Женска солидарност или ревност е това?

  • 3 577
  • 72
  •   1
Отговори
  • Мнения: 183
Значи случаят е следния  Peace Една позната от морският град ми разказа следното: ПОЛУЧИЛ се е Триъгълник,който може да се получи ако един мъж( Ю.Станев) ходи с една жена (А.Ст)  и реши да прави секс с друга(П.Илиева), но ако жената която е с него  (А.Ст) реагира и  предупреди за намеците , мераците  и скритите намерения  на мъжът към  другата жена (П.Илиева)  ! Защо го е направила  от женска  солидарност или от ревност  Peace

# 1
  • Мнения: 158
А тя от къде знае, той ли и е казал за мераците си....

Де да знам от какво е, можеш ли да ги разбереш жените.... newsm78

# 2
  • Мнения: 637
Aз нищо не разбрах.

# 3
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Ти ли си Ю.Станев?  ooooh!
Нещо не е ясен въпроса - получил ли се е триъгълникът или предстои да се получи? Иначе направила го е за да си пази територията.

# 4
  • Мнения: 107
Елементарно-от ревност. Каква солидарност подозираш, че не намирам такава? Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 183
Не съм аз  Peace За това съм ги сложил с инициали  Peace Нейното гадже е  Peace

# 6
  • Мнения: 6 947
Прочетох го няколко пъти и пак не съм сигурен че разбрах за какво става дума. Тази първата жена знае за мераците на мъжа към втората и я предупреждава предварително така ли?

# 7
  • Мнения: 183
Прочетох го няколко пъти и пак не съм сигурен че разбрах за какво става дума. Тази първата жена знае за мераците на мъжа към втората и я предупреждава предварително така ли?
Да точно така  Peace Много правилно е разбрано
 Peace

# 8
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Абе какви инициали? Това са си цели имена  Laughing
Аз пък разбрах, че жената на мъжа, дето ще чийт-ва предупредила мъжа на жената, с която ще се изневерява.  Crazy

# 9
  • Мнения: 6 947
Според мен е изпреварващ ход.
-Моя ти е навит. Внимавай в картинката, защото веднага ще ви хвана.

# 10
  • Мнения: 183
Абе какви инициали? Това са си цели имена  Laughing
Аз пък разбрах, че жената на мъжа, дето ще чийт-ва предупредила мъжа на жената, с която ще се изневерява.  Crazy
Айде бе направо ще ги разгадаеш и ЕГН-то  Laughing Laughing Едната жена е предупредила другата   Laughing  мъжът е един ! Laughing

# 11
  • Мнения: 183
Според мен е изпреварващ ход.
-Моя ти е навит. Внимавай в картинката, защото веднага ще ви хвана.
Добре де ама въз основа на запазване на своето или ....

# 12
  • Мнения: 0
Значи случаят е следния  Peace Една позната от морският град ми разказа следното: ПОЛУЧИЛ се е Триъгълник,който може да се получи ако един мъж( Ю.Станев) ходи с една жена (А.Ст)  и реши да прави секс с друга(П.Илиева), но ако жената която е с него  (А.Ст) реагира и  предупреди за намеците , мераците  и скритите намерения  на мъжът към  другата жена (П.Илиева)  ! Защо го е направила  от женска  солидарност или от ревност  Peace


какИви са тези глупости брат? Joy Joy Joy Joy

# 13
  • Мнения: 6 947
Според мен е изпреварващ ход.
-Моя ти е навит. Внимавай в картинката, защото веднага ще ви хвана.
Добре де ама въз основа на запазване на своето или ....

Или това или мераци за тройка.

# 14
  • Мнения: 183
Значи случаят е следния  Peace Една позната от морският град ми разказа следното: ПОЛУЧИЛ се е Триъгълник,който може да се получи ако един мъж( Ю.Станев) ходи с една жена (А.Ст)  и реши да прави секс с друга(П.Илиева), но ако жената която е с него  (А.Ст) реагира и  предупреди за намеците , мераците  и скритите намерения  на мъжът към  другата жена (П.Илиева)  ! Защо го е направила  от женска  солидарност или от ревност  Peace


какИви са тези глупости брат? Joy Joy Joy Joy
По действителен случай е!!!

Общи условия

Активация на акаунт