бебешките шишета

  • 7 211
  • 157
  •   1
Отговори
# 30
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Аз ползвам стъклените шишета на нук. Повече от доволна съм. Имам и едно на канпол, но не е толкова удобно.

Не са ли прекалено тежки? Аз редовно се облизвам покрай щандовете със стъклени шишета, но все ме е страх, че без да искам, мога да млатна дзверко по главата с него...  newsm78

# 31
  • Мнения: 4 111
Аз ползвам стъклените шишета на нук. Повече от доволна съм. Имам и едно на канпол, но не е толкова удобно.

Не са ли прекалено тежки? Аз редовно се облизвам покрай щандовете със стъклени шишета, но все ме е страх, че без да искам, мога да млатна дзверко по главата с него...  newsm78

Стъклените са по-тежки, но пък не се износват като пластмасовите, купуваш ново само ако го счупиш. Когато синът ми започна сам да си пие млякото се принудих да спра със стъклените шишета.
Ако се решите на шишета Нук - четката ви за шишета също трябва да е на Нук. Дълго време се мъчих с четка на Чико, не се измиваше добре, а с четката на Нук се измива перфектно (специално дъното по ръбовете).

# 32
  • Мнения: 925
"Чико" - доволна съм  Peace

# 33
  • Мнения: 25
Ние също ползваме на Авент и на Lindom и сме много доволни. Но заради пласмасата и аз ги сменям на 2 -3 месеца.

# 34
  • Мнения: 5 026
Ползвала съм на д-р Браун. Сега ще заложа на Авент.

# 35
  • Мнения: 143
Засега - стъклени шишета на Чико и Бебе Комфорт.

# 36
  • Мнения: 1 107
Има ли други стъклени шишета освен тези на Nuk? Ако се наложи да ползвам шишета ще са стъклени определено, но дали смао тази марка ги предлага?

# 37
  • София
  • Мнения: 39 933
Знам със сигурност за Бфри и Чико.
Видях, че в Данет има стъклени на Baby-Nova, Camera и Poupy.

Последна редакция: пн, 25 май 2009, 17:20 от AnMary

# 38
  • Монтана
  • Мнения: 697
Д-р Браун и Авент

# 39
  • Мнения: 1 107
Знам със сигурност за Бфри и Чико.
Видях, че в Данет има стъклени на Baby-Nova, Camera и Poupy.
Благодаря много!

# 40
  • Мнения: 240
Ползвам шишетата и бибероните на Авент и съм доволна  Peace

# 41
  • София
  • Мнения: 17 596
Здравейте мами!Искам да ви питам какви шишета ползвате за вашите бебоци и дали сте доволни.Аз съм си набелязала марка НУК имали доволни от нея марка

Аз съм доволна от тази марка.

# 42
  • Мнения: 2 521
Аз ползвах на Б-фрии за колики и след това чашката.

# 43
# 44
  • Мнения: 6 713
Авент ползвам - бебка ги одобрява! Simple Smile Пробвах веднъж Чико, ама не го хареса. Thinking Май защото бибата беше от каучук, пък това май не й допада

Общи условия

Активация на акаунт