132. Жега в ДЕ

  • 11 165
  • 296
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 2 907
Тортуна, ти в Германия ли живееш? Аз съм пропуснала въпроса ти, съжалявам.

Не мога да се стърпя да не ви разкажа за една нова потребителка в бг. мамма. Регистрирана на 23 май, на днешния ден има 550 публикации. Имайки предвид, че половината подфоруми не дават точки, представете си какво цвъкане ни в клин, ни в ръкав пада от страна на тази шампионка. Аз дето влизам толкова рядко да чета, ще ми избоде очите, ей. Където и да отворя, тя цвъкнала нещо за да спечели точка явно  Grinning

На 11 юни ще водят децата от градината на 200км. оттук в някакъв парк с диви животни. Ще ги водят с автобус.
Незнам какво и защо, но изпитвам ужас да не би да стане катастрофа някъде, или там да се случи нещо. Незнам защо винаги мисля за най-лошото. Вие пускате ли малките навсякъде?

# 286
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 721
Тортуна, добре дошла отново. Аз обаче не съм имала отговор на въпроса ти и затова не съм писала. Пробвай пак да комуникираш Laughing

# 287
  • UK
  • Мнения: 3 959
Мърморанке, можеш да отговориш само с "Es geht", но това не е перфектния отговор, защото все едно казваш , че що-годе си добре, биваш . Оптималното в случая  е краткото "Gut, danke."  Wink или още по-доброто "Sehr gut." Grinning, без да изричаш целия израз"Es geht mir gut".
Мдаа, ние сме учили и другите възможни отговори (то беше отдавна, съвсем съвсем в началото) и знам какво значи, спора беше, че това изобщо не се използва, че е грешно като отговор. А не е. Мерси. Wink

# 288
  • Мнения: 48
Майра, Бибит, Сбъдваща     bouquet   днес хапнахме пюре от морков и се получи    Wink   може би този пъщарнак е наистина с по-интензивен вкус и мирис    Rolling Eyes   жалко, защото си го бях харесала, че не се цапа толкова, ама хайде...от мене да мине...ще перем каквото се изцапа и до колкото успеем    Simple Smile   важното е, че започнахме захранването    Flutter

Тортуна, и аз видях въпроса ти, но нямах идея какво да те посъветвам    newsm78    радвам се, че партито обаче е минало добре. Сега и аз съм в очакване да гледам хубави снимки    Sunglasses

Хубав ден на всички     bouquet

# 289
  • Мнения: 467
Мисти, може ли да ми кажеш как се казва филма( на френски и български), може случайно да го има вече из торент сайтовете и да имаме късмет да си го свалим!  Wink

Честит Празник на всички дечица!

# 290
  • Мнения: 9 052
Мистик, няма да стане катастрофа.   Но на 200 км няма ли да се уморят дребните ? Как ще сменят памперсите ?

# 291
  • Мнения: 3 880
Тортуно, щом не сме казали нищо значи сме нямали конструктивно предложение Wink Ние празни приказки тук не говорим Mr. Green
Аз имам само покрит балкон, как да ти дам идея за градинско парти когато вали Simple Smile

Мисти, аз пускам навсякъде, но да уточня, че нашите по-далече от Щутгарт не са ходили, сиреч- 25-30 км. Това 200км за деца в градинска възраст ми се струва прекалено- те ще се убият от път , а и сили за парка ще им трябват. Големи авантюристки вашите даскалици, нашите по-притеснителни ми се струват- те даже като ходят до Щутгарт оставят най-малките (3-годишните) в градината с една възпитателка, за да не ги морят по пътя, щото и без това няма да схаванат много. Иначе те катарстрофите и на 10 км стават, това не го мисли, Божа работа е.

# 292
  • Мнения: 2 907
Бибе, не само, че е далеч, ами и цял ден ще стоят там, с ядене на обяд етц. Пардон, 100км в едната посока е, общо 200км. път за деня.
Жабо, какви памперси бе жено, това са 3,5 годишни деца  Grinning

Тина, идея нямам на английски как би бил, буквално преведено от френски е "Градът на ромите".

Казвайте в кои сайтове има интересни оферти за едноседмична почивка, ако може да няма включен самолет вътре, само хотел. Нещо сигурно и изпитано.

# 293
  • UK
  • Мнения: 3 959
Не мога да се стърпя да не ви разкажа за една нова потребителка в бг. мамма. Регистрирана на 23 май, на днешния ден има 550 публикации. Имайки предвид, че половината подфоруми не дават точки, представете си какво цвъкане ни в клин, ни в ръкав пада от страна на тази шампионка. Аз дето влизам толкова рядко да чета, ще ми избоде очите, ей. Където и да отворя, тя цвъкнала нещо за да спечели точка явно  Grinning
Сигурно не става дума за същата потребителка, за която ти говориш, но има една дето от няколко дни и гледам постовете във всяка тема, а си е харесала няколко теми и в всеки втори пост е от нея, само че има около 350, не 550 поста и не знам кога е регистрирана. Много е досадна и само някакви мнения пише от типа на "хахахахах, колко забавно" или "Да, и аз така си мислех".

Пуснете нова тема, защото тая ще я заключат ако направи 21 страници, а после пускането на новата се усложнява като не може да се цитира първия пост. Simple Smile

# 294
  • Мнения: 1 677
Явно добре сте си устроили групата, щом външни не допускате, поне аз се чувствам така - никой изобщо не се постара да отговори на въпроса ми за детско парти при валящ ден на двора! Сектантки такива!  Mr. Green
Ама комуникацията ми отиде на кино. Да правя ли втори опит или не да се свържа с вас ? Flutter

Иначе партито мина повече от добре. Не валя през деня и аниматорката беше повече от страхотна. Всички са много доволни.

Честит празник на всички малчугани от 0 до 65 год в тая темичка.
Тортуна, аз пиша тук от скоро и нямам впечатление като твоето, че "външни" не се допускат, напротив много добре си се чувствам тук.
Ако не си получила отговори - то е защото никой не е имало какво да те посъветва. Радвам се, че партито е минало добре, хайде сега пусни снимки да видим  Simple Smile

# 295
  • Мнения: 1 677
За да потвърдя колко уютно се чувствам тук, си позволявам да пусна нова тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=402097.msg11416701#msg11416701
Заповядайте   bouquet

Последна редакция: пн, 01 юни 2009, 15:39 от ~Бубето~

# 296
  • Мнения: 4 138
тортуна, не ги слушай, лъжат те, сектантки са. приемаме само с 5 литра вино, туба и 10 кила наденици и пържолки. тез неща се пращат на мен Flutter аз после издавам паспорт-пропуск за темата и ще видиш, че всички ще се надпреварват да ти отговарят.

Общи условия

Активация на акаунт