По-малко мляко в едната гърда

  • 5 193
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 51
С времето нещата ще се регулират горе -долу, но дори и да спре кърмата в дадената гърда, не се притеснявай.Има много хора,които кърмят само от едната гърда.

# 16
  • Мнения: 1 048
Oфф не знам става все по-зле,вече и минутка не се задържа на нея и най-лошото е,че след това и аз нищо не мога да изцедя.....нито капчица...а и бебо е нервен...моля ви помагайте

Последна редакция: чт, 28 май 2009, 20:47 от nor4y

# 17
  • Мнения: 55
Другата как е?Веднага ли тръгва млякото,колко време суче от нея,иска ли още?

# 18
  • Мнения: 656
Записвам се да следя - абсолютно идентична ситуация - от няколко дни лявата ми е по-празна, няма там почти нищо вече  Sad Чак увисна като мекица  Close И уж му давам първо от нея, вчера почти цял ден я е дъвкал, обикновено това помага като ми е понамаляла кърмата - за един ден се оправят работите, но сега не е така. Така де - надявам се някой да помогне, щото не му стига само от другата, а и ми е разранено зърното сега там  Confused  Praynig

# 19
  • Мнения: 175
Редувай гърдите, давай празната, когато заплаче давай другата , после пак връщай на проблемната. КОГАТО КЪРМАТА СЕ РЕГУЛИРА СПОРЕД НУЖДИТЕ НА ДЕТЕТО, ГЪРДИТЕ ОМЕКВАТ И ВСЕ ЕДНО СА ПРАЗНИ, НО НЕ Е ТАКА. КОГАТО БЕБЕТО ЗАСУЧЕ СЕ ОТДЕЛЯ ХУРМОН КОЙТО КАРА МОЖАКА ДА ИСПРАЩА ИНПУЛСИ КЪМ ГЪРДИТЕ СИ ТОГАВА МЛЕЧНИТЕ ЖЛЕЗИ СЕ СВИВАТ И ТАКА СЕ ПРОИЗВЕЖДА ОЩЕ МЛЯКО. ЗАТОВА  ПОМПИТЕ НЕ МОЖЕ ДА СЕ ИСПОМПВА ВСИЧКАТА КЪРМА, МИСЛЯ Е ПО- ЧЕСТО ПРЕДЛАГАНЕ ЩЕ Е ПО ДОБРЕ ОТ ЦЕДЕНЕТО. Все ще мисля е е скок в ръстежа, ще отшуми.

Общи условия

Активация на акаунт