бебешките шишета

  • 7 216
  • 157
  •   1
Отговори
# 75
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
Най-обикновени пластмасови шишета от типа на Камера, ползвам няколко месеца, хвърлям, купувам нови и така.

# 76
  • Мнения: 162
За колики най-подходящо е кривото шише на Чико.

# 77
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Аз ползвах шишета на гербер и дисни.

# 78
  • гр.Стара Загора
  • Мнения: 144
всичките ми аксесоари са на Авент само стерилизатора ми е на Чико

# 79
  • Мнения: 169
Аз да попитам тук,а ако никои не отговори ще пусна тема Mr. Green На недоносените бебенца трябват ли им шишета в болницата newsm78Не съм имала този проблем с моите,но днес явно от рано сутринта ще се наложи да разбера SadСпоред мен не трябват толкова скоро .Изобщо какво трябва да се занесена едно малко бебенце в болницата  newsm78Много ще съм благодарна на отговори Hug

# 80
Ние използваме също НУК,и съм много доволна и стерилизатора е същата марка,

# 81
  • Мнения: 411
Шишето и залъгалката до голяма степен се избира от самото дете, освен това веднъж избрало си модела имарката ревностно държи да не се променя.
Иначе най-добре от гледнаточка на здравето на детето да е стъклено шишето/но за съваление на нашия пазар не се намират хубави/. Ако купувате пласмасови следете съдърванието на етекетите трябва да пише pvc-free, ако все пак сте харесали шише което е PVC то поне следете индекса да 1,2, ili 5 това са пласмаси предназначени за приловение в хранителновкута промишленост.
Иначе с най-голямо съдървание в процентно съотношение са шишетата предлагани от Авент, др. Бровис, Евенфло, Гербер, Плейтекс, а с най-нисък процент са тези на Чико.

# 82
  • Мнения: 789
На "Чико" и "Нук" ползвах - доволна съм.

# 83
  • Мнения: 57
ние използваме на НУБИ много сам доволна,всичките биберони и залъгалки имат функция за масажиране на венците.Сменям шишенцата на 3 месеца

# 84
  • Мнения: 57
На "Чико" Peace

# 85
  • София
  • Мнения: 160
Ползвам на Avent , скоро започвам да давам  сокчета и мисля да си взема от стъклените шишета  на Nuk

# 86
  • Мнения: 9 973
нуби ми течаха
камера ползвам,а за навън-мин.вода с биберон(спортно шише)

# 87
  • Мнения: 49
Ползвах само на Авент и не мога да кажа за другите, но съм доволна от Авент  Peace

# 88
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
нуби ми течаха
камера ползвам,а за навън-мин.вода с биберон(спортно шише)
Абе и на мен ми текат повечето, които вземах за вода. Даже Чико стъкленото ми тече и него изхвърлих. Само Браун, Авент и Нук не съм имала течащи  Tired

# 89
  • Мнения: 161
Ползвах различни ,но съм доволна най-много от Авент Peace

Общи условия

Активация на акаунт