Съдомиялна :EUROLUX или ELEKTROLUX?

  • 8 971
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Русе
  • Мнения: 1 843
И аз имам същия модел на Electrolux ,но 45 см.Досега не съм плакнала съдове предварително и използвам само автоматичната програма. Нямам никакви забележки !

# 16
  • Мнения: 75
 *sve* дай пример за времетраене на тази автоматична програма и от какво зависи продължителноста?

# 17
  • Русе
  • Мнения: 1 843
*sve* дай пример за времетраене на тази автоматична програма и от какво зависи продължителноста?
При мен варира между 129-132 минути.Пускам я през ден и е винаги пълна.Като изтекат тези минути се чува звуков сигнал,светлинния лъч изгасва и следва 20-сет минутно сушене.Много е тиха,чуваш само в началото като си пълни вода.Аз съм много доволна поне засега от съдомиялната.Ползвам я от декември месец постоянно.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 975
Аз също съм с Electrolux но моята е за 9 комплекта,автоматичната програма при мен е 109 мин. а в книжката пише че разхода на вода при тази програма зависи от мътността на водата м/ду 12-21 литра,т.е. машината сама си определя колко вода и е необходима за измиване на съдовете.

# 19
  • Мнения: 931
И аз ще си купувам съдомиална Електролукс, бях се спряла на един модел но още се чудя,дали да е 45 см или 60 см дали да е за 9 или 12 комплекта.Но определено ще е от тази марка.

# 20
  • Мнения: 6 301
И аз ще си купувам съдомиална Електролукс, бях се спряла на един модел но още се чудя,дали да е 45 см или 60 см дали да е за 9 или 12 комплекта.Но определено ще е от тази марка.
Щом имаш възможност, избери по-голямата. Като сложиш 1 тава и 1 тенджера и не остава много място за чинии.

# 21
  • Мнения: 32
Аз съм с този модел на Eurolux. Единственото, за което съжалявам, е че когато я взехме, нямахме място за по-голямата  Rolling Eyes Е, все пак го преживях и сега много си я обичам  Hug.
Ползвам я всеки ден, а пък най-полезната й функция е, че макар да е за 9 комплекта си има 1/2 зареждане и не е необходимо да чакам да я напълня. В общи линии се оказа отлична инвестиция  Peace

# 22
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Еуролуксът е доста шумен Shocked 52db ooooh!, Електролуксът пък дано не са излъгали- 42-43 дб е в най-добрите машини. Производителите малко шмекеруват с измерването на децибелите, но 52 определено е от най-шумните.
Иначе аз бих избрала Електролукс, ако само тези двете бяха на пазара.

# 23
  • Мнения: 1 085
Електролукс  Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 4 397
Аз пък не бих взела нито една от двете  Tired
Виж моделите на Бош или Сименс, малко са по- скъпи, ама са класи над тези  Peace

Общи условия

Активация на акаунт