В неведение съм. Помагайте!

  • 6 591
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6
проявата на прекомерен интерес към бившите за мен е леко некултурна.
coolcool

# 16
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Като попитах защо си причиняваме това, отговорът беше, че искал да го заболи, че не ме заслужавал и др. подобни.
Наистина не знам какво се случва.

Е това вече звучи идиотско ooooh! Бих го питала в прав текст какво точно има предвид и защо след толкова години изведнъж е решил, че не ме заслужава. И какво точно общо имат бившите ми с неговото незаслужаване.

# 17
  • Мнения: 131
И аз така мисля newsm78
Преди години направо ми изневери, а сега май пак леко се е увлякъл по една девойка (но няма куража да си признае), докато аз съм "кон с капаци" - все него си гледам. Но този интерес към миналото ми след толкова години наистина ми е странен - на кого е нужно? Аз не бих искала да знам какво е правил с предишните, докато той си настоява за подробности - направо извратено ми се вижда.


Ако си имала значително повече бивши от него, може би го тресат размисли и съмнения, дали пък не е пропуснал нещо... Дали ти не си правила с бившите разни работи, дето той не ги е изживял, примерно... Може да обмисля да "навакса" пропуснатото, ако му се е удала възможност...  Thinking Мен поне на такива идеи ме навежда темата.

# 18
  • Мнения: 431
Като попитах защо си причиняваме това, отговорът беше, че искал да го заболи, че не ме заслужавал и др. подобни.
Наистина не знам какво се случва.

Toзи или е изневерил, или се кани да го направи. Rolling Eyes Самонаказва се за лошите си мисли или действия.

# 19
  • Varna
  • Мнения: 2 595
Направо натам отива работата!!!
Че и мазохист- наказва се smile3503

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 3 737
Още от първия пост става ясно, че човека използва най-добрата защита - атаката. Но не е редно за събития отпреди 14 години и случвали се преди съвместните ви мероприятия.

Пък даже и страдалец се изкарва  newsm78. Да не би да е гузен за нещо друго? Да не мислим еднопосочно.

# 21
  • София
  • Мнения: 787
Като попитах защо си причиняваме това, отговорът беше, че искал да го заболи, че не ме заслужавал и др. подобни.
Наистина не знам какво се случва.

Toзи или е изневерил, или се кани да го направи. Rolling Eyes Самонаказва се за лошите си мисли или действия.

Подкрепям

# 22
  • Мнения: 171
Като попитах защо си причиняваме това, отговорът беше, че искал да го заболи, че не ме заслужавал и др. подобни.
Наистина не знам какво се случва.

Toзи или е изневерил, или се кани да го направи. Rolling Eyes Самонаказва се за лошите си мисли или действия.

 Peace..само, че според мен...вече е изневерил и сега се опитва да разбере нещо, за да те упрекне и за да миже да се измъкне по долни гащи (както се казва... Laughing). Но това си е лично моето мнение...А и както казваш...щом веднъж го е направил..бъси сигурна, че това ще се повтори..потрети и т.н. Веднъж започнал ли е да изневерява...значи няма да спре...

# 23
  • Мнения: 4 585
Някой "доброжелател" го е фитилджосал с нешо от миналото ти.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Ех, тук е задължително някой да изневерява, да е или да има намерение да го направи Tired...
Може би просто човекът нещо е чул или установява какво още ще ти е интересно, а сте го нямали в отношенията си.
Само моля не ми казвайте, че с всички мъже в живота ви сте имали еднакви интереси, взаимоотношения  и "други" отношения.

# 25
  • Мнения: 431
Ако е "фитилджосан" за миналото, защо ще пее комплексарски химни колко не я заслужава, как искал да го боли и т.н.

# 26
  • Мнения: 202
Според мен е сгазил лука и иска да се хване за нещо и като няма с какво да се захване от настоящето го търси в миналото ти,но съм почти 100% сигурна , че е кръшнал след като твърди ,че не те заслужава.

# 27
  • Мнения: 133
 Thinkingили ти изневерява или се чувства неудовлетворен от връзката ви.

# 28
  • Мнения: 165
Гузен е!

# 29
  • Мнения: 31
Ти си познаваш човека, но ето още едно предположение: може да е в някаква "дупка" и сега да го избива на тема "Аз не я заслужавам, тя сигурно е можела да се събере с някой по-перспективен .. и т.н." . Казваш, че отношенията ви се основават на доверие и обич - поговори си с него откровено, може да се окаже, че иска да сподели нещо, но да не знае как да го направи.

Общи условия

Активация на акаунт