ПОМОООЩ!!! Комшийте ми са АБОРИГЕНИ!!!!!!!

  • 5 591
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 016
При мене не се знае какви са.... имат вид на хора докато не проговорят  Joy да не говориме, че малката им дъщеря е точно във възрастта на лудите години... и в комбинация със малки внучета.... и всяка събота като по часовник в 8.30 пускат прахосмукачката до 9.30 - само в дневната им, което всъщност е спалнията, но те си направиха преустройство.... и през седмицата вечер пак... 6.30 - 7 прахусмукачка в другите стаи....

# 16
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Няма оправия с такива ...

# 17
  • Мнения: 1 749
Не ми идва на акъла как може човек да се оправи с такива хора...Над нас живеят стадо бизони ,които отиват на паша само няколко часа на обяд и само тогава е тихо.Жената има навика да препуска в галоп,оправдавайки се,че това е малкото бизонче.И почти й повярвах,когато с очите си не видях,че бабата-бизон не извежда малкото на разходка,а отгоре не преставаше да се препуска в див тръс. LaughingАбе,свикнахме им.Направиха ни добро-малката вече и от ремонтни работи не се буди.Бормашини,галопиране,къчове,чукове...мда,всичко това ни е познато.

# 18
  • Мнения: X
Не ми идва на акъла как може човек да се оправи с такива хора...Над нас живеят стадо бизони ,които отиват на паша само няколко часа на обяд и само тогава е тихо.Жената има навика да препуска в галоп,оправдавайки се,че това е малкото бизонче.И почти й повярвах,когато с очите си не видях,че бабата-бизон не извежда малкото на разходка,а отгоре не преставаше да се препуска в див тръс. LaughingАбе,свикнахме им.Направиха ни добро-малката вече и от ремонтни работи не се буди.Бормашини,галопиране,къчове,чукове...мда,всичко това ни е познато.

АД ПОД НЕБЕТО!! ужас  smile3511  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 19
Ей , Умрете да се правите на снобки , пък отгоре на всичко неграмотни !

# 20
  • Мнения: 593
Ей , Умрете да се правите на снобки , пък отгоре на всичко неграмотни !

А тъй, кажи ни го!
Медалът има две страни.

Нека и аборигените да се изкажат.

# 21
  • Мнения: 1 749
В свободна страна живеем,и аборигените имат право на глас.

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 5 642
Аз от цялата работа не проумявам как се гледа каракачанка в апартамент? newsm78 Въртя, суча ама не би. То това животно като излезе на терасата няма да може да се завърти. Явно нещо не бива на горният етаж.

# 23
  • Мнения: 241
Ние имахме,обаче коли.Обаче такова нещо като извършване на физ.му нужди на терасата и непрекъснато лаене  нямаше при нас и никой не се е оплаквал.Бяхме го научили да си ги върши навън.После го занесохме на село.Какви са тези хора,да гледат куче в апартамент и да не го научат на елемент.хигиена,не знам. И ние имахме такива съседи,ама те се разведоха и си махнаха и кучето-взеха си го в друг град.Ама тяхното беше дакел и пишкаше даже и в стаята,на килима,жената го изнасяше на терасата и той миришеше и унас.

# 24
  • Мнения: 940
Виждам, че си от Добрич и не ти завиждам за съседите. Сигурно са от някое село наоколо. Имам вземане даване с такива, по принцип са си аборигени.
Но и аз не мога да си обясня що за човек дърви ВЪРЗАНА каракачанка в апартамент.
И в къщите не е по-розово понякога, но поне не са ти над главата в повечето случаи.
Дано се оправят нещата по-скоро.

# 25
  • Мнения: 600
о, разбирам те и не ти завиждам. ние напуснах един апартамент, заради такива проблеми. не се справихме - бях в полиция, хеи, прокуратура, община - няма оправия. и  онзи отгоре се би с мъжа ми, и майка му ме заплашваше с бой... не става, вярвай ми.

при нас те, а не куче, пикаеха по терасата. наводняваха ни непрекъснато. смрад. пожар от запалена цигара. не ми се припомня ooooh!

сега ми е добре - на последен етаж. е, зимата студено, лятото топло, ама само господ е над мен, друг няма Party

# 26
  • Мнения: 637
Просто нямаме закони в тази "държава" иначе нямаше да се налага да търпим аборигените !!!
 #2gunfire

# 27
  • Мнения: 3 484
Аааааа, приеха прекрасен закон за "лошите съседи" Joy

И до нас има едни, дето всяко лято чукат по цял ден - малеееее, в две стайчета какво толкова правят, не знам . Ама като казвам всяко лято - това е наистина така от 6 години насам......
Уча децата си да не викат по стълбището ..... защо ли..... Една отгоре ми вика - " Ми те са деца, как да пазят тишина" #Crazy Нейните са на 8 и 13 години!!!!!!  Моите са на 6 години  и осеммесечно бебе, което също разбира!!!! Twisted Evil  Всички спални на кооп-а са обърнати към вътрешното стълбище, просто не ми се обяснява какво става като почне да слиза поредното магаре Twisted Evil

# 28
  • Мнения: 1 149
Еййй аман от тая простотия.
Що не съм една кметицаааааааа,свят ще им се завие на аборигените #2gunfire

# 29
  • Мнения: 593
viktori, какви мерки биха могли да се предприемат срещу тях?

Аз питам, макар че не съм потърпевша, просто ми е интересно.
Тук може да ме издразни само някое шумно събиране (на барбекю) на съседи - нищо повече от смях и приказки на висок глас, за не по-вече от 2-3 часа и то през деня. Но не ми е проблем, и те са хора, нека да се забавляват.

Общи условия

Активация на акаунт