До кога с бебешките шампоани

  • 6 810
  • 136
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 9 776
Дъщеря ми и досега ползва бебешки шампоани.

# 61
  • Мнения: 1 477
Все още ползвам бебешка козметика и не смятам да преставам скоро.

# 62
  • Мнения: 929
Ползвям си все още бебешкия на Джонсън с пшеничен зародиш.

# 63
  • Мнения: X
На 3 и на 5 г. все още ги мия с бебешки/т.е.детски/ шампоан,душ-гел и сапун...най-малкто защото са по-щядащи и нелютиви.......пък и  миришат страхотно повечето.

# 64
  • Мнения: 108
И моят син още си ползва на Джонсън с лайка.

# 65
  • Мнения: 1 674
В  bouquetече сме почти на 2г.Използвала съм само шампоана на ,,Клоран,,-бебешкия.Не мисля да го сменям.

# 66
  • Мнения: 282
И аз моите деца,които са на 6г. и 10г.,все още ги къпя с детски шампоани,а даже имам и един бебешки на Джонсън.Със сигурност ще продължа така още дълго време. Peace

# 67
  • Мнения: 2 015
Ние още сме на бебешка козметика Peace

# 68
  • Мнения: 801
Преди 2- та година не съм ползвала нито шампоан, нито сапун за къпане. Сега ползвам бебешки (1 път седмично) и не смятам да ги сменям до 7 година.

# 69
  • до морето
  • Мнения: 2 304
много марки изредихме , но от Джонсън съм най-доволна, смятам още дълго да сме с детска козметика. Simple Smile

# 70
  • Мнения: 1 305
Ползвам детски шампоан на Нивеа и даже да реша да го сменя сигурно пак ще взема детски. Не мисля да бързам да сменя детския шампоан с друг.

# 71
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 336
Ние и досега сме такива. Ползваме розовия на Хипп, защото няма оцветители, парабени и СЛЕЗ.

# 72
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 490
Продължавам да ползвам детска козметика за дъщеря си. Понякога й слагам от моя балсам за коса.

# 73
  • Мнения: 3 929
Не смятам скоро да сменям бебешката козметика, даже аз също ползвам понякога, защото не е толкова агресивна към кожата. Ползала съм на Бюбхен, на Нивеа, на Орифлейм.

# 74
  • Мнения: 7 723
Откакто им е пораснала човешка коса,
почнах да мия косите на дъщерите си с човешки шампоани.

Общи условия

Активация на акаунт