айде на новата седмица моля (05 -11 .07)

  • 9 860
  • 140
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 634
Зайченцето бяло
цял ден си играло
в близката горичка
с една сърничка...

Ела си поиграй и с нас, бе зайко!

Да знаеш само колко сме се затъжили по тебе... Кажи някой ден в който ще си онлайн и ще можем да се съберем в чата... Че имам, поне лично аз, да те разпитвам...

И честита мъничка принцеса... И аз искаааааммммм...

# 76
  • София
  • Мнения: 754
Ееех, милички и на мен ми липсвахте много!
Ама защо да ви навестявам, аз съм си тук и ще съм си тук с вас  Simple Smile  Просто така се случи в последно време, но иначе аз ще продължавам да съм си част от този форум  Wink Дори днес за пръв път прописах във форума на мамите, все тук съм си влизала по принцип.
Мама, ако искаш утре да си побъбрим малко, че аз след малко ще си тръгвам от работа, а в нас нямаме нет за сега?
Ва, Танче, Тиа и всички останали, да не изброявам - за вас важи същото, много ще ми е гот пак да си връткаме сладки приказки в чата, така ми липсва.
Айде, до утре и въ цЪнкам всички  Wink  Laughing [/quote]

# 77
  • Мнения: 4 068
Здрасти Зайче байче!Много ни беше домъчняло за теб.
Съжалявам за тежките периоди през които сте преминали.Надявам се вече да си се успокоила и да се радваш на бременеенето си.Поздрави и прегръдки от мен.

# 78
  • Мнения: 3 634
Оооо... Зайко, утре ще е перфектно  Grinning

Само дето по някое време ще ида да се гътна в кревата за малко, че съм нощна смяна и сигурно знаеш колко изморително е да си бременна... хихи.

Така че, правя си среща с тебе утре в чата... Ще го включа и ICQто и MSNа и каквото още там, за да не би случайно да те изпусна и после да ме е яд.

# 79
  • Враца
  • Мнения: 5 216
лалка, а защо не се тестваш за всеки случай, с това загадъчно прецапване Confused:  Confused:  Confused:

# 80
  • Враца
  • Мнения: 5 216
Майче от фин, ако е утре следобяд бройте и мен, моля

# 81
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 529
Ще се тествам ВА, даже си купих тест. Утре сутринта ще я свърша тази работа, ако дотогава не се промени ситуацията. Съвсем се шашнах, даже снощи отказах на скъпия, да не би да стане нещо лошо...

# 82
  • София
  • Мнения: 754
Ухааа, пак ще го ударим на чат  Stuck Out Tongue  Там съм  Grinning
До утре момичета  Wink

# 83
  • София
  • Мнения: 754
Цитат на: lalka
Ще се тествам ...

Стискам ти палци и няма да мислиш за лоши работи  Simple Smile Дано утре ни зарадваш със хубава новина! И бебо ще ти стиска палци  Laughing

# 84
  • Враца
  • Мнения: 5 216
Успех Лалка, с теб сме!

# 85
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 529
Мерси, мерси на всички.  Grinning
Аз от вчера вече се настроих че нищо не е станало, ама днес се ошашках малко и ако теста пак излезе отрицателен ще се срещаме с чичо доктор

# 86
  • Sofia
  • Мнения: 21 729
Лалка и аз съм с теб мила !
А в чата дали мога и аз да се включа ? Confused

# 87
  • Мнения: 3 634
Абе всички утре в чата. За точното време не знам, за това предлагам който влезе пръв там да пусне съобщение във форума за да се знае... Така ще се събереме доста голяма и весела компания.

# 88
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 529
И аз ще съм там.  Grinning

# 89
  • Мнения: 4 068
И аз и аз съм утре в чатаааа!Ще направим едно дружно виртуално кафенце.Морена какви са тези въпроси дали да дойдеш в чата- иска ли питане!!!
Аз утре преди обед ще подложа мъж ми Донци на козметични процедури и следобед съм на линия.

Лалка аз при първата бременност имах лек прокървяваве в началото на закъснението тоес около времето когато чаках да ми дойде.Обаче не ми дойде и се оказа че съм бременна.
Така че стискам палци утре на теста да видиш две чертички.Успех!

Общи условия

Активация на акаунт