витамин "Е"

  • 11 762
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
bibi111 витамин Е го пия всеки ден (спирам го единствено когато съм в цикъл) но не и всеки месец,правя почивки!

# 16
  • Мнения: 24
А ти по колко пъти на ден го пиеш ?

# 17
  • Мнения: 1 650
Геритамин Нео също е на добра цена, но е синтетичен. По- добре нещо билково.

# 18
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
А ти по колко пъти на ден го пиеш ?
Мен ли питаш? Rolling Eyes
Аз го пия по едно на ден,така ми казаха.

# 19
  • Мнения: 3 157
Ако не искаш да е синтетика,а билково не е ли по-удачно да ядеш повече храни,богати на вит.Е-
,,Богати на токофероли са растителните масла (най-вече нерафинираните) от пшеница, царевица, соя, сусам и др., млечните продукти, риба, пшеничени и овесени зародиши, бобови храни, фъстъци, месо, яйца, черен дроб, зеленчуци - зеле, салати, спанак, магданоз, и др., плодове – ябълки, круши, цитрусови''
А относно дозата му виж какво изрових:
,,Дневната му доза е 30 I.U. (20мг). При прием на големи дози (над 200-300 мг) се наблюдава анаболен ефект, но в повечето случаи той е съпроводен с натрупването на значително количество подкожни мазнини, особено ако се комбинира с големи дози витамин А. Типичен пример е препаратът “Geritamin” , който съдържа 70мг вит.Е и 50 000 I.U. вит.А в една перла.''

# 20
  • Мнения: 24
Казаха ми да пробвам с овес и пшенични трици сутрин на гладно по 2 супени лъжици овес и 1 супена лъжица пшенични трици с малко топла вода , но на гладно ! Дали ще има ефект за регулиране на хормоните ?
Някои пробвал ли е ? Rolling Eyes

# 21
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Казаха ми да пробвам с овес и пшенични трици сутрин на гладно по 2 супени лъжици овес и 1 супена лъжица пшенични трици с малко топла вода , но на гладно ! Дали ще има ефект за регулиране на хормоните ?
Някои пробвал ли е ? Rolling Eyes
Хормони не се регулират с трици, нито с овес, нито с витамин Е.
Първо трябва да ти направят изследвания и да видят кои хормони не са в норма.
След това да се проведе адекватно лечение, различно от описаното до тук о теб.

# 22
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
bibi111 ти за какво пиеш витамин Е?За нередовен цикъл или хормони?

# 23
  • Мнения: 24
Започва да ми зацапва бельото 7-8 дни преди нормалната дата за цикъл ! Вече съм така цяла година, изписаха ми дуфастон, но аз не искам да го пия и пробвам с билки - бял равнец и витамини и сега разбрах и за овеса ! Акознаете нещо ефектно пишете ми  !   Praynig

# 24
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
 ooooh!  Абе момиче,не можеш да пиеш каквото ти падне на своя глава,било то билково или не!
Щом са ти изписали Дуфастон - пий го.Защо не го пиеш?
Аз пия билковои хапчета,но лекар ми ги е изписал Peace
Ти май не знаеш какво искаш! Naughty

# 25
  • Мнения: 25 663
Пих Геритамин един месец, точно преди да зачена сина си. Дозировката не я помня, предписан ми бе от лекар, специалист по стерилитета. (Въпреки че моят проблем беше друг - 2 спонтанни аборта).

Общи условия

Активация на акаунт