

Общи условия

Активация на акаунт