ПЛЕВЕН - 102

  • 14 661
  • 290
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 544
Здравейте!

Джина, аз докато намеря време да пиша, ти сигурно си разбрала, но да кажа, че Здравко и Ивайла не са приети в градината.

Има две Михаели, едната сигурно е на Нади миши.

Веси, браво на Марио. Марти е 19 кг, а е на 5 год.

# 16
  • Мнения: 2 136
Добро утро и от мен. Аз вече спирам с разходките из градската, защото ако Натали ще се разболява от шарка , от днес утре може би ще е заразна. Ще посещаваме само Кайлъка една седмица.
Константина, много се радвам, че Хрисито е добре.
kris4an добре расте бебенцето. Сигурно вече чакаш с нетърпение да минат оставащите седмици. Интересно ми е защо на мен никога не са ми правили запис на тоновете.

Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 3 нови отговора.   Laughing
Браво, много активни тази сутрин.

# 17
  • Мнения: 248
Да се запиша и аз в новата тема и да ви пожелая един хубав, изпълнен с много усмивки ден  Hug

# 18
  • Мнения: 22 437
Някой за разходка по Сторгозия?
След малко ще излизаме, сигурно ще сме в Теодорос. ))

# 19
  • Мнения: 2 070
Джина, ако не са ви приели иди направо в Общината в отдел образование и говори за това, ще ви намерят място, кажи, че в някои от другите градове близнаците вече се ползват с предимство при приема
Още 2006та година преди протеста като говорих с Матеев и той така ми каза - ако има някой проблем за място в градина да отиде при тях, там са много разбрани хората в отдела

Да ви кажа мен два пъти ми минават стършели през косата, вчера един погна и Силви, забравила е да напише
При Фидан са пръскали и са закрили дънера, в който са били гадините иса пиели вода от него, но се оказало, че гнездо не са намерили, дошли и пръскали от Гражданска защита, но няма гнездо, според специалистите можело да се намира в радиус от 4 километра - тоест - върви го търси! Така че внимавайте, ние с Дивиана снощи не пуснахме децата на Виенското, ако се качват по-добре бъдете с тях

Днес просто пропуснахме да излезем, замотахме се, добре, че не е съвсем жега навън, та ще излезем по-късно
Яна тази седмица е всеки ден на балет, репетират вече за концерта на сцената, ако на някой му е интересно да заведе децата - на 1ви юни в 7 часа е събитието, билети се продават вечер от 5-7 и нещо - влиза се в Съгласие от входа за библиотеката му и жената, която продава е насреща по едни стълби във фоаието
Билетите струват 3 лв, доста бързо се изчерпват, защото много деца - много роднини и близки, аз лично купих 10 за баби-дядовци-лели  ooooh! Ако на някой му се ходи - мога да взема билет, защото ходя всяка вечер на репетициите, после ще си оправяме сметките  Laughing
Пак на 1ви юни, но в 18ч в Илия Бешков ще е големият концерт на Звъника, много горещо го препоръчвам, напускат и завършващите училище и има сълзи, усмивки и тн, много е хубаво и като за 1ви юни според мен е много подходящо да се види от децата
На площада, пак на 1ви, от на сестра ми магазина ще озвучават някакво събитие спонсорирано от Герб - към 17:30-18ч ще е - май деца от градините ли ще има, не знам, някакви групи - танци, карате, подобни, лично аз бих предпочела Звъника да видя, но ще сме ангажирани в Съгласие

# 20
  • Мнения: 1 196
В един дънер в градината на Никола е пълно със стършели    ooooh!    Ужас е направо, и децата играят около него. Мъчат се да ги изтрепят, ама  неуспешно за сега.
Момичета, да стискате малко палци в петък по обяд. Влизам в Авис да ми махнат едно топче от конец след секциото   Praynig   Дано всичко да е наред.

# 21
  • плевен
  • Мнения: 1 249
TINA ще ти стискам палци и не се притеснявай всичко ще мине ок.
Аз големи проблеми с на Марио градината. Директорката ще приема деца чак от септември месец та голямо молене и се молих да го вземе сета от юни. Накрая ми каза,че ще направи компромис за него. е,сигурно и някое дете с връзки ще вземе то е ясно.

# 22
  • Мнения: 2 070
Петя - Бамбукита, ако четеш - моля те кажи ми коя от тези колички е като на София? http://eshop.chipolino.com/?act=products&category_id=19 Тук не им пише размерите, искам да взема на Яна като за нейната височина, а не някоя бебешка нисичка

# 23
  • Мнения: 248
Тина, стискам палци. Не се притеснявай всичко ще е ок  Hug

Нашата градина ще има тържество на 1-ви юни в Театъра. Иначе и аз бих отишла на концерта на хор Звъника.

# 24
  • Мнения: 1 196
Мерси.   Hug
Децата от групата на Никола ще танцуват в МОЛа, ама без нас. Какво да се прави, отива при баба си докато се пооправя  Rolling Eyes

# 25
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Tина, толкова сериозно ли е? Аз си помислих, че е нещо дребно, козметично.

# 26
  • Мнения: 1 196
От къде да знам, в мускулната тъкан е. Ще ви кажа как е в събота   Peace

# 27
  • Мнения: 2 556
Тина, стискам палци!

Ох, и аз не успях да помогна на детето сега около завършването на 2 клас, но баща му и баба му достойно са ме отменили  Hug Приготвили са учебниците за предаване и всичко друго необходимо. Ще видим само кога ще им раздадат бележниците.

А ние 1 Юни ще го посрещнем с децата на морския бряг  Simple Smile Ще изпълняваме морски желания на място Wink

# 28
  • Мнения: 5 026
Тес, как си? Мина ли неприятното?

# 29
  • Мнения: 533
Тесс, радвам се че се включи пиши пак как си мила!

Общи условия

Активация на акаунт