Моля ви за съвет...

  • 1 781
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 617
... Тестовете за бременност, било то кръвни или уринни, отчитат покачването на нивата на хормона на бременността в човешкия организъм. Те засичат бременност, без значение дали тя е с кървене или без, дали е маточна или извънматочна. Покачи ли се достатъчно нивото на хормона, то теста го засича. Ако уринния тест е отрицателен, това означава само, че хормонът все още е със стойности под 25 - 50 единици (зависи от теста). При по-високи стойности се появява чертичка с различна наситеност. Кръвния дава точно измерена стойност на хормона, затова е по-точен измерител.

Подкрепям. Особено подчертаното.

# 16
  • Мнения: 10
Здравейте момичета,имам нужда от съвет,много съм притеснена.От 6г правим опити за бебе,имах кисти,правих лапароскопия,2 инсеминации и след това всичко беше наред но бебе нямаше.Сега малко си почивам от лекари.Не меря базална температура,не правя тестове за ову.Цикъла ми е кратък 22-24 дни,безболезнен.Последно МЦ беше на 12.05.На 17.05 правихме секс с мъжа ми.Вчера ми беше много лошо,болеше ме много главата и ми се гадеше,вечерта когато бях до тоалетната имаше леко червеникаво течение.Днес сутринта съм по добре но пак имаше течение,първо леко кафеникаво след това по силно червено.Сега няма нищо.Страшно съм объркана.Дали да ходя на лекар или да изчакам.Моля ви дайте ми съвет.Благодаря ви.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 176
По добре е да идеш на лекар за всеки случай.Не съм лекар но е най добре да се посъветваш със специалист,не чакай и успех дано е положителен теста пиши после.

# 18
  • Мнения: 629
Хмм, а дали това не е овулация?

# 19
  • Мнения: 10
Благодаря ви за отговорите.Днес е 16 ден от цикала ми.Досега не съм имала такъв проблем.Вярно цикъла ми е кратък но никога не съм кървяла посредата на цикъла.Та затова ви моля за съвет.

# 20
  • Мнения: 629
Благодаря ви за отговорите.Днес е 16 ден от цикала ми.Досега не съм имала такъв проблем.Вярно цикъла ми е кратък но никога не съм кървяла посредата на цикъла.Та затова ви моля за съвет.
Прочети в библиотеката за т.н. "цветна" овулация. Твърде е възможно!

# 21
  • Мнения: 10
Здравейте отново. Прокървях и то си е цикъл май.Какво става не мога да разбера,ама засега ще отложа лекаря.Пък като свърши ще видим. Много ви благодаря

# 22
  • Мнения: 32
момичета,оказа се че тук при нас в поликлиниката кръвните изследвания се правят само от 09 до 10 часа и после от 16 до 17 часа и да не говорим че лаборантката въобще не спазва часа, затова ми се наложи два дни лутане из поликлиниката и чакане пред лабораторията с часове. Накрая се оказа че кръвен тест НЕ МОЖЕ да ми бъде направен и ако съм искала да разбера дали съм бременна то тогава да съм си купила тест и да съм видела резултата а не да съм занимавала лаборантката с моите глупости и т.н Shocked Shocked Shocked бях отвратена от отношението им,просто не знам на къде върви този свят и какво им става на тези хора но съм меко казано потресена и за пореден път се убедих че здравните ни заведения не стават за нищо.
В понеделник имам запазен час при моята гинеколожка,която за моя радост се прибере и ще мога да отида за да разбера  какво е състоянието ми.
Благодаря ви от сърце за подкрепата и моля ви да стискате палците си много силно в понеделник,ще имам нужда от вас  Hug Hug Hug

# 23
  • Bulgaria
  • Мнения: 369
rosssito не се разстройвай за глупости, всичките ни медицински работници са толкова "услужливи" и "хуманни". Изчакай още 2-3 дни и пак си направи тест, по-добре на различна фирма ,за всеки случай. Дотогава ти стискаме палци за положителен резултат  Praynig Hug

# 24
  • Мнения: 139
здравеи росссито аз съ6то много исках бебе като теб само не се от4аиваи пробаи със друг тест ние правихме опити 6 месеца наи далгите във живота ми и накрая стана някаде бях 4ела за герикапс това е витамин А+Е и го пих само 1 месец и взе 4е стана но си казах краи до тук просто ре6их да го пия пак каквото стане но спрях да мисля за бебето и даже минах на диета а то взе 4е стана сега имам дъщеря на 3 месеца която страшно много оби4ам пожелавам ти успех и стискам палци

# 25
  • Мнения: 24
Здравей и от мен, rosssito Simple Smile Стискам ти палци от сърце да имаш положителен резултат и чудото да е станало!

# 26
  • Мнения: 491
Мила Россси искам да ти пожелая бебчето да е станало и да ти кажа да не обръщаш внимание на хорската простутия

# 27
  • Мнения: 32
 Sad момичета днес ходих на лекар,оказа се че имам малак проблем и затова съм имала такива симптоми,сега ще се излекувам набързо и се надявам скоро да ви се похваля с  EFP  ,още веднъж ви благодаря за подкрепата и за отзивчивостта  Hug

Последна редакция: вт, 02 юни 2009, 07:49 от rosssito

# 28
  • Мнения: 1 740
rosssito успех и много скоро  EFP

Общи условия

Активация на акаунт