от кога кисело мляко

  • 2 276
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 89
Дъщеря ми е на 8м и 10 дни - дадох да опита кисело мляко преди два дни и много й хареса. Днес и предложих с бишкота Плазмон и малко пюре от круша. Изяде го с голям апетит. Попарата и кус-кус засега при нас са без успех  Thinking

# 16
  • Мнения: 2 587
Аз дадох след годинка.

  И в Англия и в България педиатърките казаха да се въведе от 10-ия месец.Това след годинката за всичко е доста пресилено според мен!

Не можах да се сдържа,но като прочетох това мнение и си представих една щастлива мама как точно след първия РД на детето нарежда една маса с всичко "за след годинка" и пуска там детенце с думите:"Давай ,маме,сега може"  Joy Joy

# 17
  • Мнения: 219
Аз въведох киселото мляко на 11 месеца.

# 18
  • Мнения: 781
Аз дадох след годинка.

  И в Англия и в България педиатърките казаха да се въведе от 10-ия месец.Това след годинката за всичко е доста пресилено според мен!

Не можах да се сдържа,но като прочетох това мнение и си представих една щастлива мама как точно след първия РД на детето нарежда една маса с всичко "за след годинка" и пуска там детенце с думите:"Давай ,маме,сега може"  Joy Joy
Съжалявам за спама, но просто си го представих  smile3532 и как моя син би увършал всичко smile3521

# 19
  • Мнения: 1 336
Мисля да дам около 10-11 месец. Защо само попара или кус-кус?
Може и бисквити с адаптирано мляко, има голямо разнообразие от инстантни каши, може и плодово пюре с бисквитка. Стига да ги яде, моя син напоследък се мръщи на всичко.

# 20
  • Мнения: 8 242
Кисело мляко дадох на 15-16м.
Тогава започнах да въвеждам млечните от всякакъв вид..

# 21
  • Мнения: 245
Колкото по- късно, толкова по-добре. То това днес кисело мляко ли е?

# 22
  • Мнения: 1 237
Дадох кисело мляко на 9 мес.

# 23
  • Мнения: 2 677
След годинка му дадох.

# 24
  • Мнения: 6 713
Дадох да опита на 8 м., за заместване на хранене - следобедно - чак към 10-11 месеца. Вечерно време си пие АМ, не мисля да го заменям скоро с кисело мляко.

# 25
  • Мнения: 1
Дадох да опита на 5 м., но домашно производство oт органично мляко,  неподсладенo и много го обича.

# 26
  • Мнения: 2 658
Дъщеря ми е на 8м и 10 дни - дадох да опита кисело мляко преди два дни и много й хареса.
Същото и при нас. Принципно не се бях раzбърzала, но тя буквално иzяде с очи това на брат си. И от тогава с такъв кеф си го хапва, като дам...
Това zа нареждането на трапеzа на първия рожден ден много ми хареса  Joy
Раzбира се, че е леко смешно така. "На толкова може, на толкова беz еднин ден не може..." , нали се водим по децата бе хора.. Не каzвам да бутнем киселото мляко на 20 дни, но тия схеми не са zа роботи.

# 27
  • София
  • Мнения: 1 185
Дадох на 1.2г., но не го хареса! После се оказа, че не хареса конкретната марка! Давам, но не редовно!

# 28
  • Мнения: 312
Аз от няколко дена,след като направи 10 месеца и предлагам кисело мляко но по 5-6 лъжички,но на бебка определено много и харесва Hug

# 29
  • София
  • Мнения: 816
Преди 14год. захраних сина с козе-краве мляко на3мес.Беше 50/50.И разредено разбира се,добре му подейства.Домашно,аз го квасях.Сега с щерката,домашно няма ,а и ме е страх още да дам от купеното.Тя е на 6мес.и10дена.Мисля да изчакам още.

Общи условия

Активация на акаунт